Ostatnim razem Faze pokazało się z naprawdę tragicznej strony, czym sprawiło, że poprzedni kupon zakończyliśmy wynikiem 1/2. Tym razem również przeanalizujemy ich mecz, jednak z delikatnie innej perspektywy. Zajmę się również spotkaniem G2 przeciwko Godsent. Czy dziś drużyny pokażą się z lepszej strony? Zapraszam do lektury!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

North – Faze
23.10.2020 r. Godz. 16:30

 

Analizę rozpoczynamy od spotkanie North przeciwko Faze. Przy ostatniej analizie Faze wyjątkowo nas zawiodło, zupełnie nie stawiając oporu NiP. Dziś jednak będą podejmować rywala o delikatnie niższej randze, jaką niewątpliwie jest North. Co prawda drużyna Cajunab wygrała aż trzy spotkania z ostatnich pięciu, jednak wygrane te były przeciwko o wiele słabszym drużynom, jak Sprout, Godsent czy Ence. Natomiast przeciwko rywalom takim jak Heroic czy Fnatic ich mecze kończyły się szybką porażką 2:0. Czy Faze dołączy dziś do grona pogromców North?

Moim zdaniem Faze jest prawidłowym faworytem tego spotkania. Co prawda mecz z NiP był tragedią, jednak już w kolejnym spotkaniu przeciwko G2 pokazali swoją dawną formę. Według mnie drużyna ta ma naprawdę duży potencjał w obecnym składzie, a ich forma powinna im umożliwić wygranie dzisiejszego spotkania. Dodatkowo uważam, że zespół Niko podrażniony odpadnięciem z głównej drabinki turnieju będzie bardzo zmotywowany, żeby zająć przynajmniej 9. miejsce w turnieju.

Pod względem map, zdecydowanie najlepszym atutem ekipy North jest mapa Vertigo, jednak nie spodziewam się ujrzeć jej podczas dzisiejszego pojedynku, gdyż jest to najczęstszy ban Faze. Jeśli dodamy to tego dobrą formę North na tej mapie, to jestem pewny, że ekipa Niko zdecyduje się na wybanowanie tej mapy. Z drugiej strony nie zobaczymy pewnie mapy Mirage, ponieważ jest to zwyczajowe wykluczenie drużyny North. Wobec wykluczeń najlepszych map obydwu drużyn czynnik zaskoczenia czy przygotowania danej mapy zostaje odrzucony.

Pod względem indywidualnym moim zdaniem o wiele lepszą drużyną jest ekipa Faze. W naprawdę świetnej formie jest Niko, Broky czy Rain. Pomimo porażki z NiP, moim zdaniem Faze jest ciagle bardzo silną drużyną i North nie powinno stanowić im zagrożenia. Według mnie nie ma tu miejsca na ich porażkę.

 

North – Faze
23.10.2020 r. Godz. 16:30
Typ: Faze wygra spotkanie
Kurs: 1.54

 

Baner grupy esport

 

Godsent – G2
23.10.2020 r. Godz. 20:00

 

Przechodzimy teraz do drugiego spotkania, pomiędzy Godsent a G2. Tutaj również skieruję się w stronę G2. Chociaż w poprzedniej analizie trafnie typowałem przeciwko nim, tak jednak w dzisiejszym starciu widzę duże szanse na ich zwycięstwo. Godsent jest drużyną kilka półek niżej zarówno od OG, z którym polegli Francuzi ostatnio, jak i od nich samych. Przejdźmy zatem do analizy.

Mecz ten będzie “meczem pocieszenia”. Spotkaniem o zajęcie 11. miejsca w turnieju. Oczywiście nie oznacza to, że drużyny nie przestaną się starać i wyjdą na serwer bez ambicji. Dla G2 będzie to zdecydowanie pojedynek o zachowanie jakiegokolwiek honoru po tragicznym występie na tym turnieju. Godsent jednak prezentuje się chyba jeszcze gorzej. Porażki ze Sprout czy North pokazują wyraźny brak formy u ekipy Madena. Również ich gra i forma indywidualna nie zachwyca.

Po stronie G2 zdecydowanie najlepszym obecnie zawodnikiem jest Hunter. Przeżywa on niesamowity szczyt formy, co pokazuje w każdym ostatnim spotkaniu. Losy tego spotkania moim zdaniem będą zależeć również od snajpera francuskiej drużyny. KennyS jest obecnie drugim najlepszym zawodnikiem G2 pod względem formy, jednak chociażby w spotkaniu z OG wyraźnie zawodził. Jeśli będzie on dziś występował w swojej optymalnej formie, wtedy G2 jest absolutnym faworytem do wygrania dzisiejszego spotkania. Również pod względem analizy map, Godsent nie wyróżnia się szczególnie na konkretnej mapie, co niweluje szanse na sprawienie niespodzianki.

Podsumowując, G2 jest faworytem tego spotkania i nie sądzę, żeby Godsent miało szanse jakkolwiek ich zaskoczyć. Hunter jest w fenomenalnej formie, a mając za plecami Kennego, nie widzę możliwości na postawienie im oporu przez osamotnionego Madena. Moim zdaniem Francuzi powinni dosyć gładko wygrać to spotkanie, nawet pomimo błędów w ich ostatnich meczach. Jak nie teraz, to kiedy?

 

Godsent – G2
23.10.2020 r. Godz. 20:00
Typ: G2 wygra spotkanie
Kurs: 1.62

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN do 100 – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan-2961pln
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

 

Kupon betfan

Zaloguj się aby dodawać komentarze