Czeka nas wyrównany pierwszy mecz w finale konferencji? NHL PLAY-OFF SOLO 4.20!

Wczoraj pisałem dla Was analizę, o tym kto moim zdaniem sięgnie po Puchar Stanleya. Już nadchodzącej nocy zacznie się weryfikacja moich przewidywań, bo pierwszy razy w finale konferencji zmierzą się ze sobą Carolina Hurricanes i Florida Panthers. Druga para zacznie swoją rywalizację sobotniej nocy, ale za nim do tego dojdzie, to skupimy się na zmaganiach w PNC Arena. Teraz zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z treścią analizy i do sprawdzenia moich końcowych przewidywań na to spotkanie.

koszulka betx
koszulka betx
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

350 zł zakład bez ryzyka + 250 zł bonus od depozytu + 400 zł freebety

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 350 zł
OD DEPOZYTU: 250 zł
FREEBETY: 400 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Carolina Hurricanes – Florida Panthers (stan rywalizacji 0-0): typy i kursy bukmacherskie (19.05.2023)

Z racji tego, że Hurricanes w sezonie zasadniczym pewnie i szybko zapewnili sobie awans do play-off, wygrywając w Dywizji Metro, a Panthers praktycznie do końca walczyli o ostatnie miejsce, to zaczniemy granie właśnie w Carolinie. Dla przypomnienia gramy dwa spotkania w Raleigh, a następnie przenosimy się na dwa mecze na Florydę. Jeżeli dojdzie tutaj do siódmej rywalizacji, to z racji wyższej pozycji w fazie regularnej decydujące starcie odbędzie się w Carolinie. Chyba śmiało możemy uznać, że Panthers są największą sensacją tegorocznych play-off i są na dobrej drodze, aby z pozycji ekipy, która miała zakończyć dalszą fazę sezonu na pierwszej rundzie stali się jedną z czterech najlepszych drużyn tej kampanii. Oczywiście do zdobycia pierwszego w historii istnienia klubu Pucharu Stanleya brakuje jeszcze sporo, ale trzeba pamiętać, że Panthers mają na swoim rozkładzie już dwa zespoły, które mocno pretendowały do tytułu mistrzowskiego. Typy NHL, które do tej pory graliśmy są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Z racji niespodzianek w pierwszych rundach teraz, to Hurricanes stali się drużyną, która jest postrzegana w roli faworyta i być może do sięgnięcia po swój drugi tytuł w dziejach. Gospodarze dość gładko znaleźli się w tym miejscu, natomiast goście musieli się sporo napracować, aby się tutaj dostać. Panthers śmiało możemy nazywać specjalistami od dogrywek, ponieważ wygrali za każdym razem, kiedy po regulaminowym czasie gry mieliśmy remis. Swoją drogą żadna z drużyn, która została w grze nie remisowała tyle raz, co Florida Panthers. Jeśli popatrzymy na liczbę rozegranych meczów w tegorocznych play-off przez jednych i drugich, to nie będzie tutaj wielkiej różnicy, bo przed pierwszą rywalizacją finałową Hurricanes mają na swoim koncie 11 rozegranych spotkań, natomiast Panthers musieli do tej pory zagrać tylko o jeden mecz więcej. Gospodarze podczas tegorocznych play-off znakomicie radzą sobie przed własną publicznością, ale to samo trzeba oddać przyjezdnym z Florydy, którzy dzięki znakomitej postawie w delegacjach wywalczyli sobie prawo gry w finale konferencji. Przypominam również, że nie samym hokejem na lodzie człowiek żyje, więc sprawdź jakie typy dnia dla Ciebie przygotowaliśmy.

Statystyki:

  • Hurricanes na sześć domowych spotkań w play-off przegrali tylko raz
  • Gospodarze nie przegrali u siebie od trzech meczów z rzędu
  • Panthers na siedem delegacyjnych starć w play-off przegrali tylko raz
  • Goście nie przegrali na wyjeździe od sześciu spotkań
  • W 11 rozegranych meczach przez Hurricanes w play-off trzy razy padał remis w regulaminowym czasie gry
  • W 12 spotkaniach przez Panthers w play-off cztery razy padał remis w regulaminowym czasie gry
  • Goście w delegacjach remisowali, aż trzy razy w siedmiu spotkaniach
  • Gospodarze u siebie remisowali dwa razy w sześciu meczach

Co obstawić?

Seria meczów bez porażki na wyjeździe przez Florida Panthers naprawdę musi budzić respekt wśród zawodników Caroliny Hurricanes. Na dodatek, aż cztery razy goście potrafili pokonywać swojego przeciwnika w dodatkowym czasie gry. Jednak gospodarze mogą się przeciwstawić w tym aspekcie, ponieważ oni również są niepokonani w dogrywkach, do który przystępowali o jeden mniej raz. Raczej nie spodziewam się tutaj scenariusza, w którym Hurricanes demolują gości w regulaminowym czasie gry, a bardziej przychylam się do tego, że możemy zobaczyć tutaj bardzo wyrównane starcie z tego względu, że Panthers na wyjazdach są znakomici. Na rozpoczęcie finałów konferencji zaczniemy sobie odważnie i proponuje tutaj zakład na remis w regulaminowym czasie gry. Pierwszy raz skorzystamy z usług nowego bukmachera, więc pamiętajcie, że w BetX z naszym kodem promocyjnym czekają ciekawe profity na start!

Remis w regulaminowym czasie gry
Kurs: 4.20
Zagraj!

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze