Ostatni kupon z Counter Strike’a, okazał się zielony, także nie zatrzymujemy się i jedziemy po kolejne trafione typy. Tak jak ostatnio, będzie to ESL Pro Legaue Season 13, gdzie zakończymy dzisiaj grupę, w której gra między innymi G2 Esports, mousesports czy Vitality. Każdy mecz będzie rozgrywany o godzinie 19. Mecze zapowiadają się niezwykle ciekawie, dlatego z przyjemnością zapraszam wszystkich do oglądania oraz przeczytania dzisiejszej lektury. Mam nadzieję, że kolejny raz nasz kupon będzie zielony i będziemy cieszyć się z niemałej wygranej. Pamiętajcie, że możecie skorzystać z bonusu w BETFAN, który oferuje pierwszy zakład bez ryzyka aż do 600 PLN.

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

G2 Esports – mousesports

Czwartek, 18.03.2021 – 19:00

Tak jak wspominałem wyżej, każdy mecz rozpocznie się o godzinie 19. Pierwszym spotkanie, którego bierzemy pod lupę jest starcie pomiędzy G2 Esports a mousesports. Tutaj faworytem spotkania są zawodnicy z Francji. Nie będę tutaj za dużo kombinował i po prostu moim typem jest czyste zwycięstwo zawodników na czele z NiKo. Tak naprawdę nie ma co tu dużo pisać, ponieważ G2 jest w bardzo dobrej formie i gra rewelacyjnie, natomiast mousesports po zmianach nie jest już na takim poziomie jak wcześniej. Zdarzają im się błędy i niedociągnięcia. Można to zauważyć np. po wynikach, które są tragiczne. Mousesports nie wygrało żadnego spotkania od prawie miesiące (7 pod rząd). Co za tym idzie, nie mają już żadnych szans na przejście do następnej fazy. Francuzi są w nieco innej sytuacji. Mieli tylko jedno potknięcie z ENCE, gdzie przegrali 1-2 natomiast każdy inny mecz, czyli z Ninjas In Pyjamas, Vitality oraz FaZe wygrali bez straty mapy. Jak się ogląda ich gre to widać, że zamiana Kennego na AmaNka była bardzo dobrym krokiem. Dało to świeżość i spowodowało, że w końcu grają tak jak chcieli od początku. Myślę, że pozbawieni jakiejkolwiek motywacji zawodnicy z formacji mousesports, przegrają 0-2. Raczej w pojedynku z tak silnym zespołem jak G2 nie mają czego szukać. Jeśli jakimś cudem Francuzi by ten mecz przegrali to byłbym w dużym szoku.  
Betfan
1.51
G2 Esports wygra
typy

Vitality – Ninjas in Pyjamas     

 Czwartek, 18.03.2021 – 19:00

Drugim spotkaniem będzie starcie pomiędzy Vitality a Ninjas in Pyjamas. Patrząc na kursy, które wskazują na to, że Vitality jest faworytem, nie do końca muszą być zgodne z tym co pokazują w rzeczywistości. Moim zdaniem NiP gra w tym momencie o wiele lepszego Counter Strike’a od Francuzów, którzy są w widocznym dołku. Od prawie 2 miesięcy ich gra kompletnie się nie układa co można zobaczyć w statystykach. Skupmy się jednak tylko i wyłącznie na ESL Pro League Season 13. Tutaj Vitality gra w kratkę. Wygrali z bardzo słabym mousesports 2-0, z FaZe 2-1 oraz przegrali dwa spotkania z ENCE oraz G2 nie wygrywając nawet przy tym jednej mapy. Inna sytuacja jest z Ninjami, którzy oprócz pierwszego meczu z G2, gdzie przegrali 0-2, grają ponad przeciętnie. 3 wygrane pod rząd mówią same za siebie. Dziś będą mieli dużą szansę na to aby wyjść z pierwszego miejsca, dlatego motywacja na pewno jest na wysokim poziomie. Przechodząc już do samego typu, myślę, że NiP jest w stanie wygrać. Niemniej jednak zagram bardziej ostrożnie, dlatego moim typem jest minimum jedna wygrana mapa, czyli nawet jak przegrają 1-2 to nasz typ będzie zielony. Patrząc na to w jakiej obie drużyny są formie zwycięstwo w stosunku 2-0 dla Zywoo i spółki byłaby dużym zaskoczeniem. 
Betfan
1.44
NIP +1,5 handicap
  Baner grupy fb

FaZe Clan – ENCE eSports

Czwartek, 18.03.2021 – 19:00

Ostatnim dzisiejszym meczem, który będzie rozgrywany w ramach ESL Pro League Season 13 jest starcie pomiędzy FaZe Clan a ENCE eSports. Patrząc na to jak radziły sobie oba zespoły w ostatnim czasie to zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie. Mimo wszystko więcej szans pokładam w drużynie z Polakiem. Jako jedyni pokonali G2 Esports (2-1) oraz Vitaity (2-0). Przegrali tylko z Ninjas in Pyjamas. Szczerze mówiąc jestem trochę zaskoczony tym jak dobrze grają. Przede wszystkim na de_train gdzie są nie do zniszczenia. Jest to najlepsza mapa formacji ENCE (5 z 6 meczów wygranych przez ostatnie 3 miesiące), a najsłabsza (oprócz pierwszego bana de_vertigo) FaZe. Zwycięstwo na tej mapie jest pewna jak podatki, dlatego taki jest mój typ. Gram bezpiecznie, ale mam nadzieję, że skutecznie. Kurs 1,37 może nie powala na kolana, ale myślę, że jest bardzo dobrą opcją, aby dodać do dzisiejszego trebla.
Betfan
1.37
ENCE +1,5 handicap
  1. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
  2. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  3. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  4. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia.
  5. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN.
typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze