Fot. Norbert Barczyk

Wczoraj do pełni szczęścia zabrakło nam dosłownie kilku rund ze strony Cloud9, jednak nie poddajemy się i dziś walczymy o kolejny zysk! Dziś zdecydowałem się na bardzo ryzykowną opcję, ale dzięki temu możemy wygrać aż 559 PLN z jednego kuponu! Dziś przyjrzymy się trzem spotkaniom w ramach turnieju Dreamhack Masters Winter i spróbujemy wytypować ich przebieg. Wczorajsze mecze przebiegły bez zbytnich niespodzianek, jak natomiast będzie dziś? Start pierwszego spotkania już o 16:30. a tymczasem zapraszam do lektury artykułu!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Liquid – Mousesports
30.11.2020 r. Godz. 16:30

Zaczynamy od chyba najciekawszego pojedynku z dzisiaj, czyli starcia pomiędzy Liquid a Mousesports. Obydwie drużyny pokazały się z dobrej strony podczas rozgrywek Blast, jednak to Mousesports udało się ostatecznie zapewnić sobie awans do finałów imprezy, podczas gdy Liquid przegrało w decydującym starciu przeciwko Furii. Kto jednak jest lepszą drużyną i dziś będzie mógł świętować kolejne zwycięstwo? Pamiętajmy o tym, że format tego turnieju polega na dwóch drabinkach, zatem wygrany znacznie ułatwi sobie wyjście z grupy, natomiast przegrany będzie musiał walczyć o wszystko w meczach dolnej tabelki. Jakie mam przemyślenia co do tego meczu?

Moim zdaniem faworytem w tym spotkaniu jest ekipa Mousesports. Wczoraj, co prawda po dosyć wyrównanej walce, zwłaszcza na drugiej mapie, wygrali z Cloud9, a ich wcześniejsze zwycięstwa z Heroic czy Godsent mogą napawać optymizmem przed nadchodzącymi spotkaniami. Ich gra wygląda z meczu na mecz coraz lepiej, a plan na grę jest coraz bardziej widoczny i po prostu zdaje się działać. Myszy grają mądrze, dobrze operują swoim map poolem, a co najważniejsze, niesamowicie szybko strzelają. Jak natomiast wygląda forma Liquid?

Liquid jest obecnie mocno niestabilną ekipą. Pomimo tego, że jeszcze niedawno sam w nich wierzyłem i trafnie typowałem ich zwycięstwo przeciwko Mad Lions, tak muszę przyznać, że mieli w tym meczu mnóstwo szczęścia. Wczorajszy mecz z Furią odsłonił wszystkie braki w ich grze i pokazał, że nie są oni w stanie w tym momencie rywalizować z najlepszymi ekipami. Sam Naf w wywiadzie przyznał, że nie są obecnie w swojej najlepszej formie i potrzebują czasu, żeby wrócić na dobre tory. Moim zdaniem mają oni potencjał na powrót na szczyt, jednak potrzebują do tego dużo pracy i znalezienia złotego środka w ich grze. W tym momencie nie są jednak w stanie tego dokonać.

Mousesports natomiast świetnie wyglądają pod kątem indywidualnym. W świetnej formie są Ropz, Frozen, Bymas, a nawet Karrigan niesamowicie strzela. Są oni w tym momencie piekielnie niebezpieczni, a co najważniejsze, to dodatkowo świetnie grają taktycznie, dzięki doświadczeniu, chociażby wspomnianego już przeze mnie Karrigana. Pod względem map, ich Nuke wygląda fenomenalnie, co pokazało spotkanie z Heroic. Równie dobrze grają na Inferno czy Trainie. Moim zdaniem na ten moment Liquid jest lepsze może jedynie na Duście II, ale i tam Myszy potrafią się odnaleźć. Widać więc, że Mousesports ma przewagę w niemalże każdym aspekcie gry, a każdy, kto oglądał ostatnie spotkania obydwu zespołów może przyznać, że gra Mousesports wygląda po prostu lepiej i dokładniej, natomiast Liquid często gubi się podczas meczu, a ich zawodnicy zawodzą. Według mnie ekipa Ropza jest zdecydowanym faworytem tego starcia i nie widzę tu możliwości na inny rezultat, niż zwycięstwo Mousesports.

Liquid – Mousesports
30.11.2020 r. Godz. 16:30
Typ: Mousesports wygra
Kurs: 1.74

Baner grupy typerskiej


Complexity – Ence

30.11.2020 r. Godz. 20:00

Przechodzimy teraz do drugiego spotkania na naszym kuponie, czyli meczu Complexity – Ence! Finowie w odmienionym składzie będą próbować postawić się ekipie Konfiga i spróbować zwojować coś w nowej formule swojej drużyny. Zadanie przed nimi niemałe, gdyż ich rywalami będzie Complexity, czyli drużyna zajmującą dziesiąte miejsce w rankingu Hltv. Mecze w CS:GO nie rzadko pokazywały nam jednak, że w esporcie ranga nie gra. Czy dziś będzie podobnie i czy zmiany w Ence wyszły im na dobre?

Mecze takie jak ten niosą ze sobą pewne ryzyko, a co za tym idzie szansę na zysk. Z powodu tego, że ostatnie wyniki Ence, ponad dwa tygodnie temu były naprawdę beznadziejne, a dodatkowo przez zmiany w składzie i brak informacji co do aktualnej formy powodują automatyczny wzrost kursów na tę drużynę, niezależnie od rodzaju i formy przeciwnika, z jakim się mierzą. Ja tak jak mówiłem, dziś decyduje się na ryzykowny kupon i dlatego chcę zabawić się trochę w przewidywanie możliwości.

Zacznijmy jednak od początku, czyli tego, czego możemy oczekiwać od Ence w dzisiejszym spotkaniu. Przede wszystkim, ich ostatnie wyniki wyglądały naprawdę źle, co też spowodowało same zmiany w składzie. Gdyby ten mecz odbywał się dwa tygodnie temu, wtedy nie miałbym żadnych nadziei co do szans Finów w starciu z Complexity. Wtedy zarówno ekipa Poizona była w lepszej formie, jak i Ence grało po prostu tragicznie, bez ładu i składu. Dziś jednak forma Complexity nie jest wybitna, co pokazują ich ostatnie spotkania. Porażki z Vitality i Cloud9 nie świadczą o najlepszej formie drużyny, a każdy taki element może przyczynić się do naszego zysku.

Co więc typuję w tym spotkaniu? Pójdę w taki typ, jaki wczoraj proponowałem w meczu Cloud9 przeciwko Mousesports, jednak tym razem kurs jest o wiele wyższy, jak na zdarzenie tego typu. Zdecydowałem się na postawienie handicapu +5,5 w stronę Ence na pierwszej mapie, po kursie 1.64. Co mnie skłoniło do takiego typu? Przede wszystkim to, że kurs na to zdarzenie jest bardzo wysoki, z jakie perspektywy kursy mają podobne typy w innych meczach. Ekipa Allu nie jest byle jaką drużyną, która będzie chłopcami do bicia, tylko jest drużyną z ambicjami walki o najwyższe cele. Zmiany w zespole zawsze ukierunkowane są na poprawę konkretnych elementów gry, a ostatnie wyniki Ence dawały duże pole do popisu w tym procesie naprawiania. Dodatkowo, w momencie gdy drużyna ma długi czas przygotowań i zmienia swoją grę, wtedy z pewnością przygotowuje jakieś specjalne zagrania na dane mapy. Dodatkowo z pewnością będą chcieli jak najlepiej przygotować się pod konkretne mapy, zamiast kiepsko szykować się na cały zakres możliwości.

Podsumowując, ten typ jest ryzykowny, bo wynika bardziej ze znajomości zmian kursów i gry drużyn po zmianach, jednak moim zdaniem ma dobre value. Myślę, że Complexity powinno wygrać cały mecz, jednak z pewnością Ence będzie świetnie przygotowane, zwłaszcza na swojej mapie i nie pozwoli na oddanie jej bez walki. Element zaskoczenia jest po ich stronie, mieli dużo czasu na przygotowanie się do tego spotkania i zbudowanie formy i zgrania. Nie oczekuje od nich nawet zwycięstwa mapy, a jedynie 11 wygranych rund na pierwszej mapie w dzisiejszym meczu. Wczoraj taki typ na Cloud9 nas zawiódł, czy dziś szczęście się do nas uśmiechnie?

Complexity – Ence
30.11.2020 r. Godz. 20:00
Typ: Handicap rund na pierwszej mapie: Ence (+5,5)
Kurs: 1.64

Cloud9 – Gambit
30.11.2020 r. Godz. 20:00

Czas na ostatni mecz na naszym szalonym kuponie, czyli starcie pomiędzy Cloud9 a Gambit. Obydwie drużyny znalazły się na naszym wczorajszym kuponie, z tym że ekipa Sh1ro spełniła swoje zadanie, natomiast Cloud9 poległo w meczu z Mousesports, czym przerwało naszą zwycięską passę. Kto dziś będzie mógł cieszyć się ze zwycięstwa, a co ważniejsze, jak typuje to spotkanie? Czy Gambit stać na rywalizację z czołówką?

No właśnie. Gambit wczoraj pewnie pokonało Spirit, zwyciężając w turnieju Dreamhack Open November 2020. Czy jednak możemy bezpośrednio przekładać ich sukces z tamtego turnieju na ten i kolejne mecze? Tutaj zaczęły pojawiać się moje pierwsze wątpliwości, gdyż pomimo tego, że gra Gambit w ostatnich spotkaniach naprawdę bardzo mi się podobała, tak jednak musimy pamiętać o tym, że mierzyli się oni z rywalami co najmniej o dwie klasy niższymi, niż drużyny uczestniczące w Dreamhacku Masters. Pod tym względem, wszystkie statystyki, mówiące, chociażby o seriach zwycięstw na danych mapach, wszystkie te statystyki, które przywoływałem we wczorajszej analizie tracą na wartości.

Moim zdaniem, w tym meczu mimo wszystko faworytem jest ekipa Cloud9, pomimo tego, jak chwaliłem Gambit w ostatniej analizie i pomimo tego, że ekipa Woxica poległa we wczorajszym meczu, jednocześnie nie spełniając moich oczekiwań wobec nich. Na drugiej mapie przeciwko Mousesports wyglądali już o wiele lepiej niż na pierwszej, a i wynik był bardzo wyrównany, a Mousesports przecież wygląda teraz naprawdę świetnie, co dodatkowo dodaje wartości grze Cloud9.

Jest oczywiście możliwość, że się mylę i Gambit po prostu zmiecie z powierzchni Cloud9, jednak według mnie ekipa Es3taga ma o wiele większe doświadczenie w grze na najwyższym poziomie, co pokazali chcociażby w wygranych spotkaniach przeciwko NiP czy Complexity, natomiast Gambit “nabijało” sobie statystyki przeciwko takim drużynom jak AGF czy Illuminar, a chyba wszyscy wiemy co by się stało, gdyby musieliby, zamiast nich walczyć cały czas przeciwko drużynom z pierwszego światowego tieru. Wyniki Cloud9 są zatem o wiele gorsze, to jednak są one owocami gry na najlepsze drużyny na świecie. To jakby porównywać wyniki Albanii z grupy C Ligi Narodów do wyników Chorwacji z Ligi A. Chociaż jedni zajmują pierwsze miejsce w grupie, a drudzy dopiero trzecie, to chyba nie mamy wątpliwości kto byłby faworytem w ich bezpośrednim starciu.

Podsumowując zarówno ten mecz, jak i cały kupon, są to dosyć ryzykowne wybory. Samo łączenie trzech typów z esportu jest ryzykiem w czasach turniejów online. Moim zdaniem jednak każdy typ ma dobre value, i bez problemowo można wybrać, chociażby jeden z nich do swojego kuponu. Co do samego meczu Cloud9, to grają oni naprawdę fajnego csa i myślę, że powinno to wystarczyć na wygraną w meczu z Gambit. Tutaj również kursy są podbite z uwagi na zwycięstwo Gambit we wczorajszym finale, jednak tak jak mówiłęm, był to turniej po prostu gorszych drużyn. Myślę, że każdy z typów jak najbardziej powinien się udać, a my będziemy mogli się cieszyć z dużego profitu!

Cloud9 – Gambit
30.11.2020 r. Godz. 20:00
Typ: Cloud9 wygra
Kurs: 1.96

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.


Kupon forbet 30.11

Zaloguj się aby dodawać komentarze