Ostatnie dni w moim wykonaniu są naprawdę słabe i z dużym bólem muszę się do tego przyznać. Pamiętajmy jednak, że po każdej burzy wychodzi słońce, dlatego można spodziewać się lepszego zakończenia miesiąca. Podobna sytuacja miała miejsca przed 5 trafionymi z rzędu, wtedy też poprzedzała czerwona seria. Na dziś ponownie przygotowałem kupon złożony z dwóch zdarzeń i dzisiaj nastawiamy się na zysk. Oczywiście dalej bierzemy pod lupę towarzyskie spotkania w Szwecji. Pierwszym zdarzeniem na kuponie będzie mecz Lunds z IFK Malmo, a następnie Qviding z Oddevold. Zostajemy przy wyższej stawce, odrabiamy stratę z poprzednich dni i mam nadzieję, że w końcu uda się przełamać złą passę.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Lunds – IFK Malmo

27.03.2020r. godz. 18:30

Pierwszym naszym zdarzeniem będzie spotkanie Lunds z IFK Malmo, a więc drużyn, które już gościły u mnie w analizie. Zdecydowanym faworytem tego starcia są oczywiście gospodarze i wydaje mi się, że nie warto się zastanawiać czy wygrają, tylko ile. Początkowo miałem skupić się w tym meczu na over 3,5, ale zmieniłem zdaniem i skupiam się na samych bramkach BK Lunds. Dlaczego? A no dlatego, że linie 3,5 mamy po kursie 1,67, a wydaje mi się, że zespół gości nie będzie w stanie strzelić dwóch bramek. Jeśli już to jedną, a więc w tym wypadku Lunds musieliby strzelić 3, żeby pokryć tą linię. To jest bardzo prawdopodobna opcja, ale over 2,5 bramek gospodarzy to już kurs 1,85, dlatego ta opcja.

Obie drużyny dzieli jedna klasa rozgrywkowa, gospodarze to mocny średniak pierwszej dywizji, natomiast IFK z trudem utrzymali się w dywizji drugiej. Różnica na boisku powinna być więc widoczna gołym okiem i jak dla mnie Lunds będą przeważać przez większość meczu. Ostatnie 5 spotkań towarzyskich wyglądało bardzo dobrze, zanotowali 3 zwycięstwa. 5:0 z Eslovs, 4:3 z Skabersjo i i 3:0 z Osterlen. Można powiedzieć, że są to kluby pokroju dzisiejszych rywali lub nawet ciut lepsze. Poza tym zremisowali 2:2 z ekipą z Superattan Trelleborgs i przegrali z pierwszoligowym Helsingborgiem 2:5. Wszystkie te mecze pokazują jednak duże możliwości w ofensywie tej ekipy, bo strzelenie 2 bramek drużynom z najwyższych lig to duży szacunek. Po drugiej stronie mamy IFK Malmo, nie mylić oczywiście z Malmo FF. Mają za sobą już 7 meczów towarzyskich i aż w 6 z nich stracili 3 bramki lub więcej. 2:3 z Torns, 1:2 z Veberods, 1:3 z Angelholms, 2:4 z Trelleborgiem, 1:4 i 1:5 ze słabszymi ekipami i 0:7 ze wspomnianym wcześniej Malmo FF. Na ten moment są bez zwycięstwa w meczach sparingowych i nie sądzę, by miało się to zmienić właśnie po tym spotkaniu. Słaba gra w obronie to nie tylko mecze towarzyskie, ale przejrzałem ich granie w lidze, to tracili ponad 2 bramki na mecz. Wydaje mi się, że over BK Lunds to zdecydowanie lepsza opcja, aniżeli over 3,5 w całym meczu po mniejszym kursie. Mam nadzieję, że będzie to dobra decyzja, a gospodarze potwierdzą swoją formę i przewagę czysto sportową.

Moja propozycja: BK Lunds over 2,5

Kurs: 1,85

Qviding – Oddevold

27.03.2020r. godz. 19:00

Drugie nasze spotkanie na kuponie to już rywalizacja drużyn, które znalazły się na dwóch różnych biegunach, jeśli chodzi o koniec poprzedniego sezonu. Qviding bardzo pewnie wygrali rozgrywki drugiej dywizji i awansowali do pierwszej, natomiast goście zajęli ostatnie miejsce w pierwszej i zagrają w drugiej. Faworytem tego spotkania oczywiście gospodarze, którzy mają dość mocną ekipę i w poprzednim sezonie łykali rywali aż miło. Na 26 spotkań zdobyli aż 92 bramek, dodając stracone to ich mecze dały średnia 4,8 bramek na mecz. Jest to naprawdę imponujący bilans. Goście z kolei na 30 spotkań strzelili tylko 30 bramek, ale stracili już 45 i to był główny powód ich spadku. Słaba gra w defensywie to zdecydowanie element do poprawy, ale z pewnością nie jest to jeszcze etap przygotowań, który pozwoliłby na jej znaczną poprawię, dlatego to jest dobra sytuacja do overa.

Najlepszą opcją na ten mecz byłby over 1,5 gospodarzy, ale Betfan nie oferuje takiej linii, a linia wyższa to już bardzo ryzykowne granie. Skupiamy się więc na podstawowym overze, który w tym spotkaniu jak najbardziej jest do gry. Spodziewam się tu wyniki 2:1 dla gospodarzy, a może nawet pewniejszej wygranej. Z obu stron powinny być okazje, Qviding potrafią grać kapitalnie w ofensywie, ale “kilka” bramek” też tracą. Ostatnie mecze sparingowe gospodarzy to wyniki 2-1, 1-1 i 2-3. Goście z kolei z dwoma spotkaniami wygranymi, najpierw 4:0 lub 2:0. Będzie to z pewnością ciekawy mecz, dość wyrównany, choć na korzyść gospodarzy. Przyjezdni pokazali jednak w tych dwóch meczach, że będą chcieli wrócić do pierwszej dywizji. Zdecydowałem się na over, bo dla mnie to dobra opcja i wydaje mi się, że ciężko będzie tej linii pokryć. Niespodzianki się zdarzają, ale jak na moje, to te 3 gole są tutaj naprawdę pewne.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,49

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze