Bardzo ciekawy zestaw w drugim półfinale zagwarantowała nam drabinka pań. Po jednej stronie siatki ustawi się rewelacyjna w tym turnieju na mączce – Cori Gauff, a rywalizować z nią będzie również fantastyczna – Martina Trevisan. Dziwi trochę pora ustawienia tego spotkania, gdyż zawodniczki, które grały wczoraj, a więc Świątek i Kasatkina, będą grały jako pierwsze, a po dniu przerwy, jako drugie wyjdą Amerykanka i Włoszka. Niemniej jednak szykuje się nam ciekawe spotkanie, po którym dla jednej z pań życiowym sukcesem będzie awans do finału turnieju szlemowego. Sprawdźcie naszą zapowiedź na ten mecz. 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cori Gauff vs Martina Trevisan: typy i kursy bukmacherskie (02.06.2022 r.)

Myślę, że mało osób spodziewało się w tej części drabinki zawodniczki z Włoch. Dużo częściej w zapowiedziach o możliwym wysokim zajściu w drabince głównej po losowaniu, widzieliśmy nazwisko Amerykanki. Jest to bardzo ciekawe zestawienie, gdyż pomimo może nie tak mocno stojącego nazwiskami półfinału, to ten turniej pokazał, że są one gotowe na bardzo dobry mecz. Z pewnością nie będzie w tym pojedynku odpuszczania. Panie wiedzą, przed jak dużą szansą w karierze właśnie stanęły. Znają się z kortów ziemnych, gdyż miały okazję zmierzyć się we wspólnym meczu w tourze, a było to dwa lata temu właśnie na kortach w Paryżu. Zdecydowaną faworytką według bukmacherów jest Coco, jednak ja nie byłbym tego taki pewny. Co prawda gra bardzo dobrze w wymianach, ale częsta liczba przyspieszeń ze strony Włoszki, może mocno wybijać ją z rytmu. Obie panie nie mają aż takiego doświadczenia w rywalizacji na turniejach o tak dużej randze. Jednak obie mają dobre wspomnienia z występami na tych kortach w latach poprzednich. Martina już raz gościła w ćwierćfinale turnieju, gdzie przegrała z późniejszą zwyciężczynią – Igą Świątek. Natomiast Coco, także może pochwalić się tak daleką fazą, gdyż rok temu, także na poziomie ćwierćfinałów, odpadła z inną triumfatorką na dany sezon – Barborą Krejcikovą. Dzisiaj jedna z pań przebije swój najlepszy wynik o minimum dwie rundy. Która z nich to będzie? Pamiętaj założyć konto w STS, gdzie czekają bonusy za rejestrację!

tenis

CORI GAUFF

Amerykanka podchodzi do tego meczu w roli zdecydowanej faworytki, co może w pewien sposób być w pełni oczywiste, ale patrząc przez pryzmat braku doświadczenia na tak dużych turniejach i jeszcze młodego wieku, to może sama sobie zablokować drogę do finału. Musi obronić się swoją grą, która moim zdaniem jest dosyć falująca podczas tegorocznych spotkań. Czasami, kiedy ma dużo pewności w wyczuciu kortu, gra szybko i dynamicznie, co przy dołożeniu precyzji sprawia, że jest bardzo mocno punktującą tenisistką na własnym podaniu. Jeżeli jednak wkradają się błędy, albo sytuacja staje się nieco stresująca, to zaczyna popełniać błędy grać znacznie ostrożniej, aby tylko przebijać piłkę i nie tracić kolejnych punktów. Taka gra będzie pokarmem dla Włoszki, która uwielbia taki styl przeciwniczek, które tylko wystawiają jej winnerowe piłki. Jeżeli Cori się tego wystrzegnie, to powinna zwyciężyć, ale coś czuję dzisiaj kolejną niespodziankę. Amerykanka w swojej drodze do 1/2 finału pokonała: Rebecca Marino – 7:5, 6:0; Alison van Uytvanck – 6:1, 7:6, Kaia Kanepi – 6:3, 6:4; Elise Mertens – 6:4, 6:0; Sloane Stephens 7:5, 6:2.

Pierwszy mecz półfinałowy WTA gramy w STS ! Odbierz zakład bez ryzyka do 100PLN z kodem: ZAGRANIE !

MARTINA TREVISAN

Jedyna zawodniczka spoza najlepszej 20. zestawienia WTA, która znalazła się w gronie najlepszej czwórki tego wydarzenia. Jest to jej najlepszy wynik na tych kortach od momentu startów i trzeba powiedzieć sobie szczerze, że umiejętnościami wcale nie odstaje od pozostałych zawodniczek, pomimo najniższego rankingu. W dużej mierze bazuje na swoich zagraniach w korcie, które często posyłają się do dużej dozy ryzyka w uderzeniach, ale mają one przełożenie w punktacji. Przy nałożonym ryzyku na dynamiczne piłki, często zawodniczki są bezradne w dochodzeniu do tak zagrywanych piłek, które po prostu są zbyt szybkie. Jest to także zawodniczka, która biega do wszystkiego, ale podobnie jak Cori, nie jest pewniakiem na drugim serwisie, po którym bardzo często piłki zwracają stronę ofensywną na korcie, zamieniając Martine w broniącą. Ja bym jej dzisiaj nie skreślał, a kursy moim zdaniem są lekko przesadzone. Miała ciekawą i dosyć trudną drabinkę, w której pokonywała: Hariet Dart – 6:0, 6:2; Magda Linette – 6:3, 6:2; Daria Saville – 6:3, 6:4; Aleksandra Sasnovich – 7:5, 7:6; Leylah Fernandez – 6:2, 6:7, 6:3. Przy okazji spotkania Włoszki, która może sprawić niespodziankę, polecam rejestrację w STS z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE.

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

30.09.2022 r. – Roland Garros – 4:6, 6:2, 7:5 Trevisan

Liczba przełamań w meczach Coco Gauff:

Marino (8), van Uytvanck (10), Kanepi (8), Mertens (8), Stephens (9)

Liczba przełamań w meczach Martiny Trevisan:

Dart (5), Linette (8), Saville (6), Sasnovich (11), Fernandez (11)

Co proponuję na 1. mecz półfinałowy? 

W tym meczu nie spodziewam się pełnej dominacji po którejś ze stron, dlatego moim zdaniem będziemy świadkami więcej niż dwóch setów. Jeżeli spojrzymy na częste zezwolenia na stratę własnych podań, możemy dojść do wniosku, że panie będą korzystały z takich okazji i często będą doprowadzały do przełamań podań przeciwniczki. Często zdarzało się to w ich poprzednich meczach niezależnie od tego, z rywalką, o jakim poziomie grały. Panie w poprzednim spotkaniu w 2020 roku zagrały na trzy sety, a ich mecz opiewał na 16. przełamaniach. Dzisiaj liczę na podobny przebieg spotkania. Gram na minimum 9. przełamań serwisu w tym meczu! 

STS
2.00
Powyżej 8,5 przełamań w meczu

ZBR do 100 PLN w STS

Kupon SEO Gauff vs Trevisan STS 02.06.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze