Już dziś rozpocznie się faza play-off największego i najbardziej prestiżowego turnieju League of Legends na świecie, czyli oczywiście Mistrzostw Świata! Ostatecznie w tej fazie najwięcej reprezentantów ma LCK, bo aż cztery ekipy wydostały się ze swoich grup. Według bukmacherów oraz społeczności fanów gry głównymi faworytami do końcowego triumfu jest drużyna Damwon Kia, którzy jako jedyni nie odnieśli porażki w fazie grupowej. Worldsy jednak nie raz zaskakiwały wszystkich swoimi rezultatami, czy w tym roku również będziemy świadkami czegoś niesamowitego w ćwierćfinałach? Ta runda rozgrywana będzie przez cztery następne dni, ja jednak dziś zajmę się dwoma pierwszymi spotkaniami, najwyższy czas do nich przejść!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

T1 – Hanwha Life Esports
22.10.2021 r. Godz. 14:00

Przed startem czytania zapoznajcie się koniecznie z kodem promocyjnym STS! Dzisiejszy mecz to bratobójczy pojedynek regionu LCK, co jednak musiało się wydarzyć przy tak dużej liczbie drużyn właśnie z tej ligi. Po jednej stronie mamy T1 oczywiście z Fakerem na czele, które wygrało swoją grupę, ku zaskoczeniu wielu osób, bo wyprzedzili oni EDG, czyli drużynę stawianą w rankingach o wiele wyżej od nich. Dużą rolę w tym odegrała drużyna 100 Thieves, która równie niespodziewanie pokonała właśnie EDG w ostatnim spotkaniu. Według bukmacherów to właśnie drużyna Fakera jest wyraźnym faworytem tego spotkania, co jednak najmocniej wskazuje na ich przewagę i czy będą w stanie wykorzystać to w spotkaniu BO5?

Hanwha Life Esports, a w zasadzie Chovy Life Esports to ekipa, która swoje zmagania rozpoczęła już od fazy play-in, czyli zasadniczo bardzo dawno temu. Drużyna ta bardzo rozwinęła się na przestrzeni turnieju, a mimo to ich szanse wypadają dosyć marnie w zestawieniu z ich koreańskimi rywalami. Zasadniczo opierają oni swoją grę głównie na środkowej alei, to właśnie Chovy dostaje wsparcie i zaufanie od swojej drużyny i często oddala się od teamu i w samotności zbiera golda, jednak często sam midalner drużyny nie może uciągnąć całej gry na swoich plecach, co czasami widać było w grupie, według mnie gdyby nie problemy Fnatic, to HLE miałoby o wiele trudniejszą przeprawę przez grupę i prawdopodobnie nie widzielibyśmy ich tutaj.

Najsłabszymi punktami drużyny są Willer oraz Morgan, czyli jungler oraz toplaner drużyny. W każdym meczu wyraźnie odstają oni od swoich rywali, co chociażby widać było w pierwszym meczu przeciwko Fnatic, gdzie Bwipo bardzo agresywnie wykluczył z gry przeciwnego leśnika. Dodatkowo pod kątem macro wiele razy pokazywali, że nie nadążają za tempem gry, co często po prostu skutkuje na starcie przegranymi pozycjami do walki o główne cele na mapie. HLE jest solidną drużyną, jednak według mnie ich czas zakończył się w fazie grupowej. W bo5 nie można polegać tylko na tym, że Chovy zdominuje linie i pociągnie zespół, bo po prostu zaczną wychodzić inne wady drużyny.

Według mnie T1 jest o wiele lepszą drużyną, zwłaszcza pod kątem macro, a to właśnie, wraz z umiejętnością teamfightowania jest kluczowe w wygrywaniu takich spotkań. Faker jest w fenomenalnej formie i z pewnością będzie chciał to udowodnić dzisiaj, jest w końcu królem tej gry. Przez całą fazę grupową pokazywali się oni z bardzo dobrej strony i w perspektywie meczu bo5 nie widzę innego zakończenia, niż po prostu dominacja T1. Kurs na ich zwycięstwo co prawda nie jest bardzo wysoki, jednak na start kuponu według mnie to bardzo pewne spotkanie, od którego powinniśmy zacząć zielenienie naszych zdarzeń! Pamiętajcie o możliwości skorzystania z bonusu dla nowych graczy!

STS
1.30
T1 wygra spotkanie

Baner grupy typerskiej facebook

RNG – EDG
23.10.2021 r. Godz. 14:00

Przechodzimy teraz do sobotniego spotkania, a ono oczywiście budzi o wiele większe emocje i niepewności! Royal Never Give Up będzie podejmować Edward Gaming, czyli tym razem będziemy świadkami starcia dwóch chińskich ekip! Jest to niewątpliwie emocjonujące zestawienie, bo chociaż to EDG było do tej pory wystawiane jako jeden z najwyraźniejszych faworytów i po prostu, tuż obok Damwon, jako najlepsza drużyna na świecie, tak jednak po fazie grupowej coraz więcej osób zaczęło zauważać moc jaką dysponuje Royal Never Give Up, dlatego też to spotkanie zapowiada się na prawdziwy hit. Co ja tutaj typuje?

Według mnie to tutaj będzie widać prawdziwą wyższość EDG w tym sezonie, bo według mnie RNG jest obecnie nieco niżej, niż obecni Mistrzowie Chin. EDG w grupie wyglądali bardzo przekonująco i zaliczyli tylko jedną wpadkę przeciwko 100 Thieves. W bezpośrednim starciu według mnie najważniejsza uwaga będzie skupiona na dolnej alei, a tam właśnie w barwach EDG występują Meiko oraz Viper, czyli  obecnie najlepsze duo na świecie. Są oni idealnie przystosowani do mety, a ich umiejętności walk drużynowych przyćmiewają inne ekipy. Również zgranie drużynowe i idealne pilnowanie tempa i czasu konkretnych zagrań może robić wrażenie.

RNG natomiast o wiele bardziej skupia się na górnej alei, gdzie dominuje oczywiście Xiaohu, legendarny gracz. Sprawia to oczywiście, że chociaż dużo czasu poświęcają na rozpędzenie swojej gwiazdy, tak jednak cierpią na tym inne linie, w tym właśnie bot i to tam spodziewam się największej przewagi EDG w tym spotkaniu. Biorąc pod uwagę całość drużyny, to według mnie owszem, RNG ma przewagę w postaci midlanera, jednak na każdej innej pozycji wartość ta znowu przechyla się na korzyść Edward Gaming. Scout jest wyśmienitym midlanerem i jeśli tylko wykluczymy z rąk Cryina pick w postaci Twisted Fate, to dla mnie gracz RNG traci mnóstwo jakości i po prostu nie dostarcza tyle swojemu zespołowi. Przerywając na chwilę, STS jest dosyć znanym bukmacherem w Polsce, ale jeśli ciągle nie macie zdania na ich temat, to koniecznie przeczytajcie opinie i recenzje na naszej stronie!

Oczywiście być może będzie to bardzo zacięty mecz, stawka jest przecież ogromna, a dysproporcja między drużynami nie tak duża, jak w przypadku piątkowego spotkania, jednak według mnie Edward Gaming nie bez powodu jest faworytem tego starcia i powinni oni pokazać się z ich najlepszej strony, a w tym momencie są oni na wyższym poziomie niż ich przeciwnicy. Pokładam sporą nadzieję w Scoucie oraz Viperze, jednak nieraz udowodnili mi już oni, na co ich stać. RNG wydaje się powoli łapać lepszą formę, jednak dla mnie jest to za mało, żeby zatrzymać rozpędzone EDG, które zmierza przynajmniej po finał mistrzostw! Po więcej typów na esport nie tylko na League of Legends zapraszam na naszą stronę oraz grupę!

STS
1.80
Edward Gaming wygra spotkanie

kupon sts esport

Zaloguj się aby dodawać komentarze