Po losowaniu wszystko wskazywało na to, że Biało-Czerwoni nie powinni mieć większych problemów z awansem na Mistrzostwa Europy. Po siedmiu kolejkach sytuacja naszej kadry jest klarowna. W przypadku wygranej nad Macedonią Północną awansujemy na Euro. Do boju Polacy!

Załóż konto w STS – tylko dziś specjalna oferta!

1230 PLN od depozytu + 200 PLN zakład bez ryzyka + 49 PLN we Freebetach!

Kod promocyjny: 1259PLN

STS baner

Dowiedz się więcej na temat kodu promocyjnego w STS

Polska

Po meczach ze Słowenią i z Austrią nastroje w narodzie nie były pozytywne. O ile sytuacja w tabeli jest w porządku i jesteśmy o krok od Euro, o tyle gra i styl pozostawiają wiele do życzenia. Cóż z tego, że możemy zanotować najlepsze eliminacje w historii pod kątem gry defensywnej, skoro po pierwsze nie trafiliśmy na wymagających rywali, a po drugie mieliśmy również wiele szczęścia, na przykład w wyjazdowym starciu z Macedonią Północną.

Biało-Czerwoni do tej pory stracili zaledwie dwa gole, przy 11 bramkach strzelonych. Do tego wygrali 5/7 rozegranych meczów, zremisowali z Austrią i przegrali ze Słowenią. Liczby są w porządku, jednak obawiam się, że bolesna weryfikacja (po raz kolejny) nastąpi na finałowym turnieju i koło się zapętli.

Co ciekawe, w naszej grupie tylko Macedonia Północna (1 bramka mniej) i Łotwa (jeden strzelony gol) zdobyły mniej trafień niż reprezentacja Polski. Austria, Izrael i Słowenia strzeliły więcej goli.

Do tej pory w czterech rozegranych meczach między tymi drużynami, tylko raz została przekroczona linia na +3,5 bramki.

Baner - skubiemy bukmachera

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Macedonia Północna

Pierwsze spotkanie reprezentacji Polski z tym przeciwnikiem zakończyło się wygraną Biało-Czerwonych 0:1 na wyjeździe, jednak nie była to łatwa przeprawa. Z przebiegu meczu niekoniecznie zasłużyliśmy na trzy punkty, ale wynik poszedł w świat. Teraz nasi rywale będą mieli okazję do rewanżu, chociaż w zdecydowanie trudniejszych warunkach, ponieważ na Stadionie Narodowym. Ten obiekt jest twierdzą reprezentacji Polski, a Macedonia jest groźniejsza na swoim obiekcie.

Dzisiejszy rywal Biało-Czerwonych wygrał ostatnie spotkanie z nie byle kim, ponieważ rozprawili się z ostatnim pogromcą naszej kadry – Słowenią. Macedonia wygrała przed własną publicznością 2:1, dzięki czemu przesunęła się na trzecią pozycję i dalej realnie liczy się w grze o awans na Mistrzostwa Europy.

Macedonia nie przegrała żadnego z ostatnich czterech meczów wyjazdowych o stawkę, a do tego jest niepokonana w eliminacjach do Euro 2020 w delegacji. Podopieczni Igora Angelovskiego zdobyli gola w każdym z rozegranych spotkań poza domem:

 • 1:1 z Izraelem i Słowenią
 • 0:2 z Łotwą

Igor Angelovski: Nikt nie zabroni nam marzyć o awansie do mistrzostw Europy. Polska jest faworytem, ale mamy taki charakter, że nie odpuścimy w tej rywalizacji. Wiemy, że będziemy mierzyć się z silnym przeciwnikiem, ale zawsze jest szansa, żeby pokusić się o dobry wynik na wyjeździe. Gramy dla naszego kraju, kibiców i liczymy się w walce o drugie miejsce w grupie.

Historia

Przed spotkaniem tych drużyn zwróciliśmy również uwagę na aspekty historyczne. Do tej pory reprezentacja Polski zmierzyła się z Macedonią Północną dokładnie cztery razy. W tym czasie trzykrotnie były to gry kontrolne.

Bilans spotkań jest korzystny dla Biało-Czerwonych, ponieważ w tym czasie nie doznali żadnej porażki, trzykrotnie wygrywając i raz remisując. Bramki – 9:2 dla Polski.

Reprezentacja Polski w każdym z rozegranych spotkań przynajmniej raz trafiła do siatki Macedonii Północnej. Dwa z czterech pojedynków zakończyły się wynikiem BTTS. Dwukrotnie było underowo na linii 2,5 gola.

Statystyki:

 • Reprezentacja Polski wygrała 5/7 meczów eliminacji do Euro.
 • Macedonia Północna nigdy nie wygrała spotkania z Polską.
 • Biało-Czerwoni wygrali trzy z czterech spotkań z Macedonią Północną.
 • Macedonia w ostatniej kolejce wygrała 2:1 ze Słowenią.
 • Macedonia nie przegrała żadnego meczu wyjazdowego w tych eliminacjach.
 • Dwa z czterech meczów między tymi drużynami zakończyły się wynikiem BTTS. Dwukrotnie padł wynik underowy -2,5 gola.
 • Jedno z czterech spotkań tych drużyn zakończyło się wynikiem +3,5 gola.
 • Bilans bramkowy obu drużyn w meczach bezpośrednich – 9:2 dla Polski.

Co obstawiać?

A teraz przechodzimy do najważniejszego aspektu, czyli co obstawiać. Wiemy już, w jakiej formie są oba zespoły, w jaki sposób grają. Znamy statystyki dotyczące wyjazdów reprezentacji Macedonii i prawdę mówiąc, nie spodziewam się tutaj wysokiego zwycięstwa Polaków. Fakt, atutem jest Stadion Narodowy, jednak ostatnia gra nie powala. Myślę, że można tutaj spróbować under 2,5 gola lub też opcji na 1X/-3,5 gola. Prawdę mówiąc, taki zakład najbardziej do mnie przemawia, jednak nie mamy go w ofercie STS. W związku z tym obstawiamy ryzykowniej – wygrana Polski i -3,5 bramki.

Typ: 1/-3,5 gola

Kurs: 2.05

Zasady promocji 200 PLN BEZ RYZYKA w STS:

 • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 200 PLN zwrotu (minus podatek).
 • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem1259PLN
 • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
 • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
 • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
 • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
 • Maksymalna wysokość bonusu w STS będzie pomniejszona o podatek od gry.

sts kupo

Proponowany przez nas kupon możecie obstawić bez ryzyka!