Dziś zmierzamy już do końca rozgrywek w grupie A oraz B w 11 sezonie Esl Pro League w Counter Strike Global Offensive. Czeka nas bardzo ciekawa walka o miejsce w tabeli i mam sporą nadzieję, że przed północą zawodnicy dostarczą nam popis swoich umiejętności a nam oprócz swietnej zabawy uda się ograć bukmachera na nie małe kwoty.

Kliknij w link i załóz konto z kodem promocyjnym 1225PLN,aby otrzymać:

1050 PLN od depozytu + 150 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet

Ninjas in Pyjamas  – ENCE

Wtorek,24.03.20 – 22:00

Dwie godziny przed północą będziemy świadkami trzech meczów grupy A, które odbywać się będą równolegle. Ja pod lupę biorę spotkanie pomiędzy Ninjas In Pyjamas a ENCE i typuję gładkie zwycięstwo Szwedów.

Na początek może przestawmy sytuację w tabeli. NiP zajmuje pierwszą pozycję, która daje im bezpośredni awans do dalszej fazy rozgrywek. Jak dotąd ich bilans meczowy to 3 zwycięstwa po 2-0 z Astralis, GODSENT i Spirit oraz jedna porażka, która przytrafiła się w ostatnim meczu przeciwko francuskiej formacji – Vitality 0-2. Jak możemy zauważyć, w żadnym z czterech meczów nie zobaczyliśmy więcej niż dwóch map co może świadczyć o sile zespołu a z drugiej strony o bezsilności. Ze Szwedami którzy grają online jest tak, że jeśli dobrze wejdą w mecz i cała piątka będzie grała na swoim poziomie to bardzo trudno jest z nimi wygrać. Z drugiej strony jeśli coś nie gra to wszystko się wali i kompletnie nie mogą poszukać sposobu na przeciwstawienie się rywalom tak jak miało to miejsce z wcześniej wspomnianym Vitality. Szwedzi tak naprawdę grali w dwójkę. Plopski oraz Lekr0 ciągnęli grę jak mogli lecz brakowało przede wszystkim zabójstw od REZa.

Tym razem będą mierzyć się z fińską formacją, która przechodzi widoczny kryzys. ENCE jak na razie nie wygrała żadnego z czterech spotkań i nie zanosi się aby dokonała tego w swoim ostatnim  piątym meczu. Mimo,iż w trzech spotkaniach ugrywali po jednej mapie to i tak im to nic nie dawało. Finowie nie mają kompletnie motywacji, ponieważ tak czy siak zakończą rozgrywki na ostatnim miejscu i nie awansują dalej. Dodam jeszcze, że drużyna ENCE od 10 stycznia nie wygrała żadnego oficjalnego meczu a było ich aż dziewięć.

Uważam, że Ninjas In Pyjamas wygra to spotkanie. Oprócz jednej wpadki z Francuzami grają naprawdę solidnie. Na pewno nie popełnią  takich błędów jak ostatnio i wyciągną z tego wnioski co przełoży się na szybkie zwycięstwo i awans do kolejnej fazy Esl Pro League.

Ninjas in Pyjamas – ENCE

TYP: Ninjas in Pyjamas wygra

Kurs: 1.37

GODSENT – Team Spirit

Wtorek,24.03.20 – 22:00

Kolejne spotkaniem to kolejne emocje. Mogłoby się wydawać, że będzie to nudny mecz, ponieważ nie jest to Ninjas In Pyjamas czy Astralis lecz nic bardziej mylnego. Rosjanie gdyby wygrali ten pojedynek, to mieliby jeszcze szansę na awans do kolejnej części rozgrywek. Aby tak się stało musi zostać spełniony jeden warunek. Mianowicie w meczu pomiędzy Astralis a Vitality musi paść wynik 2:0 lub 2:1 dla Duńczyków. W tym momencie Team Spirit ma tyle samo punktów co francuska formacja lecz w pojedynku bezpośrednim okazali się lepsi wygrywając 2-1.

Zawodnicy z regionu CIS mają bardzo dużą szansę aby osiągnąć taki sukces jakim jest wyjście z grupy i bardzo dobrze o tym wiedzą. Przed nimi stanie rywal, który trzeba powiedzieć sobie szczerze nie jest w najwyższej formie. GODSENT nie zachwyca swoją grą na co wskazują wyniki. Ich bilans to 3 porażki i 1 wygrana z ENCE. Jeśli miałbym stawiać na jakiś zespół to byłby to zdecydowanie Team Spirit lecz ja pod lupę biorę naprawdę fajny typ, który ma w swojej ofercie Ewinner. Mianowicie,  chopper nie może zdobyć więcej niż 35 fragów łącznie na pierwszej i drugiej mapie. 23-letni zawodnik jak dotąd na turnieju prezentuje się przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Jeszcze ani razu w żadnym z czterech spotkań nie zdołał pokryć naszej dzisiejszej linii.

– z ENCE (48 rund) – 28 fragów

-z Nip (51 rund) – 27 fragów

-z Vitality (46 rund) – 35 fragów

Z Astralis (46 rund) – 19 fragów

Jak możemy zauważyć tak naprawdę tylko w jednym spotkaniu było blisko. Uważam, że chopper nie będzie szalał ani zdobywał niesamowitych headshotów co przełoży się na ilość zabójstw – poniżej 35,5 na pierwszych dwóch mapach łącznie.

GODSENT – Team Spirit

Typ: chopper poniżej 35,5 eliminacji (1 i 2 mapa)

Kurs: 1,80

Warunki zakładu bez ryzyka w Ewinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1225PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.5!

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze