Brazylijki i Belgijki z przytupem rozpoczną MŚ? Gramy o 268 PLN

Brazylia, siatkówka, MŚ, 2022, dzień 2

Czas na drugi dzień siatkarskiego kobiecego mundialu. Wiąże się to z tym, że czekają nas kolejne bardzo interesujące rywalizacje. Dziś również przyjrzymy się dwóm spotkaniom, by stworzyć double’a z ciekawym kursem. Jakie typy tym razem gram od siebie? Ano te, które są związane ze starciem Belgii z Portoryko i Brazylii z Czechami. Jednak więcej napiszę i o typach, i o tych spotkaniach za chwilę, a na razie dodam jeszcze, że kupon po raz kolejny stawiam w BETFAN-ie.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN!

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Belgia – Portoryko: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (24.09.2022 r.)

W tym spotkaniu będziemy świadkami rywalizacji zdecydowanego faworyta z underdogiem. Belgijki są faworyzowane, gdyż od lat grają na wyższym poziomie niż reprezentantki zespołu Portoryko. Poza tym mają lepsze zawodniczki w składzie. Gościnie w tym spotkaniu zapewne będą stanowić tło na tle lepiej dysponowanych rywalek i jedynym momentem, w którym mogą zagrozić swoim przeciwniczkom najprawdopodobniej będzie początek pierwszego seta. Tak już jest w siatkówce, zarówno kobiet jak i mężczyzn, że słabsze drużyny zwłaszcza na początku starają się podrażnić faworyta, który początek meczu traktuje jako swego rodzaju przedłużoną rozgrzewkę. Nie innego wypełnienia tego scenariusza spodziewam się w tej konfrontacji. A w jakim stopniu trafione są moje przewidywania? To można bardzo łatwo sprawdzić, wystarczy zajrzeć do zakładki o nazwie – TYPY: Siatkówka.

Statystyczne zestawienie reprezentacji Belgii i Portoryko przed meczem na mistrzostwach świata:

 • Belgijki plasują się na 12. pozycji w światowym rankingu FIVB, a Portorykanki na 18. lokacie.
 • Dotychczas Belgijki zdobyły 216 punktów, a ich dzisiejsze rywalki 174 oczka.
 • Na każdej pozycji Belgijki mają lepsze zawodniczki od tych, którymi zarządza selekcjoner reprezentacji Portoryko.
 • Obie reprezentacje nie miały okazji konfrontować się przeciwko sobie do tej pory.
 • Bilans ich ostatnich 3 gier prezentuje się w ten sposób, że Belgijki mają rekord: P – W – W, a Portorykanki: W – P – W.
 • Odnośnie do powyższej statystyki należy mieć na uwadze, z jakimi rywalkami mierzyły się oba zespoły. Belgijki grały z Chorwatkami, Kolumbijkami i Czeszkami, a Portorykanki z Kolumbijkami, Chorwatkami i Kamerunkami.
 • W ostatnich trzech meczach Belgijki straciły łącznie tyle samo setów, co zdobyły, czyli po cztery, tak samo jak Portorykanki.
 • Belgijki na mistrzostwach świata grały dwukrotnie: w 1956 i 1978 r., zajmując kolejno 13 i 22. miejsce.
 • Portoryko na siatkarskim mundialu kobiet wystąpiło 5 razy, z czego zajmowali kolejno: 22, 17, 12, 16 i 17. miejsce na przestrzeni następujących lat: 1974, 1982, 2002, 2006, 2010.

Interesujące typy związane z meczem Belgijek z Portorykankami na mistrzostwach świata

Pierwszymi dwoma tego typu wskazaniami są te, że w tym spotkaniu zostanie, bądź też nie czwarty set. Jeżeli postawisz na to, że będziemy mieli rozegrane więcej niż trzy i pół seta, to spotkasz się z kursem na poziomie 1.71, a jeżeli że mniej, to już z wyceną na 1.90. Kolejnym jest to, czy Portoryko będzie w stanie ugrać co najmniej jedną partię. Jeżeli sądzisz, że tak to spotkasz się z kursem na poziomie 1.63. Jeżeli uważasz, że Belgijki wygrają do zera, to polecam Ci rozważyć wartość kursu ustabilizowaną na poziomie 2.10.

Następnymi dwoma wskazaniami, które są ryzykowne do obstawienia, są te, które mówią, czy drużyny zdobędą mniej lub więcej niż 170 punktów. Jeżeli bliżej Ci do postawienia na pierwszy typ, to spotkasz się z kursem na 1.84, a jeżeli bliżej Ci do drugiej, to już z kursem na 1.83. Ostatnim z ciekawych typów, które przygotował BETFAN na to spotkanie jest ten, który „informuje”, czy obie reprezentacje w pierwszym secie zdobędą mniej, czy więcej niż 44 punkty. Na pierwszy kurs mamy wycenę na poziomie 1.84, a na drugą 1.80.

Moje typowanie związane z meczem Belgijek z Portorykankami na mistrzostwach świata

Od siebie w tym przypadku również zagram na punkty związane z premierową odsłoną. Jednak podejmuję się niższego wskazania, a mianowicie tego, że obie reprezentacje zdobędą więcej niż 43 punkty. Uważam, że tę odsłonę wygrają Belgijki, choć właśnie w niej mogą się najbardziej postawić Portorykanki. W końcu kiedy jak nie na początku, kiedy rywalki dopiero kończą przedłużoną rozgrzewkę? Na to wskazanie mamy kurs ustabilizowany na poziomie 1.55. W sam raz, by zagrać bezpieczniejszy typ względem pierwszego zdarzenia branego na kupon, a ryzykowniej odnośnie do drugiego. Jednak o drugim typie więcej napiszę za chwilę.

1. set - liczba punktów - więcej niż 43.5 pkt: TAK
Kurs: 1.55
Graj!

Brazylia – Czechy: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (24.09.2022 r.)

W tym spotkaniu będziemy świadkami kolejnego spotkania, w którym mamy do czynienia z rywalizacją Dawida z Goliatem. Zdecydowanym faworytem są Brazylijki. Przemawiają za tym kursy bukmacherskie, które są związane z tym, kto zwycięży na przestrzeni całego spotkania. Jeżeli sądzisz, że dokonają tego Brazylijki, to spotkasz się z wyceną na poziomie 1.02, a na Czeszki mamy kurs na aż 9.80! To najlepiej pokazuje z jaką dysproporcją się spotykamy, jeżeli dochodzimy do porównania obu tych reprezentacji. Jakiego spotkania możemy się spodziewać? Jaki jest mój typ? O tym więcej już za chwilę.

Statystyczne zestawienie reprezentacji Brazylii i Czech przed meczem na mistrzostwach świata:

 • Brazylijki plasują się na 2. pozycji w światowym rankingu FIVB, a Czeszki dopiero na 19. lokacie.
 • Kadra Brazylii do tej pory wywalczyła aż 372 punkty, a dla porównania ich dzisiejsze rywalki ledwo 169 oczek.
 • Brazylijki mają na każdej pozycji lepsze zawodniczki i to nawet o dwie klasy wyżej klasyfikowane.
 • Obie drużyny nie miały okazji jeszcze się konfrontować przeciwko ze sobą.
 • Patrząc na bilans ich ostatnich 5 gier, to w przypadku Brazylijek mamy następujący rekord: P – W – W – W – W, a u Czeszek: W – W – W – W – W.
 • Jednak należy mieć na uwadze to, z jakimi rywalkami się mierzyły. Canarinhos grały z: Włoszkami, Serbkami, Japonkami, Tajlandkami i Bułgarkami, czyli dużo wyżej klasyfikowanymi zespołami.
 • Z kolei Czeszki wygrywały w ostatnich 5 meczach z kadrą: Islandii i dwukrotnie Finlandii jak i Czarnogóry.
 • W ostatnich 5 grach Brazylijki straciły sześć setów, po jednym z: Tajlandią, Japonią i Serbią, a trzy z Włoszkami. Z kolei Serbki zaledwie jedną w konfrontacji z Czarnogórkami.

Interesujące typy związane z meczem Brazylijek z Czeszkami na mistrzostwach świata

Analizując powyższe składowe sądzę, że to Brazylijki są bezdyskusyjnymi faworytkami. Dlatego też nie chylę się ku oznaczeniu, że zwyciężą. Jeżeli chciałbyś bardziej zaryzykować niż ja przy tym typie, to dodam Ci, że wart rozważenia jest typ na to, czy reprezentacje na przestrzeni całego meczu zdobędą mniej, czy więcej niż 129 oczek. Jeżeli bardziej skłaniasz się przy pierwszej opcji, to spotkasz się z kursem na poziomie 1.94, a w drugim na 1.74. Pamiętajmy, że jest to pierwszy mecz tych drużyn na tym turnieju, więc Brazylijki mogą bardzo sparingowo go potraktować, zwłaszcza na początkach setów.

Kolejnym tego typu zaznaczeniem jest to, czy w pierwszym secie reprezentacje zdobędą parzystą, bądź nieparzystą liczbę punktów. Jeżeli chylisz się do pierwszej z podanych opcji, to spotkasz się z kursem na poziomie 1.69, a jeśli bliżej Ci do opcji numer dwa, to ujrzysz wycenę na 2.05. Ostatnim z ryzykownych, aczkolwiek kuszących kursami typów jest to, czy będziemy mieli handicap punktowy na poziomie -6,5 w stronę Brazylii lub +6,5 w kierunku czeskiej kadry. Jeżeli sądzisz, że wydarzy się pierwszy z typów, to spotkasz się z wyceną na poziomie 1.75, a jeżeli  Twoje wskazania chylą się ku drugiej, to z 1.90.

Moje typowanie związane z meczem Brazylijek z Czeszkami na mistrzostwach świata

Od siebie gram również na to, ile punktów uzyskają obie drużyny na przestrzeni premierowej odsłony. Patrząc na to, jak prezentowały się Brazylijki w Lidze Narodów, sądzę, że już od pierwszej piłki narzucą swój styl grania rywalkom. Tym samym zmuszą je do obron trudnych piłek z serwisu jak i będą grały wymagającymi zagrania w ataku, co tym samym będzie sprawiać wiele trudności w przyjęciu po czeskiej stronie siatki. Jednak jaki dokładnie jest mój typ? Ano taki, że drużyny zdobędą łącznie mniej niż 42 punkty. Kurs na to zdarzenie jest ustabilizowany na poziomie 1.96. Zbyt ryzykowny jak dla Ciebie? W każdej chwili możesz zabezpieczyć kupon grając z naszym BONUSEM do tego bukmachera. Jak go uzyskać? Wystarczy założyć konto korzystając z naszego kodu promocyjnego. Dzięki mym typom uzyskujemy kupon o wartości całkowitej: 3,04.

1. set - liczba punktów - mniej niż 42.5 pkt: TAK
Kurs: 1.96
Graj!

Propozycja kuponu:

BETFAN MŚ kobiet Dzień 2 Siatkówka

fot. Mustafa Kaya/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze