Dzisiaj wtorek, czyli witamy ligę szwedzką. Jest to moja ulubiona liga do obstawiania, dlatego, że mam tutaj najlepszą skuteczność. Jak dotąd 5 z 6 typów na plus, a gdyby nie przegrana w ostatnim meczu (ostatni bieg) jednym punktem to mielibyśmy łączny profit ponad 2000PLN! Mam nadzieję, że dzisiaj szczęście dopisze i nie będziemy mieć takich sytuacji. Przed nami cztery spotkania, a my wybierzemy te, które na papierze wyglądają najlepiej. Jak pojadą gospodarze? Czy zobaczymy jakąś niespodziankę? Czy znowu zarobimy na Elitserien? Jak zawsze, zaczynamy o 19, także trzymamy kciuki i liczymy, że dziś będzie zielono!

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Rospiggarna Halsstavik – Dackarna Malilla

Wtorek, 1.09.2020 – 19:00

Pierwszym spotkaniem, które biorę pod lupę będzie starcie Rospiggarny Hallstavik, która na własnym stadionie podejmować będzie zespół Dackarny Malilla. Na wstępie napiszę, że moim typem na to spotkanie jest pewna i bezproblemowa wygrana gospodarzy. Po pięciu kolejkach mają 8 punktów i są w tabeli na drugim miejscu, zaraz za Lejonen Gislaved. Przegrali tylko raz, właśnie na wyjeździe ze wspomnianym liderem Bauhaus-Ligan. Zdobyli tam i tak 40 punktów, a trzeba przyznać, że jest to bardzo dobry wynik, ponieważ zespół z Gislaved, podszedł do tego spotkania w najsilniejszym składzie, który jest zabójczy dla każdego w tym sezonie. Jeśli chodzi o dzisiejszych gości czyli drużynę z Malilli to trzeba przyznać, że mają niemały problem, ponieważ dziś również nie pojedzie z wiadomych przyczyn Frederik Jakobsen. Jest to potężne osłabienie dla przyjezdnych, ponieważ Duńczyk obok Berntzona oraz Thorsella jest filarem tej drużyny. Bez niego, widać, że się męczą a jeśli dodamy do tego, że jest to mecz na obcym stadionie plus bardzo wyrównany zespół to może dać nam to srogie lanie. Tak naprawdę oprócz wspomnianego Oliviera Berntzona, który również miewa chimeryczne występy, Jacoba Thorsella oraz może Hansa Andersena, który coś tam punktuje, Dackarna nie ma argumentów aby pokonać dzisiejszy zespół. Ba, 40 oczek byłoby wielkim zaskoczeniem. Pozostała trójka, czyli Joel Kling, Theo Johansson oraz Avon Van Dyck to zawodnicy, którzy w tym sezonie Elitserien poważnie odstają. Łącznie ich średnia meczowa wynosi niecałe 9pkt, także to wszystko mówi za siebie.

Patrząc na kursy tego spotkania, jestem w lekkim szoku, ponieważ nawet na gładkie zwycięstwo Rospiggarny wynosi około 1.45. Tak jak wcześniej wspominałem, nie widzę tutaj innego wyniku końcowego jak pewne zwycięstwo gospodarzy. Są na fali, mają własny tor i raczej wykorzystają braki gości. Uważam, że handicap    z kursem   to bardzo dobra opcja na ten mecz.

Rospiggarna Halsstavik – Dackarna Malilla

Typ: Rospiggarna Halsstavik  -6,5 handicap

Kurs: 1.84

typy

Lejonen Gislaved – Piraterna Motala

Wtorek, 1.09.2020 – 19:00

Przed nami mecz lidera z zespołem, który w tym momencie zajmuje ostatnią lokatę w tabeli. Oczywiście mowa o Lejonen Gislvaed, które będzie na własnym podwórku podejmować Piraterne Motalę. Gospodarze jak na razie niszczą wszystko i wszystkich. Jedyną porażkę, którą doznali w Kumli, lecz muszą się usprawiedliwić tym, że skald nie był najlepszy. W pozostałych meczach, takie problemu już nie było. Jeśli chodzi o Piraterne to do dzisiejszego spotkania podchodzi bardzo osłabiona. Brak Adama Ellisa jest rzeczą normalną, ponieważ doznał kontuzji w Grand Prix Challenge w Gorican, lecz w składzie awizowanym nie ma również Petera Kildemanda, który jeszcze jakoś pchał ten zespół do przodu. Tak naprawdę w składzie gości w dzisiejszym spotkaniu, jedynym owocnym zawodnikiem, który może przywieźć jakieś punkty jest Jonas Davidsson. W tym sezonie jest po prostu kapitalny i jeździ jak z nut. Przeglądając ofertę bukmachera, od razu w oczy rzucił się Adrian Gała. Polak, który wystąpi dziś z numerem 11 w parze z Linusem Ekloefem, musi zdobyć minimum 9 punktów. Over 8,5 pkt, myślę, że jest świetną opcją do dzisiejszego dubla. Adrian na torze domowym radzi sobie fantastycznie. Jego średnia biegowa to 2,556, a ostatnie wyniki prezentują się następująco: z Masarną Avestą komplet 10+2pkt  (4 starty), z Rospiggarną 9pkt, a na wyjazdach w Vastervik oraz Kumli po 8 oczek. Trzeba jednak zauważyć, że w meczu z Indianerną został wykluczony a z Vastervikiem jeździł z numerem 2, co oznaczało, że był doparowym Tungate’a, który zdobył 14 pkt. Jednak były to spotkania wyjazdowe, a jak możemy zauważyć, „Henio” u siebie prezentuje świetny żużel i dwukrotnie pokrył naszą dzisiejszą linię. Dodając do tego, że będzie miał słabych przeciwników (nie wyobrażam sobie, że może przegrać z Henrikiem Bergrostroemem, Rasmusem Brobergiem czy być gorszy od kolegi z pary – Casperem Henrikssonem, z którym pojedzie w biegu 12) oraz to, że zaprezentuje się na własnym torze, linia 9 punktów wydaje się prezentem. Mam nadzieję, że nie będzie dzisiaj żadnych niespodziewanych sytuacji jak wykluczenie, taśma , defekt czy upadek i Gała spokojnie dowiezie 9 punktów.

Lejonen Gislaved – Piraterna Motala

Typ: Adrian Gała +8,5 pkt

Kurs: 1.70

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze