Niedzielny wieczór, więc czas na dzienną porcję CS:GO. Tym razem przygotowałem dla was jeden typ z europejskiego finału cs_summit 6, gdzie zagrają gracze Team Vitality oraz BIG. Francuzi ostatnio pokazują się z bardzo dobrej strony, a mecz w formacie BO5 im sprzyja. Do tego mają jedno mapową zaliczkę i już na starcie rywalizacji będą chcieli wypracować sobie dużą przewagę. Z kolei niemiecka ekipa postara się zniwelować stratę, wynikającą z awansu do finału z dolnej części drabinki. Czy Mathieu “ZywOo” Herbaut po raz kolejny poprowadzi swoją ekipę do wygranej? A może BIG rzuci wyzwanie VIT? Gramy singiel z kursem 2.33.

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 280 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1549zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 280 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Team Vitality – BIG

Niedziela, 05.07.20 – 17:00

Gdyby przed startem cs_summit 6 ktoś powiedział, że w finale na pewno zagrają reprezentanci Vitality i BIG, to pewnie większość kibiców i ekspertów wzięła by taką osobę za szaleńca. W końcu u Francuzów doszło do zmiany w składzie, a niemiecka drużyna nie należy do tych najlepszych na świecie. Jednak to właśnie te czołowe ekipy nie błyszczą formą, popełniają masę błędów i grają po prostu źle. Słabość ich jest siłą Niemców. Jednak czy mogą to wykorzystać w starciu z Vitality? Raczej nie. Zespół Mathieu “ZywOo” Herbauta podczas cs_summit 6 gra po prostu bardzo dobrze. Pięć zwycięstw w pięciu ostatnich meczach świetnie pokazuje w jakiej formie są trójkolorowi.

Zmiany w Team Vitality zaprezentowały tym, że Francuzi są już pewni miejsca na Majorze. Dzięki zebranym punktom podczas ESL One: Road to Rio i cs_summit 6 dostali się na swoiste “mistrzostwa świata” CS:GO. Jednak finał cs_6 i tak będzie ważny dla ekipy ZywOo. W końcu do wygrania jest aż 34 000 dolarów. Trójkolorowi pokazali już, że potrafią sobie radzić w roli faworyta, a w tej drużynie wszystko działa jak należy. ZywOo eliminuje rywali, RpK dobrze dowodzi, a reszta kolegów odpowiednio im asystuje. Gra VIT ułożona jest pod Herbauta, ale trudno się temu dziwić, gdyż jest to najlepszy gracz ubiegłego roku. 

Grupa esportowa

Jak jednak statystycznie wypada to starcie? O serii zwycięstw Vitality już wspomniałem. Z kolei BIG na pięć ostatnich meczów wygrało aż cztery. Pokonało: FaZe, GODSENT, fnatic oraz OG, a przegrało na… Francuzów. Ci w finale cs_summit 6 mają jedną mapę przewagi, gdyż awansowali z górnej części drabinki. Stąd druga mapa (albo pierwsza, zależy jak na to spojrzeć) będzie bardzo ważna. Jeżeli VIT wygra ją, to wypracuje sobie przewagę 2:0 i BIG prawdopodobnie nie wróci już do tego spotkania. Ostatnie starcie między tymi ekipami zakończyło się wynikiem 2:1 dla Francuzów. A jak to było wcześniej? Formacja ZywOo wygrała z Niemcami podczas Intel Extreme Masters Katowice 16:11 (rywalizacja w formacie BO1) i 2:0 w trakcie siódmego sezonu StarSeries i-League. 

Indywidualnie o wiele lepiej wyglądają reprezentanci Team Vitality, a przede wszystkim ZywOo. 19-letni Francuz w ostatnich trzech miesiącach wypracował sobie rating aż 1.34, co jest fenomenalnym osiągnięciem. Tym bardziej, że VIT zazwyczaj gra na te czołowe zespoły. Tak jak wyżej wspomniałem, w wielkim finale cs_summit 6 kluczowa będzie druga mapa i to właśnie na niej skupię się w swoim typie. Prawdopodobnie nie zobaczymy w tej rywalizacji Traina i Mirage’a. Być może jako pierwsze wybrane zostanie Vertigo, które jest bardzo dobre w wykonaniu ZywOo i jego kolegów. STS oferuje ciekawy zakład na drugą arenę. Kurs na to, że Vitality wygra drugą (pierwszą rozgrywaną) mapę z handicapem -3.5 wynosi aż 2.33. Wręcz szkoda byłoby nie skorzystać z tego. W końcu Francuzi mają wszystkie argumenty po swojej stronie, a jeżeli pokonają Niemców już na starcie, to będą mieli ogromną przewagę. Za postawione 100 złotych można zgarnąć ponad dwukrotność postawionej stawki, więc ten singiel prezentuje się okazale. 

Moja propozycja: zwycięstwo na 2. mapie (1. rozgrywanej) Vitality z handicapem -3.5

Kurs: 2.33

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Kupon finał CS:GO