Sezon zasadniczy po restarcie rozgrywek zmierza ku końcowi. Większość ekip rozegra jeszcze po dwa mecze. Jedynie dla zespołów z miejsc osiem oraz dziewięć na zachodzie przewidziane będą być może dodatkowe dwa spotkania. Sporo się już wyjaśniło, ale jeszcze niektóre drużyny walczą o lepsze rozstawienie. Najbardziej zacięta jest walka o ósmą lokatę na zachodzie. Dzisiaj ode mnie dwa typy, zapraszam na analizę!

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jest sporo niespodzianek i dziwnych rezultatów w ostatnich meczach NBA. Nawet drużyny, które walczyły o coś więcej potrafią odpuszczać mecze albo podchodzić do nich z dużym dystansem. Sacramento i Pelikany już odpadły z rywalizacji. Najbardziej zawiedli gracze z Nowego Orleanu, którzy grali naprawdę słabo i ani trochę nie zasłużyli na awans. Jest to spory zawód, zważywszy na skład i potencjał tej drużyny. Niesamowita walka jest o ostatnie miejsce premiowane awansem do najlepszej ósemki na zachodzie. Memphis mieli lekką przewagę nad resztą stawki, ale tak naprawdę nic już z tego nie zostało. Bilans w bańce to 1:5 i tuż za nimi są już Portland, San Antonio oraz Phoenix. Słońca to rewelacja tych rozgrywek. Jako jedyni są dalej niepokonani i legitymują się bilansem 6:0. Portland i San Antonio grają dobrze i równo także zapowiada się bardzo gorąca końcówka.

Zdarzenie: Orlando vs Brooklyn

Typ: Timothe Luwawu-Cabarrot over 15,5 pkt

Kurs: 1,78

Mecz tak naprawdę o nic. Totalny sparing i tak też to spotkanie traktują trenerzy. W Orlando nie wystąpią na pewno Gordon, Fournier, Ross oraz M. Carter-Williams. W Brooklynie bez LeVerta, Allena, Temple, Harrisa czy Crawforda. Pod nieobecność kluczowych graczy atak skupi się głównie na Cabarrot, Kurucksie, Thomasie czy Chiozzie. Pewnie mało kto kojarzy tych graczy, ja również. W spotkaniu przeciwko kozłom, gdzie również wszyscy odpoczywali Luwawu zdobył 26 punktów na skuteczności 8/12 i 5/8 zza łuku. Wtedy jeszcze grał dodatkowo Garret Temple.

Dla tych młodych graczy jest to znakomita okazja na pokazanie się sztabowi szkoleniowemu i powalczenie o skład na przyszły sezon. Wiadomo, że braki w Nets są dużo większe, a skład również może zostać bardziej przebudowany. Myślę, że jeżeli zagra swoje i spędzi na parkiecie w okolicach 30 minut to na spokojnie taką linijkę pokryje. Dużo rzuca za trzy punkty, także myślę, że jak wpadną 3-4 trójki to linijka jak najbardziej do pokrycia. Obrony to tutaj za dużo nie będzie, a wszystko zależeć będzie od skuteczności.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zdarzenie: Washington vs Milwaukee

Typ: Washington +11,5 pkt

Kurs: 1,6

Kolejne spotkanie z gatunku mało ważnych. Tutaj akurat czarodzieje już od jakiegoś czasu są pozbawieni szans na awans do Play Off. Ogrywają w tym momencie młodzież i sprawdzają skład pod kątem nowego sezonu. Jest to dobre przetarcie i sprawdzian umiejętności dla głębokiej rezerwy. Ich bilans w bańce to sześć spotkań i tyle samo porażek. Ich rywalem będzie zespół Bucks. Liderzy konferencji wschodniej, którzy już sobie zaklepali pierwsze miejsce.

Pewnie się zastanawiacie, dlaczego w ten sposób gram. Sztab Milwaukee da odpocząć sporej części graczy podstawowych. Na ten moment jest informacja, że nie będą uczestniczyli w tym spotkaniu tacy graczy jak: Middleton, Bledsoe, Williams, Matthews, Lopez, Korver czy Hill. Giannis teoretycznie jest dostępny do gry, ale nie wierzę, żeby grał z rezerwami dużo. A również może w ogóle nie wystąpić. Ośmiu graczy praktycznie wyłączonych z rotacji. Nie będzie łatwo zebrać kozłom nawet dziewięciu dostępnych zawodników do gry.

Skład Wizards jest oczywiście słaby, ale spokojnie może powalczyć na równi z głębokimi rezerwami Bucks. Myślę, że jest to nawet szansa na odniesienie pierwszego zwycięstwa od dawna. Zobaczymy kto jeszcze wypadnie z rotacji i jakie będą założenia trenerskie. Bezkompromisowa gra Washington może im przynieść dosyć wyrównane spotkanie. Nie chcę mi się wierzyć, żeby tutaj był jakiś pogrom ze strony Milwaukee. Ważniejsze są Play Off, które już za niedługo przed nami.

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN
Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
Kod promocyjny: ZAGRANIE50
Pieniądze można od razu wypłacić 💵

NBA

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze