Pierwszy dzień ESL One Cologne nie poszedł po naszej myśli. Z fatalnej strony pokazało się FaZe, które przegrało 0:2. Jednak dzisiaj gramy kolejne spotkania, w tym mecze BIG, 100 Thieves oraz fnatic. Mecze z udziałem tych ekip zapowiadają się bardzo emocjonująco, a przy okazji skorzystamy z oferty MATCHDAY BOOST w BETFAN. 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BIG – Ninjas in Pyjamas

Czwartek, 20.08.20 – 15:00

Na pierwszy ogień weźmiemy starcie BIG z Ninjas in Pyjamas. Faworytem w tym meczu niewątpliwie są zawodnicy z Niemiec. Dotychczas najlepsza ekipa na świecie, według rankingu HLTV, miała fantastyczną formę, a ostatnio wygrała też DreamHacka. Jednak podczas ESL One Cologne szybko na ziemię sprowadzili ją rywale zza miedzy, czyli gracze Sprout. BIG zaczęło turniej w Kolonii od porażki 0:2. Jeżeli TOP 1 rankingu HLTV nie chciałoby się przedwcześnie pożegnać z turniejem, to musi dzisiaj wygrać.

Po drugiej stronie serwera staną gracze Ninjas in Pyjamas. Powiedzieć, że Szwedzi przyzwyczaili się do porażek, to jak nic nie powiedzieć. Na pięć ostatnich meczów przegrali aż cztery, a ESL One Cologne zaczęli od polegnięcia w walce z OG. NIP co prawda próbował walczyć, ale za same chęci spotkań się nie wygrywa. Krajobraz, jaki tworzy ta ekipa swoją grą, nie napawa optymizmem. Jeszcze kilka lat temu była to bezsprzecznie najlepsza formacja na świecie, ale teraz ledwo łapie się do drużyn tier 2. Statystycznie lepiej wygląda BIG. 

Zawodnicy tej organizacji lepiej wyglądają indywidualnie, a jeżeli chodzi o map pool to mają większy procent zwycięstw na każdej z map, za wyjątkiem Traina, którego nie grają i często banują. Na nim NIP z kolei odnotowało 60 procent zwycięstw w dziesięciu meczach. Najlepszy zawodnik szwedzkiej formacji, Plopski, ma rating 1.09. Jest to dość niska ocena. Dla porównania w niemieckiej ekipie rządzi syrsoN, który wykręcił wynik na poziomie 1.18. Różnica pomiędzy tymi ekipami jest zbyt duża i jeżeli BIG nie popełni fatalnych błędów, to powinno wygrać bez większych przeszkód. Kurs na to wynosi 1.47 i jest dobrym dopełnieniem kuponu. 

Moja propozycja: wygrana BIG

Kurs: 1.47

Zagranie na esport

fnatic – Heretics

100 Thieves – Chaos

Środa, 19.08.20 – 18:30 i 22:00

Drugi zakład, jaki wziąłem na dzisiejszy kupon, składa się z dwóch meczów. W BETFAN dostępna jest oferta MATCHDAY BOOST, która jest jedną z najlepszych na polskim rynku. Bukmacher wybiera mecze dnia, a następnie podwyższa kursy na dane zdarzenia z nich. Tym razem postanowił połączyć zwycięstwo fnatic oraz 100 Thieves i zaproponować kurs 2.00. Nie powinno to nikogo specjalnie dziwić, w końcu zarówno FNC, jak i 100T, są zdecydowanymi faworytami w swoich spotkaniach. Pierwsza z tych ekip zmierzy się z przeciętnym Heretics. Francuzi na tym turnieju raczej są w roli chłopców do bicia i nie powinno to nikogo dziwić. 41. drużyna rankingu HLTV gra dość słabo, a ESL One Cologne rozpoczęła od porażki z Vitality 0:2. 

Co prawda fnatic nie poszło wiele lepiej, bo te przegrało z Astralis również 0:2, ale trudno nie odnieść wrażenia, że gracze ze Szwecji zaprezentowali się znacznie lepiej. W bezpośrednich starciach prowadzi FNC, które wygrało jedyny mecz między tymi ekipami. Indywidualnie obydwie ekipy wyglądają dość podobnie, ale Szwedzi są mocniejsi jeżeli chodzi o grę drużynową. A jak dobrze wiadomo, na tym najwyższym poziomie właśnie to jest najważniejsze. Podobnie jest w przypadku map poolu, który jest ważny w starciach BO3 i BO5. Na pewno nie zobaczymy Traina i Vertigo, a na pozostałych arenach lepiej radzi sobie fnatic. Stąd właśnie zdecydowałem się na dodanie oferty z FNC do kuponu.

W przypadku 100 Thieves sprawa jest teoretycznie trochę prostsza. Jednak jak dobrze wiemy, to zawsze jest tylko teoria. 100T rozpoczęło turniej od wygranej z Gen.G 2:1. Z kolei Chaos pokonało w pierwszym meczu FURIĘ. Było to niemałe zaskoczenie, w końcu Brazylijczycy byli stawiani w roli faworyta, ale zagrali w tym spotkaniu bardzo słabo. To może tworzyć złudne wrażenie, że Chaos nagle stało się mocną ekipą na miarę TOP 3 NA. W praktyce jeżeli chodzi o umiejętności indywidualne i gry zespołowej, to znacznie lepiej wypadają Złodzieje.

Ci odkąd dołączył do nich jkaem bardzo ładnie poukładali grę i wahają się między TOP 20 a TOP 10 rankingu HLTV. Dla porównania Amerykanie są dopiero na 28. lokacie. W zasadzie jedynym argumentem, jaki jest po ich stronie, jest to, że wydaje się, iż mają bardziej dopracowany map pool. Można to ocenić po ich grze oraz statystykach. Jednak czy to wystarczy na tak dobrze grają 100T? Będąc szczerym, to wątpię. Tutaj podobnie, jak w przypadku meczu FNC, dużo zależy od głowy. Jeżeli gracze 100 Thieves nie popełnia głupich błędów, to również powinni wygrać bez większych przeszkód, typowałbym nawet wynik 2:0 dla nich. Sprawdź nasze propozycje na mecze ESL One Cologne z udziałem BIG oraz fnatic i graj o 258 złotych! BIG i fnatic walczą o życie w ESL One Cologne, a my gramy o 258PLN!

Moja propozycja (MATCHDAY BOOST): fnatic i 100 Thieves wygrają swoje mecze

Kurs: 2.00

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

betfan typy ESL One Cologne

Zaloguj się aby dodawać komentarze