Rywalizacja o złote medale ma rozpocząć się chwilę po godzinie dwudziestej pierwszej. Jednak zanim zacznie się najważniejszy mecz turnieju, czekają nas emocje związane z rywalizacją o brązowe medale mistrzostw świata. W tym spotkaniu zmierzą się Brazylijczycy ze Słoweńcami. Komu przypadnie zaszczyt znalezienia się na najniższym schodku podium tegorocznego mundialu? Czy drugi gospodarz również znajdzie się na pudle? A może to drużyna Canarinhos sięgnie po kolejny krążek? Nim postaram się odpowiedzieć na te pytania, dodam, że swój typ zaznaczam w SUPERBET-ie.

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Brazylia – Słowenia: typy i kursy

Już pierwszy z możliwych typów do zaznaczenia wiąże się z zauważeniem solidnej dysproporcji. Kurs na triumf Brazylijczyków jest ustabilizowany na poziomie 1.25, a na to, że dokonają tego Słoweńcy aż na 4.00. Jeśli chciałbyś pokusić się o obstawienie tego, jakim dokładnie wynikiem zakończy się to spotkanie, to dodam Ci, że w tym przypadku SUPERBET uważa, że realne są dwie opcje. Pierwsza, że Canarinhos wygrają do zera, na co mamy kurs o wartości 2.50; a drugi również na to, że to Brazylijczycy zwyciężą, lecz już, że do jednego. Kurs na to zdarzenie jest ustabilizowany na 3.20. Są to dwie najniższe wyceny. Co bym grał ze swej strony? Chylę się ku opcji, że Słoweńcy będą w stanie tę jedną partię wyszarpać na swoją korzyść.

A jakie jeszcze typy wyglądają obiecująco, kusząco, lecz nie podejmuję się ich wskazania? Z pewnością ten, który „informuje” nas, czy reprezentacje zdobędą więcej, czy mniej niż 179 punktów. Nie podejmuję się zaznaczenia, gdyż jest to dla mnie typ 50 na 50. Identycznego zdania jest bukmacher, jakim tym razem jest SUPERBET, gdyż u nich masz ofertę na te dwa typy na równi, czyli wycenione na 1.90. Kolejnym pociągającym kursem jest ten, który przemawia za tym, że Brazylijczycy ze Słoweńcami w premierowej odsłonie zdobędą więcej niż 46 punktów. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.30.

Wiemy, że jest to bój o medal, o zajęcie najniższego schodka podium, więc już od pierwszej piłki teoretycznie powinniśmy mieć całą masę emocji i zaciętej rywalizacji. Jednak pamiętajmy o tym, że Brazylijczycy zazwyczaj w trakcie tego turnieju nie dawali swym rywalom szans na ugranie więcej niż 20 punktów w premierowej odsłonie. A Słoweńcy grają bardzo niepewnie, kiedy rywal narzuca im swój styl gry. Dlatego też jestem ciekaw, jakiego wyniku tym razem możemy się spodziewać w pierwszej partii; ale ze swej strony gram inny typ. Dlaczego? Swoje zdanie umotywuję za chwilę.

Brazylia – Słowenia: statystyki związane z półfinałowymi meczami:

  • Canarinhos zdobyli 100 oczek, z czego aż 55 po przeprowadzeniu ataków. Z kolei Słoweńcy ugrali 64 oczka, z czego 36 za sprawą udanych ataków.
  • O jednego asa serwisowego w półfinale więcej mieli Brazylijczycy, którzy zdobyli 3 przy 19 błędach, a dla porównania Słoweńcy zanotowali 10 błędów serwisowych.
  • Z kolei dwa razy częściej Słoweńcy mylili się w ataku, gdyż zanotowali aż 12 pomyłek, zdobywając dzięki przeciwnikom tylko 4 oczka dzięki temu elementowi gry. Dla porównania Brazylijczycy zgarnęli aż 11 punktów po błędach w ataku Polaków.
  • Drugi z gospodarzy tegorocznego mundialu był również skuteczniejszym w bloku, ponieważ zdobyli w ten sposób 9 oczek.
  • Za to Brazylijczycy mylili się częściej i to o 6 razy. Dzięki temu „dostarczyli” półfinałowemu rywalowi aż 30 punktów!
  • Dzięki błędom, jakie popełniali Polacy Canarinhos zdobyli 34 punkty, a przez błędy Włochów Słoweńcy zanotowali 17 oczek.
  • Jednak obstawiając te spotkanie i sugerując się statystykami, należy zwrócić uwagę, że mecz Brazylijczyków zakończył się po tie-breaku, a Słoweńców po jedynie trzech partiach.
  • Spośród Brazylijczyków w półfinale najwięcej punktów zdobył Ricardo Lucarelli, który zdobył 18 oczek, a ze Słoweńców najlepszą skutecznością w ostatnim meczu popisał się Klemen Cebulj zdobywając 16 punktów.

Brazylia – Słowenia: mój typ

W tym przypadku również spodziewam się wyrównanego spotkania. Wszystko za sprawą tego, że dojdzie do konfrontacji dwóch utytułowanych drużyn, które niejednokrotnie już zdobywały medale wszelakich imprez. Można by wymieniać i wymieniać, czego zdążyły dokonać te reprezentacje, choć krócej i tak byłoby powiedzieć, czego nie osiągnęły. Jeśli chodzi o same mistrzostwa świata, to Brazylijczycy zdobyli 3 razy złoto: w 2002, 2006 i 2010 roku, a srebro w 1982, 2014 i 2018. Z kolei Słoweńcy najwyżej byli klasyfikowani na mundialu w 2018 roku, kiedy to zajęli ósme miejsce.

Z tego też powodu, jak i poprzez analizę powyższych składowych, sądzę, że Słoweńcy będą próbowali postawić się dużo lepiej dysponowanym Brazylijczykom, lecz finalnie wystarczy im animuszu na jednego seta. Teoretycznie są mniej zmęczeni, gdyż grali krótsze spotkanie, lecz analizując grę obu zespołów na przestrzeni całego turnieju, stwierdzam, że dużo lepiej, gdyż stabilniej prezentowali się Brazylijczycy. U Słoweńców szwankowała zwłaszcza gra w końcówkach, kiedy toczone są wyrównane partie, czasami nawet na przewagi. Wczoraj było identycznie. Przychodzi czas końcówki seta i pojawiają się problemy. Dlatego też sądzę, że wywalczą dokładnie jednego seta. Kurs na to zdarzenie jest ustabilizowany na poziomie 3.20. W sam raz, by zagrać ryzykowniej względem mego pierwszego typu, a jednocześnie na tyle bezpiecznie, by zagrać na typ, który ma szanse wejścia.

Kupon Superbet Brazylia vs Słowenia

Brazylia – Słowenia: BONUS od SUPERBET

Mecz o brązowy medal tegorocznych mistrzostw świata stanowi znakomitą okazję do tego, by zagrać kupon z nim związany w SUPERBET-ie. Tym bardziej, że to właśnie ten bukmacher oferuje znakomite BONUSY, które są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Co należy zrobić, by je otrzymać? Wystarczy założyć konto, korzystając jednocześnie z naszego kodu promocyjnego do tego bukmachera. Co możesz otrzymać w zamian?

Aż 100% do 200 złotych od depozytu, możliwość postawienia zakładu bez ryzyka do 1300 złotych, zgarnięcia aż 34 złotych na darmowy zakład jak i 20 złotych za pobranie ich aplikacji mobilnej! Dzięki temu możesz otrzymać nawet 1554 złote na start w SUPERBET! A, żeby nie obstawiać u nich w ciemno np. siatkarskich meczów, jak ten przeze mnie opisywany, wystarczy zajrzeć do zakładki o nazwie: TYPY – Siatkówka. Dzięki temu w każdej chwili możesz sprawdzić, jak idzie mi typowanie spotkań związanych właśnie z tą dyscypliną sportową.

fot. Łukasz Laskowski/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze