Mam nadzieję, że zauważyliście, że dokładnie 1 grudnia rozpoczęliśmy adwentową akcję o nazwie CHOCO BETS. Przez 24 dni rozdajemy freebety o łącznej wartości 10 000 PLN! Podobne akcje prowadzą również bukmacherzy, którzy przygotowali kalendarze adwentowe z różnymi bonusami. W tym artykule przygotowałem dla Was najważniejsze informacje o wspomnianych akcjach, a oprócz tego zachęcam do zapoznania się z bonusem od PZBuk. Zapraszam!

eWinner i AKOlendarz grudniowy

Kalendarz dla tego bukmachera to za mało, a więc postanowił stworzyć AKOlendarz! Pierwsze 24 dni grudnia to 24 różne promocje, które dostarczą Ci wiele emocji, ciekawe quizy i co najważniejsze – wysokie nagrody. Pierwszy dzień przyniósł nam cashback do 142 zł, z kolei wczorajsza zabawa polegała na stworzeniu jak najdłuższej poprawnej taśmy. Kolejne dni przyniosą nam kolejne ciekawe promocje. Warto śledzić!

ewinner kalendarz

CHOCO BETS od Zagranie

Z nami również możesz liczyć na bardzo atrakcyjne nagrody, które łącznie wynoszą ponad 10000 PLN! Zastanawiasz się czy warto wziąć udział w naszej zabawie i czym wyróżniamy się na tle innych kalendarzy? Bardzo proszę:

  • Aż 381 bonusów do zgarnięcia!
  • 10 500 PLN we freebetach!
  • Każdy dzień to nowa wygrana – nie załapałeś się wczoraj? Nic straconego! Dzisiaj i przez najbliższe 20 dni masz szanse na kolejne freebety!
  • Freebety to za mało? Na najlepszego z Was czeka nagroda główna!
  • 2 rodzaje konkurencji przez 24 dni zabawy!
  • U nas nie musisz grać u jednego bukmachera – każdy dzień to nagroda do wykorzystania u innego bukmachera!

Mam nadzieję, że nasze CHOCO BETS Cię zainteresowały. Jeśli jeszcze nie wziąłeś udziału w naszej zabawie to nic straconego! Dzisiaj kolejne freebety do rozdania, a niewykluczone, że nagroda główna czeka właśnie na Ciebie!

ForBET inwestuje w Święta

Bukmacher ForBET w tym roku jest naprawdę hojny – rozdaje milion złotych w bonusach! Na poniższej grafice znajdziecie to czego możecie się spodziewać. Dodam tylko, że pierwszego dnia rozdawane były freebety w wysokości 50 oraz 20 PLN, a drugiego dnia mogłeś liczyć na bonus w wysokości do 100 złotych w zamian za zagranie dwóch kuponów – jeden na sporty wirtualne, a drugi na piłkę nożną.

Kalendarz adwentowy ForBET

Warto również wspomnieć o maratonie adwentowym jaki przygotował ForBET, w którym do wygrania są wycieczki do Tokio oraz Rio de Janeiro. O tym już Was informowałem, więc zapraszam do kliknięcia tutaj –> maraton adwentowy w ForBET.

Świąteczny kalendarz od LVBET

Z kolei LVBET rozdaje słodkie ciasteczka, które w każdego dnia wypełnione są zupełnie inną promocją. Pierwszy dzień akcji przyniósł 10 PLN bonusu w zamian za zakład za taką samą stawkę. Z kolei drugi dzień świątecznego kalendarza przyniósł możliwość wygrania oryginalnej koszulki klubu, którego sponsorem jest LVBET! W trzecim dniu bukmacher rozdawał bonus za samo zalogowanie się na swoje konto! Jakieś pomysły co przyniosą kolejne dni?

lvbet kalendarz adwentowy

PZBuk bonus i roztańczony Mikołaj

Świąteczną akcję prowadzi również bukmacher PZBuk. Podobnie jak wcześniej omawiane akcje, tym razem bukmacher również postawił na różne promocje przez kolejne 24 dni. PZBuk rozpoczął mocno, bo już w pierwszym dniu rozdawał 100% bonusu od depozytu do 200 zł. Z kolei drugi dzień to zakład bez ryzyka do 20 PLN na sporty wirtualne. Na pewno warto śledzić promocje od bukmachera PZBuk, który wyróżnia się roztańczonym Mikołejem i bonusem, o którym przeczytacie niżej.

PZBuk świąteczny kalendar

PZBuk charakteryzuje się bonusami, które najczęściej polegają na podwojeniu wpłaty. Dzięki temu bukmacher wypłaci bonus w wysokości 100% do 500 złotych! Warto wspomnieć, że z naszym kodem promocyjnym: 600PLN, możesz liczyć na dodatkowe 100 złotych! PZBuk to również ciekawe promocje takie jak np. Kombodoładowanie czy Komborakieta. Koniecznie sprawdźcie na czym polegają i co jeszcze może przynieść PZBuk bonus.