cs_summit 6: kto wygra wielkie derby Szwecji? Gramy o 236 PLN!

obstawiamy cs:go w superbet

cs_summit 6, kolejny przystanek kwalifikacyjny do tegorocznego Majora, wkroczył w decydującą fazę. Dzisiaj rozgrywane będą ćwierćfinały górnej części drabinki. Na placu boju została m.in. formacja Mateusza “mantuu” Wilczewskiego. Jednak dzisiaj przyjrzymy się bliżej wielkim derbom Szwecji, a także starciu Vitality z Heroic, gdzie to pierwsza z tych formacji musi potwierdzić swoją dobrą formę.

Odbierz bonus powitalny do 600 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ninjas in Pyjamas – fnatic

Poniedziałek, 29.06.20 – 18:00

cs_summit 6 to drugi turniej kwalifikacyjny do Majora. Poprzednim było ESL One: Road to Rio. Od dzisiaj rozgrywane są ćwierćfinały i jest duża szansa, że do kolejnego etapu przejdzie OG, w którym gra Mateusz “mantuu” Wilczewski. Ekipa Polaka wygląda dość dobrze i ma duże szanse na pojawienie się na “mistrzostwach świata” CS:GO. Pozostałe formacje również o to walczą. Z poniedziałkowych starć wybrałem dla was dwa mecze. W pierwszym z nich wezmą udział gracze Ninjas in Pyjamas oraz fnatic. Wielkie derby Szwecji to istne “gwiezdne wojny” Counter Strike’a. Spotkania z udziałem tych dwóch organizacji od zawsze owiane są dodatkową otoczką i wyzwalają wiele emocji.

Jeszcze za czasów dobrej gry NiP, z Christopherem “GeT_RiGhT’em” w składzie, starcia z fnatic i Olofem “olofmeisterem” Kajbjerem dostarczały wielu emocji. Aby dobrze to zobrazować, to w pewien sposób można tą rywalizację przyrównać do tej, którą toczy Real Madryt z FC Barceloną. W takich starciach może wydarzyć się dosłownie wszystko. Sprawdźmy jednak kto lepiej wypada statystycznie przed tym meczem. Wydaje się, że jednak jest to FNC. W końcu na pięć ostatnich starć wygrało aż cztery, ulegając jedynie G2 Esports, na którym później się zrewanżowało. Do tego pokonało mousesports, c0ntact oraz Actinę PACT. A jak radziło sobie Ninjas in Pyjamas? Trochę gorzej. Szwedzi przegrali z Vitality i Natus Vincere. Co prawda zwyciężyli z OG, Heroic i x6tence, ale dwie ostatnie z tych formacji są dość przeciętne. 

Jeżeli chodzi o map pool, to ten nieznacznie jest na korzyść fnatic, aczkolwiek obydwie formacje prezentują się podobnie na swoich najmocniejszych i najsłabszych arenach. Prawdopodobnie nie zobaczymy Dusta 2 i Vertigo. Na tym pierwszym FNC i NiP grają przeciętnie, a drugą z tych map ekipa Ludviga “Brollana” Brolina często banuje. O samym Brollanie trzeba też wspomnieć nieco więcej. Jest to obecnie najskuteczniejszy zawodnik szwedzkiej formacji. W ostatnich trzech miesiącach jego rating wyniósł 1.14. 18-letni, sympatyczny Szwed jest ostoją swojej ekipy i często to właśnie on odpowiada za najważniejsze eliminacje. Dla porównania w Ninjas in Pyjamas największy rating ma Tim “nawwk” Jonasson, który wykręcił wynik na poziomie 1.12. 

Indywidualnie obydwie formacje wyglądają bardzo podobnie, jednak zespołowo lepiej prezentuje się fnatic. Dobrze to widać po ich grze i rotacjach na mapie, które zazwyczaj są dość przemyślane. FNC ma również dobrze przygotowany Nuke’a, który może być jednym z wyborów w tym starciu. Warto na koniec też dodać, że spotkanie zostanie rozegrane w formacie BO3. To znacznie zwiększa szanse fnatic. Szanse na zwycięstwo są zbliżone, ale nieco więcej argumentów po swojej stronie ma ekipa Brollana. W SuperBET kurs na zwycięstwo FNC to 1.85. Tyle samo wynosi w przypadku NiP. Ja jednak stawiam na fnatic i liczę na to, że Brollan znów pokaże się ze świetnej strony.

Moja propozycja: zwycięstwo fnatic

Kurs: 1.85

Grupa Esportowa

Team Vitality – Heroic

Poniedziałek, 29.06.20 – 18:00

Drugim meczem jakiemu przyjrzę się tego dnia, jest starcie Vitality z Heroic. O tym, że Francuzi są zdecydowanym faworytem nie trzeba dużo i długo mówić. W bezpośrednich starciach prowadzą 3:0 (6:2 w mapach), a w ostatnich pięciu meczach wygrali cztery razy, pokonując m.in. FaZe i Natus Vincere. Z kolei Heroic ograło fnatic oraz ENCE. Jednak mecze Duńczyków były dość wymęczone, czego nie można powiedzieć o zwycięstwach VIT. Statystycznie map pool wygląda lepiej dla rywali Vitality, jednak trzeba pamiętać, że na co dzień mierzą się oni z nieco słabszymi ekipami niż Francuzi. 

Głównym argumentem, który sprzyja VIT, jest to, że w składzie ma świetnego Mathieu’a “ZywOo” Herbauta. Najlepszy zawodnik ubiegłego roku ma rating na poziomie 1.32, co jest wynikiem niemal “z kosmosu”. 19-letni Francuz jest objawieniem swojej rodzimej sceny, a w tak młodym wieku zdobył już tytuł najlepszego gracza roku. Co prawda gra trójkolorowych jest ułożona pod niego, tak, aby mógł wykorzystać pełnię potencjału. Najlepsze formacje na świecie potrafią go wyłączyć z meczu, co jest niezwykle trudne i kluczowe do pokonania Vitality. Jednak w starciu z Heroic, ZywOo powinien bez przeszkód wygrać i poprowadzić swoją formację do zwycięstwa. 

Dla Francuzów porażka z Heroic w ćwierćfinale cs_summit 6 jest nie do pomyślenia. Tym bardziej, że zawodnicy Vitality mają sporo do udowodnienia nie tylko sobie, ale również kibicom i właścicielom organizacji. Ważne jest również to, żeby zająć jak najwyższe miejsce w turnieju. Dzięki temu otrzymają więcej pieniędzy i punktów potrzebnych do awansu na Majora. Kurs na zwycięstwo ekipy ZywOo wynosi 1.45. Z kolei w przypadku Heroic jest to 2.55. Ja jednak stawiam na trójkolorowych. W połączeniu z zakładem na fnatic da nam to kurs całkowity 2.68, a przy postawieniu 100 złotych możemy dostać ponad 236 złotych, co jest dobrą okazją. Jedno jest pewne – dzisiejszy wieczór Counter Strike’a zapowiada się bardzo emocjonująco. 

Moja propozycja: zwycięstwo Vitality

Kurs: 1.45

Dodatkowe 600 PLN bonusu w trzech wpłatach w Superbet!

(300 PLN + 200 PLN + 100 PLN)

  1. Załóż konto w Superbet klikając w link: zagranie.com/go/superbet
  2. Dokonaj pierwszego depozytu do 300 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
  3. Aby wypłacić środki należy dokonać czterokrotnego obrotu, z 2 zdarzeniami na kuponie (kurs minimalny każdego zdarzenia 1.3, a łączny AKO 1.8). Zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz przegrane zakłady również liczą się do obrotu bonusem.
  4. Dokonaj drugiego depozytu do 200 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
  5. Patrz punkt 3.
  6. Dokonaj trzeciego depozytu do 100 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
  7. Patrz punkt 3.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze