Foto. Marcin Bulanda

W piątek zakończyliśmy zmagania w zasadniczej części sezonu, którą zwyciężyli hokeiści GKS-u Tychy. Teraz przyszedł czas na mecze ćwierćfinałowe i walkę do czterech wygranych. GKS Tychy – STS Sanok, GKS Katowice – Unia Oświęcim, JKH GKS Jastrzębie – Podhale Nowy Targ, KH Energa Toruń – Comarch Cracovia tak wyglądają wszystkie pary pierwszej rundy. Dziś będziemy mogli obejrzeć mecz w Tychach oraz Toruniu, natomiast w środę zostaną rozegrane mecze w pozostałych parach oraz rewanżowe starcia z wtorku. Do czwartku wszystkie zespoły będą miały rozegrane po dwa spotkania i nastąpi zmiana gospodarzy. My przyjrzymy się spotkaniu na Tor-Torze w Toruniu, które zapowiada się naprawdę emocjonująco. Przed analizą zachęcam do przeczytania opinii o STS! Gdy już to zrobicie, zapraszam serdecznie do sprawdzenia mojej dzisiejszej propozycji.

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na PHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

KH Energa Toruń – Comarch Cracovia (23.02.2021 r. 18:30)

Torunianie zakończyli ligowe zmagania całkiem pewnie na najniższym stopniu podium, natomiast krakowianie do ostatniej kolejki walczyli o to, żeby przeskoczyć Podhale Nowy Targ i ta sztuka się im udała, dzięki wygranej w Jastrzębiu i demolce najlepszej defensywy z Katowic. Jakby to delikatnie ująć oba zespoły Polskimi graczami nie stoją, w kadrze Stalowych Pierników znajdziemy 9 hokeistów z naszego kraju i aż 19 obcokrajowców. Przypadek Cracovii jest podobny i prezes Janusz Filipiak jak w sekcji piłkarskiej bardziej ceni sobie graczy spoza naszego kraju. W kadrze Pasów możemy znaleźć 10 Polaków i 24 obcokrajowców w tym 4 zza oceanu. W Polskiej Hokej Lidze 40% stanowią zawodnicy niemający obywatelstwa Polskiego. Na ten temat wypowiadał się trener Comarch Cracovii, który powiedział, że w naszym kraju jest słabe szkolenie i Polska nie wychowuję gotowych zawodników do gry, więc trzeba korzystać z zaciągów zagranicznych. Trener Rudolf Rohacek w styczniu nie mógł narzekać na brak nowych twarzy w drużynie i w Krakowie w ciągu miesiąca przywitano 9 nowych graczy. Luty pokazał, że nowy stan osobowy zaczyna się zgrywać, co udowodnili bardzo dobrą grą i do play-off przystąpią naprawdę silni. Udanym posunięciem okazało się pozyskanie Denisa Perevozchikova, który w bramce zastąpił Roberta Kowalówkę. W obronie Pasów pojawił się doświadczony gracz z dużą przeszłością w KHL Maxim Ignatovich, który w 5 spotkaniach zdążył zdobyć swoją debiutancką bramkę i zanotować asystę. Wygląda na to, że im dalej w las, tym lepiej powinni wyglądać na lodzie gracze z Krakowa, którzy zanotowali naprawdę solidną końcówkę sezonu zasadniczego i widać, że cały zespół dowodzony przez Czeskiego trenera idzie w dobrym kierunku. Teraz kadra wydaję się mocna i Filip Kapica, który jest najlepszym asystentem oraz Czescy solidnie punktujący zawodnicy mogą liczyć na zdecydowaną pomoc nowych kolegów z drużyny.

hokej

W Toruniu nie było rewolucji kadrowych, w styczniu do Stalowych Pierników dołączył tylko z VHL obrońca Yegor Orlov. Rosjanin nie będzie miał problemu z aklimatyzacją, ponieważ będzie przebywał wśród swoich kolegów z kraju, którzy stanowią o sile torunian. Najlepiej w Toruniu radzi sobie duet Feofanov-Sergushkin, który stanowi o sile ataku pierwszej piątki. Z Tor-Toru Stalowe Pierniki stworzyły prawdziwą twierdzę, która została zdobyta przez sezon zasadniczy trzykrotnie, a cała drużyna straciła tylko 29 bramek, co sprawiło, że zostali najlepszą defensywą w meczach domowych. Jeśli chodzi o występy w play-off, to tutaj nie jest już tak kolorowo i ekipa od dwóch sezonów nie może przejść przez ćwierćfinał. W przewagach gospodarze tego spotkania radzą sobie na poziomie 16,9%, natomiast jeśli chodzi o krakowian, to oni wykorzystywali swoje przewagi na poziomie 19,8%. KH Energa miała zdecydowany problem z bronieniem podczas osłabień i okazali się najsłabszą drużyną w całej lidze pod tym względem w trzeciej rundzie. Później przyszła poprawa i Stalowe Pierniki zakończyły z 88% skutecznych gier w osłabieniach, zdołali oni również zdobyć najwięcej bramek w niedowadze (7). Najmniej na ławce kar w całej spędzili torunianie (336 minut), gracze Pasów zostali wykluczeni łącznie na 455 minut. Anton Svensson bramkarz znalazł się na 3. miejscu zawodników z największym procentem złapanych krążków (92,6%), co przełożyło się na 1,89 bramki wpuszczonej na spotkanie oraz zanotował 5 meczów bez wpuszczonej bramki. Zachęcam do skorzystania z bonusu powitalnego STS, który ma wiele ciekawych opcji dla nowych graczy!

Statystyki:

 • KH Energa Toruń zakończyła sezon na 3. miejscu z dorobkiem 69 punktów po 38 spotkaniach.
 • Ich bilans bramkowy to, 127:80.
 • Ostatni swój mecz Energa Toruń przegrała z JKH Jastrzębiem 4:7.
 • Comarch Cracovia zajęła 6. miejsce z dorobkiem 59 punktów po 38 meczach.
 • Ich bilans bramkowy to, 128:100.
 • Ostatni swój mecz Pasy wygrały 10:1 z GKS-em Katowice.

Co obstawić?

Zapraszam do skorzystania z kodu promocyjnego STS, który znajdziecie tutaj! Co do samego spotkania, to wierzę, że krakowianie podbiją dziś Toruń, i doświadczenie w play-off zaprocentuje. Pasy bardzo dobrze zakończyły sezon zasadniczy, co jest znakomitym prognostykiem przed ćwierćfinałem. Sprowadzenie Denisa Perevozchikova jest wartością dodaną dla zespołu i powinien on dać spokój w bramce, który zapewniał przed odejściem Michael Petrasek. Myślę, że piękna bajka z tego sezonu znowu zakończy się w ćwierćfinale i po zaciętej walce we wszystkich spotkaniach, to krakowianie powinni awansować do półfinału. Jeśli Cracovia podczas krótkiej przerwy doszlifowała formę oraz opracowała parę asów, to w pierwszym spotkaniu w Toruniu moim zdaniem powinni wyjść zwycięsko. Wygranie na wyjeździe choć jednego meczu da Comarch Cracovii ogromny handicap, patrząc na to jak dobrze w rundzie zasadniczej w pojedynkach domowych radzili sobie torunianie. Na koniec zapraszam do sprawdzenia zakładów w STS!

KH Energa Toruń – Comarch Cracovia

Typ. Comarch Cracovia wygra mecz

Kurs. 2,65

Zasady promocji:

 • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
 • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
 • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
 • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
 • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
 • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
 • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

PHL playoff

Chcesz więcej typów na PHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie