BLAST Premiere Spring 2020 w Europie trwa w najlepsze. Czołowe drużyny ze Starego Kontynentu rywalizują w dwóch grupach o wyjście do fazy pucharowej. Dzisiaj będziemy świadkami spotkań z udziałem m.in. mousesports, MAD Lions oraz Virtus.pro. To właśnie meczom tych ekip się przyjrzymy bliżej. 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

mousesports – MAD Lions

Czwartek, 04.06.20 – 15:30

O europejskim Counter Strike’u w ostatnim czasie można pisać wiele, szczególnie w kategorii niespodzianek. No bo kto by się spodziewał, że do niedawna bardzo mocne mousesports nagle straciło formę i zaczął się kryzys. Myszy na pięć ostatnich meczów wygrały tylko dwa, pokonując OG oraz Dignitas. Wcześniej podczas ESL One: Road to Rio zajęły dopiero 13-14 miejsce, a z DreamHacka Masters Spring 2020 odpały po trzech starciach, ulegając Complexity oraz MAD Lions. BLASTA zaczęły od zwycięstwa z Dignitas, jednak o to niezbyt trudno. W końcu Szwedzi prezentują się przeciętnie ostatnio. Następnie mouse uległo fnatic 14:16. Teraz czeka ich ważne starcie z MAD Lions. Te jest pierwsze w grupie i nie ma zamiaru oddać fotela lidera.

Duńczycy po trzech spotkaniach mają dziewięć punktów na koncie, pewnie pokonując fnatic, Virtus.pro i Dignitas. Wszystkie argumenty w starciu MAD Lions z mousesports stoją po stronie tych pierwszych. Lwy mają lepszy bilans w ostatnich meczach, a map pool także jest na ich korzyść. Na pięciu z siedmiu map mają większy procent wygranych, z wyjątkiem Overpassa i Vertigo, którego nie grają. Prawdopodobnie nie zobaczymy żadnej z tych aren, bo Overpassa również nie gra mousesports, więc pewnie będzie zbanowane tak samo jak Vertigo. Indywidualnie według statystyk lepsi są gracze MAD Lions. Rating najlepszego z nich, Lucasa “Bubzkjiego” Andersena wynosi 1.21. W mouse jest to Robin “ropz” Kool, który wykręcił 1.13.Jednak jego kolegom z zespołu daleko do tego wyniku. Chris “chrisJ” Jong i Finn “karrigan” Andersen mają poniżej 0.90, co jest dość słabym wynikiem. 

mousesports aktualnie zajmuje trzecie miejsce w grupie, co premiuje je awansem do ćwierćfinału. Czwarta ekipa również się dostanie, odpada jedynie ostatnia formacja. Jednak dla Mysz lepiej byłoby zająć jak najwyższą lokatę w swoim zbiorze. Spotkania w formacie BO1 nie są zbyt sprzyjające i łatwo w nich o niespodziankę, a dla takich ekip jak mouse, które mają kryzys formy, trudniej wrócić na właściwe tory. W przypadku porażki z Lwami może dojść do sytuacji, gdzie Virtus.pro przeskoczyłoby w tabeli ekipę ropza. Odpadnięcie na tym etapie rozgrywek z BLAST Premier Spring 2020 mogłoby być początkiem zmian w mousesports. Widać, że nie grają najlepiej, a być może zmiany w składzie pomogłyby wrócić tej drużynie na właściwe tory.

Z kolei w MAD Lions od zmiany w składzie jest coraz lepiej. Zwycięstwo w FLASHPOINT, esportowej Lidze Europy, wyjście z grupy podczas DreamHacka Masters Spring 2020, a także dobre występy w trakcie BLASTA sprawiły, że to Duńczycy są zdecydowanymi faworytami. Ekipa Bubzkjiego nie powinna mieć większych problemów w meczu z formacją ropza, jednak czy tak będzie? Przekonamy się już dzisiaj. Kurs na to, że Lwy wygrają z handicapem -3.5 wynosi aż 2.31, co jest bardzo dobrą ofertą. W końcu mają wszystkie argumenty za sobą, a ostatnio prezentują znacznie lepszą formę. W przypadku tej linii za wygraną mouse jest 1.53. Co ciekawe, w liniach bez handicapu w przypadku przegranej mousesports jest to 1.80, a gdyby pokonali MAD Lions to 2.00. Ja jednak swój typ kieruje na drużynę Bubzkjiego z handicapem -3.5. Za 100 złotych możemy zgarnąć ponad 203 złote.

Moja propozycja: zwycięstwo MAD Lions

Kurs: 2.31

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Kupon MAD Lions

Zaloguj się aby dodawać komentarze