Dziś analizować będziemy dwa spotkania w ramach zamkniętych kwalifikacji turnieju Dreamhack Open Fall 2020, w tym jedno starcie z udziałem Avez, polskiej drużyny, w której występuje legendarny zawodnik: Paweł “Byali” Bieliński. Czy dawny zdobywca majora będzie w stanie poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa w pierwszej rundzie kwalifikacji? Start spotkania już o 15, także zapraszam do lektury!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

c0ntact – Avez
22.09.2020 r. Godz. 15:00

 

Zaczynamy od meczu Polaków z dwóch powodów. Po pierwsze, polska scena esportowa od dawna wyczekuje sukcesów na arenie międzynarodowej, a po drugie jest to jeden z ciekawszych meczów w ramach spotkań rozgrywanych dzisiaj. Według bukmacherów delikatnym faworytem jest drużyna Avez, co więcej, jeśli przyjrzymy się bliżej ostatnim wynikom obydwu drużyn, to szala zwycięstwa zdaje się coraz bardziej przechylać w stronę Polaków. Mówi o tym przede wszystkim ostatnie starcie tych dwóch drużyn, podczas którego Avez gładko przejechało się po rywalach, wygrywając wynikiem 2-0. Czy dziś będziemy świadkami podobnej demonstracji siły?

Według podstawowych statystyk Avez jest obecnie w lepszej formie niż c0ntact, wygrywają więcej swoich spotkań, a ich ostatnie pięć spotkań zakończyło się ich zwycięstwami. Z kolei ich dzisiejsi rywale wygrali jedynie jedno z pięciu ostatnich spotkań, natomiast ich forma stale spada, wiele osób spodziewa się rozwiązania obecnego składu. C0ntact nie grało wielu oficjalnych spotkań w ciągu ostatniego miesiąca, dlatego też zakłada się, że nie są oni w najlepszej dyspozycji. Brak stałego rytmu meczowego może spowodować braki w zgraniu, na co Avez z pewnością nie może narzekać. Polacy wygrywają średnio 30% swoich spotkań wynikiem 2-0, co daje naprawdę dobre perspektywy przed dzisiejszym spotkaniem. Ich przeciwnicy tracą również o wiele więcej rund w swoich wygranych spotkaniach, jak i wygrywają mniej w przegranych starciach.

Po stronie Avez, w świetnej formie indywidualnej są Kei oraz Kylar, praktycznie w każdym spotkaniu stoją oni na szczycie tabeli polskiej drużyny. Byali może nie zapewnia tak dużej ilości zabójstw jak Ci dwaj gracze, jednak wnosi do zespołu spokój i doświadczenie weterana, co w połączeniu z jego umiejętnościami strzeleckimi daje naprawdę dobrego zawodnika, pasującego dodatkowo do stylu gry Avez. Trudno jest z kolei ocenić grę indywidualną ich przeciwników. Zmiany w składzie, brak rozgrywania spotkań, to wszystko powoduje, że nie jesteśmy w stanie dokładnie określić poziomu gry poszczególnych zawodników. Wydaje się, że największe oczekiwania kierowane są w stronę Ottonda oraz Spinxa, jednak czy będą oni w stanie rywalizować z rozpędzonym Kylarem?

Podsumowując analizę, od ostatniego pojedynku między tymi drużynami nie zmieniło się wiele. Wtedy C0ntact poległo wynikiem 2-0 i nic nie wskazuje na to, żeby byli w stanie dziś postawić stanowczy opór Polakom. Avez powoli buduje swoją formę, cały czas idąc w górę, natomiast ich przeciwnicy od jakiegoś czasu stoją po prostu w miejscu. Również pod względem map Avez prezentuje się bardzo dobrze, wyjątkowo mocni są na Vertigo, gdzie notują serię dziesięciu wygranych. Wszystkie argumenty przemawiają za zwycięstwem Polaków w tym spotkaniu, zatem i ja pójdę tym tropem. Dobra forma nie bierze się znikąd, dlatego mam nadzieję, że Avez dziś to udowodni i gładko rozprawi się ze swoim rywalem, tak jak to zrobiło jakiś czas temu.

 

c0ntact – Avez
22.09.2020 r. Godz. 15:00
Typ: Avez wygra
Kurs: 1.71

 

Baner grupy

 

Heretics – Skade
22.09.2020 r. Godz. 15:00

 

Przejdźmy teraz do francusko-bułgarskiego pojedynku, czyli starcia Heretics z Skade. Tutaj już zdecydowanym faworytem bukmacherów jest ekipa z Francji, co jednak nie zdaje się być żadnym zaskoczeniem. Co prawda, Heretics nie jest już w tak mocnej formie, jak parę miesięcy temu, gdy byli w stanie rywalizować na równi, chociażby z Vitality, jednak ciągle jest to bardzo mocna drużyna, pełna świetnych graczy. Stawką tego spotkania jest również awans do kolejnej rundy kwalifikacji, zatem nie będzie mowy o żadnym ignorowaniu przeciwnika czy braku motywacji. Heretics będzie chciało od początku zaznaczyć swoją mocną pozycję w tym spotkaniu, aby dosyć szybko je zakończyć.

Co prawda Heretics może chcieć zrobić jedno, jednak ich przeciwnicy mogą mieć inne plany. Czy Skade wymyśli sposób na powstrzymanie Francuzów? Wiele wskazuje na to, że po prostu nie będą w stanie. Na ostatnie pięć spotkań wygrali jedynie jedno, polegli natomiast na takie zespoły jak Endpoint czy wspominane już dziś Avez. Z tak prezentującą się formą, nie widać wielkich nadziei na wygranie dzisiejszego starcia. Forma Heretics prezentuje się o wiele lepiej, co więcej, rozegrali ostatnio więcej spotkań w systemie Bo3, co również może stanowić dodatkowy mały plusik do ich dzisiejszego występu.

Pod względem indywidualnej formy, w Heretics obecnie najlepiej prezentuje się jedyny zawodnik niebędący Francuzem, a mianowicie Nivera. Ten belgijski strzelec przewodzi w tabeli swojej drużyny w praktycznie każdym meczu, czym udowadnia swoją formę. Reszta zawodników nie zostaje jednak daleko w tyle, szczególnie pozytywnie wyróżnia się Lucky i Maka. Dodatkowo nie możemy zapominać o istnieniu Kioshimy, czyli bardzo doświadczonego gracza, który aż dwa razy podnosił puchar za wygranie majora. Jego postać, podobnie jak postać Byaliego w Avez, daje dodatkowe doświadczenie i poczucie stabilności w zespole. Po drugiej stronie najmocniejszymi zawodnikami są zdecydowanie Rainwalker oraz Dennyslaw, jednak w ostatnich spotkaniach nawet ich dobra forma nie była w stanie nadrobić błędów drużynowych.

W tym spotkaniu faworyt jest jeden, i jest to ekipa Heretics. Świetne umiejętności indywidualne połączone ze zgraniem i doświadczeniem budują razem naprawdę solidną ekipę, która będzie w stanie coś zdziałać podczas tych kwalifikacji. Drużyna Skade nie jest jeszcze na tym poziomie, co widać w ostatnich porażkach, zwłaszcza po tych dotkliwych jak, chociażby 16:2 z Avez. Na ten moment, to Heretics są po prostu lepszą drużyną i powinni spokojnie pokonać swoich dzisiejszych rywali i kontynuować swoją drogę w tych kwalifikacjach. Ja dorzucam ich zwycięstwo do mojego kuponu i liczę na podwojenie stawki!

 

 

Heretics – Skade
22.09.2020 r. Godz. 15:00
Typ: Heretics wygra
Kurs: 1.47

 

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

 

 

S

Zaloguj się aby dodawać komentarze