Canarinhos pokonają charakterne Albicelestes? Gramy o 210 PLN

Brazylia, siatkówka kobiet, MŚ, 2022, dzień 4

Przed nami kolejne mecze siatkarskich mistrzostw świata kobiet. Dziś będziemy świadkami sześciu interesujących starć. W trzech faworytki są aż nadto oczywiste. Mam na myśli mecze Niemek, Serbek i Włoszek. Dlatego też ze swej strony przyjrzę się mniej oczywistym konfrontacjom, a mianowicie takim spotkaniom jak Brazylii z Argentyną oraz Stanów Zjednoczonych z Kanadą. Faworytkami są siatkarki reprezentujące barwy Canarinhos i USA. Czy rzeczywiście to one zwyciężą i to w przekonywujący sposób? O tym za chwilę, a na razie dodam, że kupon stawiam w ETOTO.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do łącznie 300 zł od 1. depozytu

50% do 1000 zł od 2. depozytu

+ 50 zł freebet (TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 300 zł łącznie
OD 2. DEPOZYTU: 50% do 1000 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Brazylia – Argentyna: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (26.09.2022 r.)

W tym spotkaniu zmierzą się zespoły, które przed mistrzostwami świata były klasyfikowane kolejno na drugiej i dwudziestej drugiej pozycji w światowym rankingu FIVB. Canarinhos są o wiele bardziej utytułowane, a także po prostu dużo lepszym zespołem. Dość powiedzieć, że wystąpiły aż szesnaście razy na mistrzostwach świata – a organizowano ten turniej osiemnaście razy – a ich dzisiejsze rywalki „zaledwie” sześciokrotnie. Siatkarki Brazylii są również o wiele bardziej utytułowanymi, gdyż w historii swych startów sięgały po m.in. trzy srebrne i jeden brązowy medal światowego czempionatu. Na potrzeby porównania dodam, że Argentynki ani razu nie cieszyły się z medalu tego typu imprezy.

Dotychczas najwyższą pozycją jaką osiągnęły na mistrzostwach świata jest ósma. Zajęły ją w… 1960 roku. Powyższe słowa wskazują, że Canarinhos powinny cieszyć się z kolejnego łatwego triumfu. Jednak czy tak się stanie? Jaki jest mój typ na to spotkanie? O tym poniżej. Na razie dodam, że w związku, chociażby z tym spotkaniem możesz postawić kupon u bukmachera, jakim jest ETOTO. Dlaczego proponuję Ci grać wraz z nimi? Ano dlatego, że mamy świetny BONUS do tego bukmachera. Odebrać go możesz w bardzo łatwy sposób, a mianowicie zakładając u nich konto z naszym kodem promocyjnym.

Statystyczne zestawienie reprezentacji Brazylii i Argentyny przed meczem na mistrzostwach świata:

 • Canarinhos grały na mundialu aż 16 razy, a reprezentantki Albicelestes 6-krotnie.
 • Brazylijki sięgały po 3 srebrne krążki (w latach: 1994, 2006 i 2010), a także po brązowy w 2014 roku. Z kolei Argentynki nigdy dotychczas nie stanęły na podium.
 • Brazylijki na mistrzostwach świata rozegrały 169 spotkań, z czego 111 wygrały, a 58 razy schodziły z boiska pokonane.
 • Z kolei zespół Albicelestes rozegrał 37 spotkań, z czego 10 razy wygrywały, a 27 przegrały.
 • Brazylijki są również wicemistrzyniami olimpijskimi z Tokio jak i srebrnymi medalistkami z tegorocznej Ligi Narodów.
 • Z kolei sukcesem Argentynek jest to, że na mundialu wystąpią po raz siódmy, a także to, że przed tymi zawodami zwyciężyły w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk panamerykańskich.
 • Brazylijki grały w sobotę z Czeszkami i tamto spotkanie wygrały do jednego, a Argentynki wczoraj z Chinkami i przegrały do zera.
 • W przypadku Canarinhos ich zwycięskie sety kończyły się do: 20, 16 i 18, a przegrany do 22. Z kolei w przypadku Albicelestes partie kończyły się kolejno do: 23, 22 i 20.

Interesujące kursy bukmacherskie przed meczem Brazylii z Argentyną na mistrzostwach świata

Dlatego też pierwszym interesującym wskazaniem jest to, czy reprezentacje zdobędą poniżej, czy powyżej niż 130 punktów. Na pierwsze zaznaczenie mamy kurs na 1.83, a na drugie 1.88. Patrząc na to, jak zaprezentowały się w wyżej wymienionych spotkaniach, to nie może dziwić, że tak zbliżone są kursy w tym przypadku. Nieco bardziej rozjeżdżają się, kiedy mamy do zaznaczenia, czy reprezentacje zdobędą w pierwszym secie parzystą, czy nieparzystą sumę punktów. W pierwszym przypadku mamy kurs na poziomie 1.70, a w drugim wycenę ustabilizowaną na 2.05.

Jednak jako, że tego typu oznaczenie dla mnie zwykle wiąże się z loteryjnym trafem, zagram coś innego. Jednak nim opowiem więcej o swoim typie, to dodam jeszcze, że szalenie interesująco prezentuje się ten kurs, który „informuje” nas, czy będziemy mieli handicap punktowy ustabilizowany na minus 7,5, czy na plus 7,5. Oznaczenie na minus mamy względem Brazylijek a na plus Argentynek. Na pierwsze oznaczenie mamy kurs na 1.95, a na drugie 1.75.

Moje typowanie związane z meczem Brazylii z Argentyną na mistrzostwach świata

Bukmacher, jakim w tym przypadku jest ETOTO, przygotował na to spotkanie jeszcze kursy związane z pierwszym setem. I to właśnie zaznaczenia jednego z nich się podejmuję. Sądzę, że Canarinhos po raz kolejny z przytupem rozpoczną zmagania w meczu i ponownie już od pierwszej piłki będą „gasić” zapał do gry u Argentynek. I, że będą dokonywać tego jeszcze skuteczniej niż w przypadku pierwszej gry. Jednak wiemy i widzimy po wynikach z pierwszego meczu, że Argentynki uwielbiają się przeciwstawiać.

1. set - suma punktów powyżej niż 41.5: TAK
Kurs: 1.57
Graj!

Dlatego też sądzę, że już od pierwszej piłki czeka nas widowisko, co się zowie. Dlatego też od siebie gram typ na to, że w premierowej odsłonie reprezentacje łącznie zdobędą więcej niż 41 punktów. Kurs na ten typ jest ustabilizowany na poziomie 1.57. Jest to jedno z dwóch bezpieczniejszych oznaczeń, jakie na dziś przygotowałem. Dziś wolę zagrać bezpieczniej względem ostatnich typów, a to wskazanie wygląda na najprawdopodobniejsze do wejścia względem wszystkich pozostałych od ETOTO.

Stany Zjednoczone – Kanada: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (26.09.2022 r.)

Przedstawicielki Stanów Zjednoczonych dotychczas występowały na siatkarskim mundialu tyle samo razy, co Brazylijki. Jest to ich siedemnasty start i wiele wskazuje na to, że są w stanie osiągnąć to samo, co w 2014 roku. Przypominam, że wtedy zostały mistrzyniami świata. Jednak to już historia, a co na dziś można o nich powiedzieć? Ano to, że są mistrzyniami olimpijskimi z Tokio. Jednak kiedy mówimy o nich należy pamiętać również o tym, że w porównaniu do ostatnich igrzysk w składzie na MŚ nie ma już tak doświadczonych m.in. przyjmujących jak Jordan Larson, Michelle Bartsch – Hackley, Kimberly Hill.

Z kolei w przypadku Kanadyjek mamy taką sytuację, że w przeciwieństwie do siatkarzy nie mogą pochwalić się żadnymi tytułami. Najwyższe miejsce jakie zajęli na mistrzostwach świata, to była jedenasta lokata. Osiągnęły ją zarówno w 1974 jak i 1982 roku. Co jeszcze można napisać o tym zespole? Ano to, że w ich szeregach występuje Kiera Van Ryk, która jest znana polskim kibicom z tego, że występuje na co dzień w Developresie Rzeszów. Czy tym razem również będzie motorem napędowym swojej drużyny? Jest to wielce prawdopodobne.

Statystyczne zestawienie reprezentacji USA i Kanady przed meczem na mistrzostwach świata:

 • Reprezentantki USA zagrały na mundialach łącznie 163 spotkania, z ich dzisiejsze rywalki 62 mecze.
 • Siatkarki Stanów Zjednoczonych zwyciężały 99 razy, a 64 razy schodziły z boiska pokonane.
 • W przypadku Kanadyjek wspomniany wyżej bilans prezentuje się tak, że wygrały 17 gier i przegrały aż 46 razy.
 • W trakcie sobotniej gry siatkarski reprezentujące barwy USA zwyciężyły pewnie nad Kazachstanem do zera, wygrywając w setach do: 16, 13 i 22 oczek.
 • Z kolei Kanadyjki konfrontowały się wczoraj z Serbkami i przegrały każdą z partii, choć nie tak gładko jak może się wydawać. Traciły sety do: 23, 16 i 20 punktów.
 • Dzięki dwóm ostatnim statystykom widzimy, że jeden set u siatkarek z USA kończył się zdobyciem z rywalkami łącznie aż 47 punktów w secie, a u Kanadyjek – w premierowej odsłonie – nabiciem nawet 48 oczek.
 • Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno konfrontacja siatkarek ze Stanów Zjednoczonych jak i Kanadyjek kończyła się po trzech setach.
 • W rankingu FIVB przed startem mistrzostw świata USA znajdowały się na pozycji liderek, a Kanadyjki dopiero – względem dzisiejszych przeciwniczek – na 17. lokacie.

Interesujące kursy bukmacherskie przed meczem USA i Kanady na mistrzostwach świata

W tym spotkaniu zmierzą się drużyny, które są prowadzone w zupełnie inny sposób. Karch Kiraly współpracuje z siatkarkami z USA już od 2012 roku. Za jego kadencji Stany Zjednoczone w siatkówce kobiet sięgnęły m.in. po złoto mistrzostw świata w 2014 roku i ostatnich igrzysk rozgrywanych w Tokio. Z kolei Kanadyjki od roku prowadzi Shannon Winzer. W 2021 r. na stanowisku selekcjonera zastąpiła Toma Blacka. Wcześniej była np. asystentką i pierwszą trenerką młodzieżowych, a także seniorskich kadr Kanady jak i Australii. Dlatego też nie ma się, co dziwić, że faworytkami nader oczywistymi wydają się siatkarkami ze Stanów Zjednoczonych.

Kurs na ich zwycięstwo jest ustabilizowany na poziomie 1.02 względem aż na 11.00, że dokonają tego Kanadyjki. Pierwszym z oznaczeń, które dopiero wiąże się z ryzykiem jest to, czy na przestrzeni całego spotkania te drużyny zdobędą poniżej, czy powyżej niż 131 punktów. Na pierwsze zaznaczenie mamy kurs na 1.83, a na drugie już 1.88. Kolejnym ryzykownym, aczkolwiek kuszącym ze względu na kurs oznaczeniem jest, że będziemy mieli handicap punktowy albo na minus 6,5, albo na plus 6,5. Minus mamy po „stronie” USA, a plus po „stronie” przeciwniczek. Pierwsze wskazanie wiąże się z kursem na poziomie 1.78, a drugie jest wycenione na 1.95.

Moje typowanie związane z meczem USA z Kanadą na mistrzostwach świata

Co gram od siebie w związku z tym spotkaniem? Ano po raz kolejny wykorzystuję jeden z typów związany z liczbą punktów, jaką obie reprezentacje mogą zdobyć w premierowej odsłonie. Ponownie podejmuję się zaznaczenia, że właśnie w niej i te kadry będą w stanie zdobyć więcej niż 41 oczek. Tyle tylko, że tym razem na to wskazanie mamy kurs ustabilizowany na poziomie 1.52. Jest to odrobinę niższy kurs względem pierwszego, lecz ładnie podbija kupon, a także daje ciekawy kurs całkowity. Piszę tak, gdyż dzięki tym dwóm oznaczeniom wynosi on 2.39. W sam raz, by zagrać bardzo bezpieczne typy, a jednocześnie podwoić swoją możliwą wygraną. A jak szło mi typowanie poprzednich siatkarskich spotkań, chociażby związanych z kobiecym mundialem? Zachęcam do sprawdzenia w zakładce o nazwie: TYPY – Siatkówka.

1. set - suma punktów - powyżej niż 41.5: TAK
Kurs: 1.52
Graj!

Propozycja kuponu:

ETOTO, siatkówka kobiet, MŚ, dzień 4

fot. Shadati/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze