Czas na decydujące rozstrzygnięcia w Lidze Konferencji! Walczymy o 240 PLN

Piłkarze Molde i Gent

W Lidze Mistrzów znamy już wszystkie grupowe rozstrzygnięcia, czas dowiedzieć się, kto w najmłodszych europejskich rozgrywkach awansuje do fazy pucharowej. Skupiłem się na dwóch rywalizacjach odbywających się w Gent oraz Kolonii. Wszystkie cztery zespoły mają szanse na przedłużenie swojej kampanii w Lidze Konferencji do wiosny. Które kluby osiągną sukces? Przekonajmy się, zapraszam do lektury!

Bonus 200% do 300 zł łącznie od 1. depozytu + 50% do 1000 zł od 2. depozytu + 50 zł freebet!

Gent – Molde: typy i kursy bukmacherskie (03.11.2022)

Gospodarze ostatni okres w Lidze Konferencji nie mają najlepszy. Przypomnijmy, że Gent dobrze wystartował w tych rozgrywkach od remisu w Molde oraz zwycięstwie nad Shamrock Rovers, ale im dłużej trwał ten turniej, tym większe straty do pozostałych klubów się pojawiały. Dwie porażki z rzędu oraz podział punktów z Mistrzem Irlandii nie napawają optymizmem przed dzisiejszą rywalizacją, niemniej jednak drużyna z Belgii ma wszystko w swoich rękach i nogach. Na krajowym podwórku sytuacja też nie jest najlepsza i tylko szósta pozycja to potwierdza, ale priorytetem na ten moment jest Liga Konferencji i wszystkie siły rzucane są na czwartkowe spotkanie. Czy Gent będzie w stanie powstrzymać dzisiaj swojego rywala?

Co zrobili piłkarze Molde przed tygodniem wiedzą tylko sami. Do przerwy nowi Mistrzowie Norwegii prowadzili już 2:0, aby na koniec przegrać z Djurgardens 2:3. Tym samym to przeciwnicy mogli cieszyć się z awansu do fazy pucharowej, a przyjezdni muszą dalej walczyć o ten zaszczyt. Eliteserien dobiega właśnie końca i goście w pełni zasłużyli na tytuł, wyprzedzając w tabeli na ten moment drugie Bodo/Glimt aż o 18 punktów. Molde każdą kolejkę norweskiej ekstraklasy traktuje poważnie i notuje w tych rozgrywkach niesamowitą serię 15 zwycięstw z rzędu. Czas formę ze swojego podwórka przełożyć również na Ligę Konferencji. Czy przyjezdni zapewnią sobie w Gent przedłużenie kampanii do wiosny w LK?

Jan 01, 1970
00:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 03:29, 2 grudnia 2022 03:29.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Gent w Lidze Konferencji zakończyło się remisem 1:1 z Shamrock Rovers
 • Gent znajduje się na 3. miejscu w grupie F Ligi Konferencji z dorobkiem 5 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie Ligi Konferencji to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Molde w Lidze Konferencji zakończyło się porażką 2:3 z Djurgarden
 • Molde znajduje się na 2. miejscu w grupie F Ligi Konferencji z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie Ligi Mistrzów to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 0:0
 • Było to ich jedyne bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

Czeka nas interesujące starcie, które zdecyduje o być, albo nie być dla obu zespołów. Uważam, że nikt tak łatwo się nie podda i możemy spodziewać się rywalizacji od bramki do bramki. To sprzyja kartkom i rzutom rożnym, dlatego pobieram kombinację 8 kornerów oraz 4 upomnień. Zarówno Gent, jak i Molde preferują ofensywny styl gry, co przekłada się na powyższe statystyki. Remis usatysfakcjonuje przyjezdnych, ale nie gospodarzy, którzy potrzebują wygranej do awansu. To z pewnością otworzy nam mecz od pierwszego gwizdka. Ten zakład był pokryty w pierwszym starciu tych zespołów i jestem zdania, że dzisiaj będzie podobnie. Sprawdź kod bonusowy do ETOTO!

Przynajmniej 8 rzutów rożnych i 4 żółte kartki

Grupa baner

Koeln – Nice: typy i kursy bukmacherskie (03.11.2022)

W stolicy karnawału dojdzie do potyczki miejscowych Kozłów z Niceą. Gospodarze musieli poradzić sobie z trudnym okresem i w poprzednim tygodniu ich spotkanie ze Slovacko zostało przesunięte na piątek. Niestety władze Bundesligi nie chciały przenieść starcia ligowego z Hoffenheim, ale udało się sięgnąć po ważny remis. To pozwala mieć nadzieję, że FC Koln będzie w stanie awansować do fazy pucharowej Ligi Konferencji i matematyka jest prosta, tylko dzisiejsza wygrana z rywalami z Francji pozwoli cieszyć się z promocji. Morale u Kozłów są wysokie, wszak niemieckie kluby poważnie traktują wszystkie europejskie rozgrywki i spodziewany jest pełni stadion, który ma wspomóc gospodarzy. Co pokażą nam podopieczni Steffena Baumgarta?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Nicea, która szuka odpowiedniego balansu pomiędzy krajowym, a europejskim podwórkiem. W Ligue 1 gra przyjezdnych nie może się podobać i fani liczyli na coś więcej, niż aktualnie na 10. pozycję. Całe szczęście, że jeszcze wiele kolejek przed nimi, niemniej jednak należy wciąć się jak najszybciej do pracy, ponieważ reszta klubów ucieka. W Lidze Konferencji sytuacja wygląda lepiej, ale ewentualna porażka dzisiaj spowoduje brak europejskich pucharów na wiosnę. Dla gości jest to bardzo ważna rywalizacja i sukces osiągnięty w ten czwartek na nowo zmotywuję Niceę. Na co stać ekipę z Francji?

Jan 01, 1970
00:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 03:29, 2 grudnia 2022 03:29.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie FC Koln w Lidze Konferencji zakończyło się zwycięstwem 1:0 ze Slovacko
 • FC Koln znajduje się na 3. miejscu w grupie D Ligi Konferencji z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie Ligi Konferencji to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Nicea w Lidze Konferencji zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Partizanem
 • Nicea znajduje się na 1. miejscu w grupie D Ligi Konferencji z dorobkiem 8 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie Ligi Mistrzów to 1 zwycięstwo i 1 remis
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1
 • Trzy spotkania, które zostały rozegrane pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy, 1 remisem i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Jestem zdania, że będzie to bardzo intensywna rywalizacja, gdzie ujrzymy gole, kartki i rzuty rożne. Stawiam na połączenie tych dwóch statystyk i mam nadzieję, że piłkarze nas nie zawiodą. Pobieram sobie 8 kornerów oraz 4 upomnienia. Dla jednych i drugich jest to istotne spotkanie, które może na nowo zbudować dany projekt. Brak awansu FC Koln, czy też Nicea będzie uznane w Niemczech lub we Francji za sporą porażkę, która może odbijać się czkawką w ligowych zmaganiach. Z pewnością nikt nie odpuści i mam nadzieję na interesujący mecz. Skorzystaj z bonusów w ETOTO na start!

Przynajmniej 8 rzutów rożnych i 4 żółte kartki

03.11. ETOTO Liga Konferencji

fot. Pressfocus

Bonus 200% do 300 zł łącznie od 1. depozytu + 50% do 1000 zł od 2. depozytu + 50 zł freebet!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze