Po czwartkowych meczach w siatkarskiej Lidze Narodów przyszedł czas na rozpoczęcie piątkowych zmagań, jak i kolejnego miesiąca z siatkówką w tle. Pierwszym meczem we wspomnianym turnieju tego dnia będzie rywalizacja Niemek z Belgijkami, która rozpocznie się o godzinie pierwszej czasu polskiego. Jednak od siebie przyjrzę się dwu innym starciom, które również zapowiada się szalenie interesująco. Mianowicie mówię w tym miejscu o rywalizacji Chinek z Dominikankami, jak i Brazylijek z Bułgarkami. Kupon ponownie stawiam w BETFAN-ie.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chiny vs Dominikana: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (01.07.2022 r.)

W tym spotkaniu będziemy świadkami starcia podobnych sobie zespołów. Mówię tu zarówno o ich dyspozycji, nazwiskach znajdujących się w składach obu drużyn oraz tego, jak blisko siebie są w tabeli tegorocznej edycji Ligi Narodów. Dominikanki od lat są uznawane za jedną z lepszych drużyn w kobiecej siatkówce, a do tego miana „kandydują” Chinki, które rewelacyjnie rozpoczęły zmagania w 2022 roku. Jak zespoły one, jak i ich dzisiejsze rywalki się zaprezentują? Tego się dowiemy już za kilka godzin. Zanim jednak spotkanie, to zacznijmy od tego, że bukmacherzy BETFAN-a przygotowali szeroką ofertę związaną ze wszystkimi dzisiejszymi meczami Ligi Narodów. Nie wierzysz? Zerknij, przekonaj się.

Po dziesięciu spotkaniach Azjatki plasują się na piątym miejscu z bilansem sześciu wygranych i czterech przegranych. Ugrały do tej pory dwadzieścia trzy sety, a straciły szesnaście. Ostatecznie uzyskały dwadzieścia punktów, czyli tyle samo, co Włoszki, z tym że reprezentantki Italii mają dopiero przed sobą dziesiątą grę w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Z kolei Dominikanki plasują się na dziesiątym miejscu i mają cztery wygrane. Ugrały szesnaście, a straciły dwadzieścia dwa sety, dzięki czemu uzyskały dwanaście punktów. Dlatego też nie dziwi, że zdecydowanymi faworytkami są dziś Chinki, które wczoraj ekspresowo rozprawiły się z Polkami w trzech setach.

Chiny, czyli jeden z czarnych koni turnieju ponownie zaskoczy?

Dzięki temu, co wczoraj widzieliśmy w meczu Chinek, można być pewnym, że także dzisiaj zaprezentują się z doskonałej strony. Przede wszystkim kapitalnie radzą sobie w ataku, jak i punktowym bloku. Do tego dochodzi agresywna zagrywka, która raz jest zagrywana z pełną siłą, żeby po chwili pojawiło się delikatne zagranie. Do tego dochodzi fakt, że Chinki świetnie prezentują się przy dłuższych wymianach i, jak kiedyś miały problemy z rozegraniem dłuższych akcji, tak teraz są już o wiele spokojniejsze, gdyż pewniejsze swych możliwości. Są brązowymi medalistkami ostatnich mistrzostw świata, a mimo wszystko są uznawane za jednego z czarnych koni tych zmagań do sięgnięcia po medale. Patrząc na ich predyspozycję, to nie można tego wykluczyć.

Dominikana, czyli w końcu odnajdą klucz do przełamania się w Lidze Narodów?

Przedstawicielki Ameryki Północnej jeszcze przed startem zmagań w tegorocznej edycji Ligi Narodów były typowane do znalezienia się w czołowej ósemce. Z biegiem zmagań okazuje się, że najprawdopodobniej do tego nie dojdzie, gdyż nie najlepiej się prezentują w kolejnych grach. Miały pewnie wygrywać, z biegiem czasu coraz pewniej się prezentować na kolejnych parkietach; a tymczasem wygląda na to, że po trzecim tygodniu zmagań będzie można powiedzieć, że zostały jednym z rozczarowań tego turnieju. Jest to dosłownie ostatni sygnał do przełamania, gdyż zostały im dwa mecze w tym tygodniu i jeżeli również w nich nie wygrają, wówczas mogą nawet spaść z obecnie zajmowanej pozycji. Także jest to ostatnia chwila, by odnaleźć dobry, solidny serwis, atak, jak i punktowy blok. Na razie na dobrym poziomie funkcjonuje jedynie przyjęcie.

Interesujące typy związane z meczem Chinek z Dominikankami

Bukmacherzy BETFAN-a są przekonani, co do tego, kto zwycięży w tym pojedynku. Ustanowili kurs na poziomie ledwie 1.05 na to, że wygrają Azjatki aż do 10.50 względem tego, że zatriumfują ich dzisiejsze rywalki. W przypadku tego spotkania kusi mnie, by obstawić, że drużyny ugrają więcej niż sto trzydzieści pięć punktów, na co mamy kurs na poziomie 1.66; lecz patrząc, jak wczoraj Chinki stłamsiły nasze reprezentantki zwłaszcza w pierwszym secie, to możliwym nagle stało się również to, że i tym razem tak wygrają. Na to, że zespoły zdobędą mniej niż sto trzydzieści pięć punktów mamy kurs na poziomie 2.10. Z takich ciekawych typów jest również to, że w pierwszym secie będziemy mieli handicap punktowy na poziomie minus pięć i pół punktu ze wskazaniem na Chinki, na co mamy wycenę na poziomie 1.63.

Moje typowanie związane z meczem Chinek z Dominikankami

Patrząc na to, że Dominikanki to mimo wszystko lepszy zespół na tę chwilę niż Polki, sądzę, że już od pierwszej piłki czekają nas duże emocje. Poza tym obie reprezentacje mają w nogach już za sobą dziesięć gier i, choć Chinki są murowanymi faworytkami do triumfu i znalezienia się po trzech tygodniach zmagań w najlepszej ósemce, tak sądzę, że tym razem nie będą miały aż takiej autostrady do triumfu, jak wczoraj.

Betfan
1.67
Zespoły ugrają w 1 secie więcej niż 42.5 pkt - TAK

Dlatego też od siebie na kuponie zaznaczam, że obie kadry w premierowej odsłonie ugrają więcej niż czterdzieści dwa punkty. Kurs na to zdarzenie przez bukmacherów BETFAN-a został ustabilizowany na poziomie 1.67. W sam raz, by zarazem nieco zaryzykować, a także nieco zarobić. Odnośnie do wzbogacenia się, to nim przejdę do opisania drugiego spotkania, zaznaczę, że bukmacherzy BETFAN-a przygotowali z myślą o Tobie również świetny BONUS do odbioru.

Brazylia vs Bułgaria: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (01.07.2022 r.)

Z kolei w drugim spotkaniu czeka już nas starcie zdecydowanych faworytek z niżej notowanym zespołem. Canarinhos zakończyły czerwiec na drugim miejscu, tuż za przedstawicielkami Stanów Zjednoczonych. Z kolei Bułgarki uplasowały się we wspomnianym zestawieniu dopiero na szesnastym miejscu. Tę dysproporcję sił widać również w tegorocznej edycji Ligi Narodów, kiedy to Brazylijki walczą o najwyższe cele i już w trakcie pierwszych trzech turniejów co róż zajmują różne pozycje na wirtualnym podium, a ich dzisiejsze rywalki są dopiero w momencie budowania formy, jak i drużyny, przez co znajdują się w drugiej połowie tabeli. Czy to znak, że czeka nas ekspresowe zwycięstwo zawodniczek z Brazylii? Wiele na to wskazuje.

Brazylia, czyli jak radzi sobie jeden z faworytów do końcowego triumfu

Po dziesięciu grach plasują się na trzecim miejscu. Zwyciężały ośmiokrotnie i łącznie zdobyły dwadzieścia pięć setów, a straciły jedenaście. To daje Brazylijkom dwadzieścia trzy punkty, dzięki czemu utrzymują się na bardzo dobrym trzecim miejscu w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Wczoraj Brazylijki udowodniły, że są w doskonałej formie, a także, że coraz bardziej docierają się ze sobą na parkiecie. Piszę tak, gdyż pewnie pokonały Koreanki Południowe do siedemnastu, dziewiętnastu i trzynastu, przy tym grając praktycznie cały mecz rezerwowym składem. Przedstawicielki Canarinhos są rozpędzone i z pewnością ani myślą zwalniać tempo, kiedy trafiła się okazja ugrać błyskawiczne dwa triumfy ze słabszymi ekipami, jakimi są zarówno Koreanki, jak i Bułgarki. Dlatego również w tym meczu spodziewam się ekspresowego zwycięstwa z ich strony i popisu zwłaszcza w ataku, przyjęciu, jak i w grze blokiem.

Bułgaria, czyli jak radzi sobie drużyna w trakcie przebudowy

Minęło już dziewięć meczów, po których Bułgarki znajdują się dopiero na dwunastym miejscu z szesnastu możliwych do zajęcia. Do tej pory zwyciężały zaledwie trzykrotnie i zdobyły jedenaście setów, a straciły aż dwadzieścia. To oznacza, że uzbierały dziewięć punktów i są jedną z najsłabszych drużyn całego turnieju. Grają statycznie, czytelnie i wygląda na to, że niewiele planują zmienić w tej kwestii. W każdym kolejnym meczu się czegoś nowego uczą od rywalek, lecz ta edukacja nie skutkuje na razie niczym dobrym. Kiedy dochodzi do konfrontacji z dużo lepszym, czy wyżej notowanym zespołem, od razu pojawia się mnóstwo prostych błędów. Mankamentami, jakie mamy w grze Bułgarek jest również to, że źle prezentują się w ataku, przyjęciu, jak i przy rozegraniu każdej kolejnej piłki. W bardzo łatwy sposób ich rywalki są w stanie odskoczyć na kilka oczek, gdyż nie tyle zawsze to przeciwniczki są silne, co Bułgarki niezgrane.

Interesujące typy związane z meczem Brazylijek z Bułgarkami

Kiedy myślę o tym spotkaniu i spoglądam na kursy, jakie przygotował bukmacher, jakim jest BETFAN, to przyznaję, że kuszący jest ten, który „mówi”, że będziemy mieli handicap punktowy na poziomie ponad minus osiemnaście punktów względem Brazylijek, na który mamy wycenę na poziomie 1.89. Drugim z takich interesujących, aczkolwiek bardziej ryzykownych typów jest to, że w pierwszym secie na handicap punktowy poniżej sześć i pół wynosi 2.05. Nie jest to nierealne, lecz tu dochodzi już taki czynnik, jak podwyższone ryzyko. Także jeżeli chcesz bardziej zaryzykować, to dodam, że warto spojrzeć na kursy związane z handicapem punktowym na określoną wartość. Od siebie zaznaczę coś innego, tak by miesiąc rozpocząć od bezpieczniejszego typowania, choć również noszące znamiona podwyższonego ryzyka.

Moje typowanie związane z meczem Brazylijek z Bułgarkami

Tak jak wspominałem wyżej, tak i podtrzymuję swe stanowisko odnośnie tego, jakie czeka nas spotkanie. Być może Bułgarki będą w stanie się przeciwstawić swym rywalkom, chociaż w kilku chwilach w trakcie rywalizacji, ale ostatecznie nie wierzę w to, by były w stanie jakkolwiek konkurować z dużo lepszą drużyną. Ciekawe jest, że drużyny zmierzyły się łącznie ze sobą trzykrotnie i w 2013 roku wygrały Bułgarki, ale od 2014 roku do 2019 r. do zera zwyciężały już Brazylijki. O ile raz straciły partię, tak później już wyraźnie prezentowały, że po prostu Bułgarki nie są na ich poziomie na tamten czas.

Patrząc na dyspozycje i składy personalne na turniej w Bułgarii, Canarinhos są z miejsca faworytkami. Dość powiedzieć, że kurs na ich triumf w BETFAN-ie wynosi 1.08 względem aż 8.40 na ich dzisiejsze przeciwniczki. Dlatego też podejmuję się innego wskazania, a mianowicie, że w pierwszym secie obie reprezentacje ugrają więcej niż czterdzieści dwa punkty, na co mamy wycenę ustabilizowaną na poziomie 1.53. Skreślając typ na tę rywalizację, wyjaśnię swe oznaczenie jeszcze w ten sposób, że Brazylijki „chętnie” tracą punkty i sporą liczbę setów w tegorocznej Lidze Narodów. Do tego pewnie nie wyjdą pierwszym ustawieniem, ponieważ wiedzą z kim się będą mierzyć, a to oznacza, że czeka nas siatkarskie show. Ostatecznie jednak moim zdaniem to Canarinhos będą lepsze i nie wykluczam tego, że ich mecz ponownie skończy się po trzech setach.

Betfan
1.53
Zespoły ugrają w 1 secie więcej niż 42.5 pkt - TAK

Propozycja kuponu:

BETFAN, siatkówka, Liga Narodów, 2022

fot. Rouelle Umali/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze