W ostatnim czasie, gdy musimy siedzieć w domu jest dużo czasu, aby skupić się na rozgrywkach esportowych. Mimo, iż jest poniedziałek, a oferta bukmacherów wygląda na bardzo ubogą, 11 sezon Esl Pro League w Counter Strike’u  trwa  w najlepsze. Ostatni kupon z mojej strony w tym miesiącu to singiel, który może być dość ryzykowny, lecz kto nie ryzykuje, szampana nie pije.

Kliknij w link i załóz konto z kodem promocyjnym 1225PLN,aby otrzymać:

1050 PLN od depozytu + 150 PLN bez ryzyka + 25 PLN Freebet

Evil Geniuses – Swole Patrole

Poniedziałek,30.03.20 – 18:00

Dziś skupię się na jednym meczu, jakim jest starcie dwóch amerykańskich zespołów – Evil Geniuses oraz Swole Patrole.

Gdybyśmy stawiali równą stawkę w każdym meczu na underdoga, pewnie wyszlibyśmy na plus, ponieważ w tej edycji Esl Pro League faworyci nie zawsze stoją na wysokości zadania. Tym razem mam nadzieję, że będzie podobnie, a ostatni kupon w tym miesiącu będzie przełamaniem i dobrym prognostykiem na dalsze typowanie.

Zacznijmy od początku. Przede wszystkim na papierze są to dwa odmienne zespoły a mecz powinien zakończyć się 2-0 dla Evil Geniuses. Moim zdaniem tak nie będzie i zobaczymy wyrównany pojedynek nawet z przewagą dla dzisiejszych “gości”. Obecna piątka w składzie (food, Cooper-, MarKe, freakazoid, Zellsis) pod nazwą Swole Patrole swój pierwszy oficjalny mecz zagrała 12 Marca w ramach ESEA MDL Season 33 North America. Dzisiaj będzie to trzecie starcie w lidze Esl Pro League. Jak dotąd zaprezentowali naprawdę dobrego Csa. Niestety po bardzo wyrównanym spotkaniu, przegrali 1:2 na inaugurację z 100Thieves. Przed kolejnym meczem skazani byli na porażkę, ponieważ ich rywalem miał być Team Liquid, na których kurs u bukmacherów oscylował w okolicy 1,07-1,10. Kolejny raz faworyt zawiódł, przegrywając 2:0. Swole Patrole pokazało fantastyczną grę, przede wszystkim na Vertigo, gdzie wygrali do 11, przegrywając dzień wcześniej na tej samej mapie z 100Thieves do 4. Świadczy to o tym, że Amerykanie bardzo szybko potrafią zauważyć błędy, które muszą zniwelować. W obu meczach najlepiej zaprezentował się Cooper-, który genialnie czyta grę przeciwników i wykorzystuje to w odpowiedni sposób. Przykładem może być łącznie 77 fragów w pierwszym meczu lub 49 w drugim.

Jeśli chodzi o Evil Geniuses to można zauważyć, że są w lekkim dołku a ich gra nie wygląda na zespół, który zajmuje 8 miejsce w rankingu HLTV. Dla porównania Swole Patrole ma miejsce 56. W ostatnich 3 miesiącach wygrali tylko 29 % meczów a tylko raz pokonali przeciwnika nie tracąc przy tym mapy.

Dziś spodziewam się bardzo wyrównanego pojedynku ze wskazaniem na Swole Patrole. Jako pierwsi będą banować co jest to równoznaczne z tym, iż pierwszą mapą będzie ich wybór. Jak dotąd w obu meczach, jakie rozegrali, swój pick wykorzystali bardzo dobrze. Z 100Thieves de_Train 19-16 oraz z Team Liquid de_Vertigo 16-11. Patrząc na to co odrzucało wcześniej Swole Patrole będzie to prawdopodobnie de_Mirage. Szczerze mówiąc spodziewam się mapy de_train jako pierwszy wybór Amerykanów. Pokazali się tam z dobrej strony a błędy, które popełniali na pewno już sobie omówili, aby ich więcej nie popełniać.

Evil Geniuses – Swole Patrole

Typ:  Swole Patrole (zwycięzca 1. mapa)

Kurs: 3.10

Warunki zakładu bez ryzyka w Ewinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1225PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.5!

Zaloguj się aby dodawać komentarze