Wielkimi krokami zbliża się gala High League, podczas której będziemy świadkami m.in. starcia Piotra “Bonusa BGC” Witczaka z Jakubem “Japczanem” Piotrowiczem. Na pewno walka Bonusa z jednym z najbardziej znanych streamerów w Polsce jest jedną z najciekawszych podczas tej gali. Fortuna ma na wyłączność zakłady, więc warto się bliżej przyjrzeć typom i kursom na walkę Bonus BGC – Japczan!

japczan bonus bgc fortuna zaklady

Piotr “Bonus BGC” Witczak vs Jakub “Japczan” Piotrowicz: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie

Jedną z najciekawszych walk podczas pierwszej gali High League będzie rywalizacja Piotra “Bonusa BGC” Witczaka z Jakubem “Japczanem” Piotrowiczem. Malik Montana już na starcie zafundował kibicom mocno wyglądającą kartę walk, a jednym z ważniejszych pojedynków w niej jest właśnie starcie Bonusa z Japczanem. Pierwszy z nich wcześniej walczył m.in. podczas FAME MMA, a także zasłynął z odcinka “lufa, pytanie” na YouTube. Drugi z kolei jest jednym z najpopularniejszych streamerów w naszym kraju, który ma karierę na YouTube. Tak dobrana para powinna więc zapewnić kibicom dobre widowisko i wiele emocji, chociaż po samym poziomie nie spodziewamy się aż tak dużo.

Zakłady dostępne są w ofercie Fortuny, która ma na wyłączność właśnie zmagania podczas High League. Bukmacher postarał się jednak i przygotował całkiem ciekawą ofertę dla graczy. Jest wiele interesujących typów i kursów właśnie na walkę Bonusa BGC z Japczanem. Więcej propozycji znajdziesz w naszym tekście poświęconym tym zmaganiom: https://zagranie.com/high-league-kursy-typy-zaklady-bukmacherskie-i-karta-walk-28-08-2021/

Piotr “Bonus BGC” Witczak vs Jakub “Japczan” Piotrowicz: zapowiedź i analiza walki

Start gali High League zaplanowano na godzinę 20:00, ale jeszcze nie wiadomo dokładnie, o której Bonus BGC i Japczan wyjdą do oktagonu. Na pewno nie będzie to jako walka wieczoru, bowiem w tej wystąpią Natsu i Lexy. Jako że federacja związała się umową z Fortuną, to zakłady na High League znajdziemy tylko u tego operatora. Sama walka pomiędzy tymi zawodnikami zapowiada się na ciekawą, więc zakłady również są interesujące. Trudno tutaj jednak jednoznacznie wskazać na faworyta. Obaj zawodnicy mają zbliżone warunki fizyczne, chociaż Bonus posiada większe doświadczenie, które nabył chociażby w FAME MMA.

High League nie chce iść w ślady swojego konkurenta, jakim jest FAME i przygotowuje galę z o wiele większą pompą. Bonus i Japczan nie zapewnią profesjonalnego poziomu, ale jednak też nie będzie to starcie dwóch osób, które się w ogóle na tym nie znają. Wiemy, że obie strony przygotowują się do tego pojedynku, ale jednak na papierze to Bonus jest faworytem. Wskazują na to właśnie kursy dostępne w ofercie Fortuny. Różnica w mnożnikach nie jest duża, co zaraz zobaczysz, ale jednak na korzyść Piotra Witczaka. Wiemy też, że Bonus BGC zmienił styl życia i mocniej postawił na przygotowania, co na pewno wpływa na postrzeganie go jako lekkiego faworyta:

1/2

Kursy na wygraną w walce Bonus BGC - Japczan

Fortuna
1.75
Bonus BGC
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.95
Japczan
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Piotr “Bonus BGC” Witcza

Dotychczas Bonus BGC ma za sobą już kilka walk, ale w żadnej nie popisał się specjalnie umiejętnościami, co też właśnie go cechuje. Dlatego też nic dziwnego, że nie jest aż takim faworytem jak mogłoby się wydawać. Z drugiej strony, ma nieco lepsze warunki fizyczne i mocno przygotowywał się do tej walki, dlatego też operatorzy uważają, że jest delikatnym faworytem. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze faworyci sięgają po zwycięstwo i tak też może być tym razem. Szczególnie że m.in. po rundkach widzimy, iż dość łatwo traci kontrolę nad emocjami, podczas gdy Japczan był opanowany.

bonus bgc japczan typy

Jakub “Japczan” Piotrowicz

Japczan, to tak jak już wspomnieliśmy, jest jednym z najpopularniejszych obecnie streamerów w naszym kraju. Jego wzrost szacuje się na około 190 centymetrów. Nie ma żadnego doświadczenia w MMA, ale jednak nie jest przez Fortunę skazywany na pożarcie. Wiemy, że od dłuższego czasu przygotowuje się i trenuje, bowiem jeszcze przed ogłoszeniem gali i jego debiutu na High League umieszczał w sieci zdjęcia z treningów. Fani spodziewali się, że może zawalczy podczas FAME MMA, ale jednak zobaczymy go na High League i w starciu z rywalem, którego może realnie pokonać. Debiut to jednak presja, z jaką się dotychczas nie mierzył, o czym warto pamiętać.

Sprawdź też proponowane przez nas typy i kursy na walkę Natsu – Lexy!

Bonus BGC – Japczan: typy na walkę High League

Na Zagranie znajdziesz typy na walkę Bonusa BGC z Japczanem podczas High League. Oferta w Fortunie jest szeroka, jednak tutaj opieramy się głównie na spekulacjach i materiałach z przygotowań do walki obu zawodników. Rynek na to kto wygra rozpatrzymy niżej, a tutaj przyjrzymy się z kolei innym możliwościom. W Fortunie można zagrać m.in. typy na to, w której rundzie zakończy się walka, ile będzie rozpoczętych rund lub czy walka zakończy się na punkty. My stawiamy akurat na pierwszą z tych opcji, a dokładnie to na to, że walka nie zakończy się w pierwszej rundzie.

Dotychczas Bonus głównie przegrywał, ale jednak jest to dość wytrzymały zawodnik. Nie wiemy natomiast czego się spodziewać po Japczanie. Trudno jednak oczekiwać, żeby był w stanie znokautować rywala już w pierwszej rundzie, a sam też raczej nie padnie tak szybko. Dlatego też typujemy, że walka nie skończy się w pierwszej rundzie, a kurs na to wynosi aż 1.80, co jest dobrą opcją do AKO.

bonus bgc japczan fortuna

Piotr “Bonus BGC” Witczak vs Jakub “Japczan” Piotrowicz: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na walkę Bonusa BGC z Japczanem znajdziesz w Fortunie. Bukmacher ten przygotował aż jedenaście różnych rynków, więc jest co obstawiać. Widać, że operator stawia od początku na rozwój i zamiast tylko rynku 1/2 przygotował też inne opcje. Same kursy są wysokie, co pokazaliśmy wyżej. Inne ciekawe opcje to m.in. zakłady specjalne właśnie, czy typ na to kto wygra, co przedstawiamy akurat niżej.

Kursy na wygraną/Zakłady specjalne

Kursy na wygraną przy walce Bonus BGC – Japczan to atrakcyjne mnożniki, ale jednak nie są wcale takie pewne, że wejdą. Dlatego też oglądamy się za innymi opcjami i tutaj mamy np. zakłady specjalne. Jedną z takich opcji jest np. typ na to, czy Bonus BGC wygra przed czasem. Raczej skłaniamy się ku opcji, że nie, a kurs na to wynosi 1.40. Jako dodatek do AKO świetna możliwość. Inna opcja specjalna to np. typ na to, że walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy z kursem aż 3.00!

Fortuna
1.40
Bonus BGC nie wygra przed czasem

Bonus BGC – Japczan: co obstawiać? Kto wygra?

Faworytem według Fortuny jest Japczan, ale jednak Bonus BGC na galach freak fightowych nie błyszczał. Dlatego też skierujemy oczy bardziej w stronę Japczana. Popularny streamer powinien sięgnąć jednak po korzystny wynik i wygrać z Bonusem. Kurs na to jest tak wysoki, że stanowi świetną podstawę do AKO. Trzeba jednak pamiętać, że tutaj trudno szukać konkretnych argumentów, bowiem to debiut Japczana.

grupa 40Zakłady bukmacherskie na Bonus BGC – Japczan

W Fortunie dostępne są zakłady bukmacherskie na starcie Bonusa BGC z Japczanem. Do tego jak założysz konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE to dostaniesz jeszcze 100% do 2100 PLN od 2. depozytu, 600 PLN bez ryzyka i 20 PLN jako freebet. To super opcja właśnie na galę High League, gdzie będzie dużo ryzykownych walk.

Zdjęcie: VSPress/Sipa/PressFocus

FAQ

Kto jest faworytem w tej parze?

Faworytem według Fortuny jest Bonus BGC, jednak same kursy różnią się tylko nieznacznie.

Gdzie znajdę typy na High League?

Typy na najciekawsze walki High League znajdziesz na Zagranie - nasi eksperci przygotowują analizy!

Gdzie obejrzę High League?

Walki High League możesz obejrzeć jak wykupisz dostęp w formie PPV!

Zaloguj się aby dodawać komentarze