Już 25 września na polskiej ziemi zadebiutuje nowa federacja MMA, która jest rozpoznawalna na całym świecie. Brave CF jest organizacją pochodzącą z Bahrajnu założoną w 2016 roku przez szejka Khalida bin Hamada Al Khalifa. Federacja ta ma ambitne plany rozwoju, niech świadczy o tym fakt, że przez 5 lat działania Brave zorganizowano ponad 50 eventów i ciągle eksploatowano nowe obszary! Przyszedł w końcu czas na jeden z największych rynków MMA w Europie, czyli Polskę!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak na huczny debiut przystało, na nadchodzącej gali nie zabraknie znanych polskich zawodników. W przyszłym evencie zawalczy trzech Polaków oraz występujący na polskich galach Niemiec z polskimi korzeniami Marcel Grabiński. Szczególną uwagę zasługuje angaż jednej z najlepszych polskich zawodniczek dysponującej rekordem 5-0 Eweliny Woźniak. Chyba wszyscy polscy fani oczekiwali jej angażu w UFC, tymczasem póki co musimy zadowolić się jej występami w Brave. Nie będziemy jednak analizować tego  pojedynku, bo kurs na jej triumf to zaledwie 1.15. Dziś typuję razem z STS. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, załóż je z naszym kodem promocyjnym. Sprawdź też bonusy, jakie STS przygotowała dla nowych graczy!

Marcin “Bomba” Bandel vs Magomed “The Tank” Ayskhanov

Drugim głośnym nazwiskiem jest Marcin Bandel, zawodnik który zaliczył epizod w UFC, a także walczył na wielu innych dużych galach. Polak przez większość swojej kariery nie zagrzał miejsca w żadnej większej organizacji. Można powiedzieć, że jak dotąd jest zawodnikiem, który korzysta z nadarzających się okazji. Taką okazją jest dla niego niewątpliwie występ na Brave. Bez gali w Koninie takiego angażu raczej mógłby nie dostać (choć tego nie wiemy). Na pewno przyszły występ to dla niego szansa na to, aby w swojej karierze otworzyć nowy rozdział i znów wejść na salony. Bomba ma dopiero 31 lat, więc mimo że może nie było o nim głośno w ostatnich latach, to być może najlepsze dopiero przed nim. Bandel dostał kontrakt z Brave na 5 walk, więc na pewno organizacja wiąże z nim dalsze plany.

Bandel miał sporą przerwę od walk, po przegranej na ACA w Łodzi w 2019 roku miał poważną kontuzje mięśnia piersiowego, która wykluczyła go ze startów na dłuższy okres czasu. Bomba w lipcu tego roku wrócił do oktagonu i szybko odprawił niezbyt doświadczonego Davida Karpa na gali EMC. W pewnym sensie była to dla niego na pewno walka na przetarcie, bowiem Karp zdecydowanie nie był na jego poziomie. Prawdziwe wyzwanie dopiero przed nim. grupa 40 Obecny rywal Bomby to niepokonany 25-latek, legitymujący się szwajcarskim paszportem, którego charakterystyką są dobre zapasy. Polak nie będzie miał więc łatwego zadania. Bandel od lat dysponuje wiadomymi umiejętnościami parterowymi, które aż 17 razy torowały mu drogę do wygrania walki. Bomba tylko raz wygrał przez TKO, raz także na punkty. Można więc powiedzieć, że jeśli Bomba nie podda swojego rywala, to walki raczej nie wygra. Oprócz faktu, że The Tank to zapaśnik, to nie ma o nim zbyt wielu informacji, a w internecie nie znajdziemy żadnej jego walki. Z jednej strony to świadczy o tym, że zawodnik ten nie walczył na żadnej dużej gali ani też z poważnym rywalem, z drugiej jednak pozostaje wielką zagadką. W swojej przedostatniej walce jego przeciwnik miał ujemny rekord. Szwajcar z pewnością nie bił się w swojej karierze z takim wirtuozem parteru i Bomba będzie dla niego największym wyzwaniem w karierze. Jak wspominałem Ayskhanov to Szwajcar, trenuje on w Fight Move Academy w Szwajcarskim Neuchâtel, nie ma co ukrywać, jest to dość anonimowy klub sportów walki MMA w Europie, z którego nie wywodzi się żaden znany zawodnik. Nie musi to oczywiście oznaczać, że trenujący tam zawodnicy reprezentują niski poziom, ale na pewno budzi pewne wątpliwości, czy Magomed Ayskhanov był w stanie znaleźć sparingpartnerów na odpowiednim poziomie. Dlatego też spróbuję w tej walce postawić na Polaka. Oczywiście mamy tu mimo wszystko sporo niewiadomych, więc stawka nieco mniejsza niż zwykle. Już niedługo kolejne typy na sporty walki – sprawdzaj je regularnie: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/!

STS
2.40
Marcin Bandel wygra

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry

kupon brave

Zaloguj się aby dodawać komentarze