Dziś piątek, czyli rozpoczynamy kolejne zmagania w najlepszej lidze świata. Przed nami 10. kolejka w sezonie 2020, w której czekają nas bardzo ciekawe i ważne dla układu tabeli spotkania. Ostatnie kupony wchodzą naprawdę gładko, a co za tym idzie, mamy bardzo duży profit w sierpniu. Mam nadzieję, że dziś kolejny raz to poprawimy i będziemy cieszyć się z kolejnej wygranej. Zaczynamy od 18, gdzie w Gorzowie walczyć będzie Rybnik, a następnie o 20:30 w Lublinie będziemy mieć potyczkę z Lesznem. Kto okaże się lepszy? Jak pojadą faworyci? Czy Leszno w końcu odniesie solidną porażkę, a może znów pokaże swoją siłę? Zapinamy pasy i jedziemy!

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts bez ryzyka 280 PLN

Moje Bermudy Stal Gorzów – PGG ROW Rybnik

Piątek, 14.08.20 – 18:00

Przed nami pierwsze spotkanie w 10. kolejce PGE Ekstraligi, gdzie na stadionie im. Edwarda Jancarza zmierzy się Stal Gorzów z PGG ROW-em Rybnik. Teoretycznie w tym momencie, w lepszej sytuacji są Rybnicznie, którzy wygrali swój mecz na własnym obiekcie. Jednak było to jedyne zwycięstwo na 9 meczów i to jeszcze wynikiem 46:44. Jeśli spojrzymy na tabelę to również zauważymy, że przyjezdni są na ostatniej pozycji, a dzisiejszy gospodarz zajmuję tylko jedną pozycję wyżej, mając przy tym 2 punkty więcej. Oczywiście nie może nas to zmylić, ponieważ przepaść między tymi drużynami jest gigantyczna. Jestem pewien, że 3 punkty powędrują właśnie do lubuskiej stolicy. Nie ma żadnych przesłanek, żeby ROW miało się nawet zbliżyć do 40 punktów. Ich jazda na wyjazdach jest tragiczna. Jak dotąd odjechali 4 mecze , gdzie przegrali do 32 z Grudziądzem, do 31 z Lublinem, do 27 z Wrocławiem oraz do 33 z Falubazem. Dziś nie powinno być inaczej, ponieważ „chłopak do bicia” jakim jest ROW, zakręci się pewnie w okolicach 30 punktów, jeśli oczywiście do nich dobije. Jeśli spojrzymy na gospodarza czyli Stal Gorzów, to mimo, iż mają tylko 4 punkty po 8 meczach to ich humory są bardzo optymistyczne. Nabrali wiatru w żagle i na pewno to wykorzystają. Przez problemy jakie mieli na własnym obiekcie, praktycznie początek sezonu musieli jeździć tylko na wyjazdach, gdzie przegrywali wszystko. Tym razem piłeczka się odbiła i będą mieli sporo spotkań na własnym owalu, na którym pokazali, że mają moc. Nie minął jeszcze tydzień, a Gorzowianie odjechali już 2 mecze przed własną publicznością. Wygrali z Lublinem 47:43 oraz z Częstochową 49:41.

Przechodząc to typu, przeglądając ofertę bukmachera STS, na którym będziemy grać to zauważyłem bardzo fajną opcję. Mianowicie uważam, że Stal Gorzów wygra minimum 5 razy w stosunku 5:1. Z takim rywalem jak ROW Rybnik jest to bardzo prawdopodobne a kurs jest naprawdę wysoki jak na takie zdarzenie. Jeśli spojrzymy ile Rekiny przegrywają podwójnie na wyjazdach to będziemy optymistycznie nastawieni. W Grudziądzu przegrali 5 razy, w Lublinie 6, we Wrocławiu 8 a w Zielonej Górze 7. Jak widać dzisiejsi goście dość często przegrywają w ten sposób a również Gorzowianie nie mogą powiedzieć, że nie umieją dowozić podwójnego prowadzenia. Z Lublinem wygrali tak trzykrotnie a z Częstochową aż czterokrotnie. Mając teraz najsłabszego przeciwnika, wszystko wskazuje na to, że bariera pięciu zwycięstw będzie przełamana.

Moje Bermudy Stal Gorzów – PGG ROW Rybnik

Typ: Stal Gorzów +4,5 podwójnych zwycięstw

Kurs: 1.70

typy

Motor Lublin – FOGO Unia Leszno

Piątek, 14.08.20 – 20:30

Tym razem zawitamy na stadionie w Lublinie, gdzie spodziewamy się niesamowitego spektaklu, ponieważ przyjeżdża Unia Leszno. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia kto wygra ten pojedynek, lecz jeśli miałbym stawiać 1X2 to powiedziałbym, że większe szanse ma jednak dzisiejszy gospodarz. Motor na własnym obiekcie jeździ wręcz genialnie i widać, że jest to ich mała twierdza. Jak dotąd odjechali 4 spotkania, nie przegrywając żadnego. Co więcej żaden z zespołów nie zdołał zdobyć więcej niż 39 punktów. W pierwszym spotkaniu na stadionie Smoczyka w Lesznie przegrali do 37. Na pewno od początku starcia będzie bardzo duża walka i mobilizacja nawet o punkt bonusowy. Pewnie jest na to szansa, lecz ja pójdę w inną stronę. Tak jak we wcześniejszym typie, pod lupę biorę podwójne zwycięstwa gospodarzy. Muszą wygrać dwa razy 5:1. Patrząc na to jak spisują się na tym obiekcie, jest to bardzo prawdopodobne, mimo, że będą jechać z Unią Leszno czyli największego kandydata do kolejnego Mistrzostwa Polski. Przeczuwam, że dziś mogą mieć niemały problem, dlatego taki typ. Spójrzmy ile razy wygrywali podwójnie Lublinianie. Z Wrocławiem 2 razy, z Grudziądzem 5, z Rybnikiem 6 a z Gorzowem 5. Jak widać, w każdym meczu nasza linia została pokryta bez większych problemów. Leszno na wyjazdach czasami miewa wpadki i nie jest takie idealne. Przykładem na to może być 6 przegranych podwójnym zwycięstwem przez Wrocław czy 2 razy w Częstochowie. Myślę, że dziś będzie podobnie a dwukrotna podwójna porażka będzie najmniejszym wymiarem kary.

Motor Lublin – FOGO Unia Leszno

Typ: Motor Lublin +1,5 podwójnych zwycięstw

Kurs: 1.57

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze