fot. Norbert Barczyk
Po udanym zakończeniu IEM Beijing – Haidian w naszym typowaniu, przenosimy się na nieco inne tereny, a mianowicie do turnieju Blast Premier Fall 2020! 16 drużyn będzie mierzyć się ze sobą w formie dwóch drabinek. Dziś przyjrzymy się głównie starciu dwóch drużyn z regionu CIS, a konkretnie Virtus.pro oraz Spirit! Formacja Yekindara w ostatnich meczach radziła sobie naprawdę nieźle, potrafili zagrozić wielu, teoretycznie lepszym, rywalom. Zobaczymy dziś kontynuację tej dobrej formy, czy raczej będziemy świadkami klasycznego “Jame time”? Start spotkania już o 16:30!
 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku
Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Spirit – Virtus.pro
24.11.2020 r. Godz. 16:30

 

Pojedynek między zespołami regionu CIS w ramach rozgrywek światowych zawsze wywołuje różne emocje. Dla przykładu NaVi, które wygrywa z praktycznie każdym europejskim zespołem, w starciu z drużynami ze swojego regionu, które są kilka półek niżej od ekipy Electronica, tak jednak nierzadko Natus Vincere potrafi takie spotkania niespodziewanie przegrywać. Dziś co prawda nie zobaczymy S1mpla na serwerach, jednak w społeczności kibiców panuje przekonanie o aktualnej niższości “rosyjskiego” csa. I chociaż w aktualnym składzie VP znajduje się tylko jeden Rosjanin, tak jednak cała drużyna zdecydowanie należy do wschodniego kręgu kulturowego. Nie znaczy to oczywiście, że nie potrafią świetnie grać, o czym ostatnio przekonały się boleśnie takie drużyny jak Cloud9 czy Gen.G, a i OG musiało się nieźle napocić w pojedynku z Virtusami. Czy Spirit dziś postawi się niedźwiedziom?

Virtus.pro w ostatnim czasie prezentuje się naprawdę świetnie i znacząco poprawili swoją grę. Aż 55% swoich ostatnich spotkań zakończyli zwycięstwem 2:0! A przegrali jedynie 17% meczów, co jest genialną statystyką. Ciągle nie jest to poziom najwyższego tieru drużyn, jednak od czegoś trzeba zacząć budowanie formy. Spirit natomiast szczyt swoich występów notował parę miesięcy temu, gdy w niesamowitej formie był Mir, co pozwalało drużynie rywalizować na równym poziomie z najlepszymi. Trochę czasu minęło i drużyna zaczęła stopniowo tracić na jakości i w tym momencie nie jest już tak groźna dla swoich rywali. Virtusi z kolei, coraz lepiej grają drużynowo, mają dobrze przygotowane mapy i konkretny plan na każde spotkanie, który starają się, krok po kroku, realizować. Jak widzę przebieg tego spotkania?

Moim zdaniem drużyna Virtus.pro jest faworytem tego spotkania, a kursy wystawione przez bukmacherów potwierdzają moją teorię. Nawet pomimo ostatnich przebłysków Spirit w postaci wygranej przeciwko OG, to jednak to Virtusi prezentują lepszą i stabilniejszą formę, a to się liczy przy kolejnych spotkaniach. Indywidualnie w wyśmienitej formie są Jame oraz Yekindar, różnica, jaką wnoszą Ci zawodnicy do gry, w postaci wygranych pojedynków strzeleckich czy po prostu możliwości nagłego przejęcia inicjatywy w spotkaniu i zaskoczenia rywala swoim zagraniem jest naprawdę widoczna i pozwala na więcej całej drużynie.

Najlepszymi mapami Virtus.pro są zdecydowanie Dust 2, Inferno oraz oczywiście Vertigo. Tej trzeciej mapy raczej nie ujrzymy w dzisiejszym spotkaniu, ponieważ Spirit ją wykluczy, jednak na Dusta oraz Inferno mamy bardzo duże szanse. Według mnie jeśli VP zagra to bez presji, po prostu grając swój plan na grę, wtedy może zamknąć to spotkanie na dwóch mapach. Może to odważne stwierdzenie, jednak naprawdę podoba mi się ich aktualna forma i sposób, w jaki grają. Spirit natomiast nie potrafi ustabilizować swojej formy, co zresztą pokazują statystyki. Według mnie VP będzie starało się nie dopuścić do trzeciej mapy, aby nie dać dojść do głosu stresowi i nie zostawiać rozstrzygnięcia losowi. Są w tym momencie po prostu lepsi od swoich rywali i powinni z siłą wejść w rolę faworyta.

Co więc stawiam w tym spotkaniu? Moim zdaniem szczególną uwagę należy skupić na drugiej mapie. Prawdopodobnie będzie to wybór Virtus.pro, co zwiększa nasze szanse na trafienie tego typu. Według mnie ta mapa będzie kluczowa w całym spotkaniu. Na pierwszej mapie spodziewam się równej walki z obydwu stron, może nawet dogrywkę, jeśli będzie to Dust 2, gdzie obydwie drużyny lubią grać. Druga mapa będzie natomiast, moim zdaniem, pokazem aktualnej siły Virtusów. Zarówno jeśli okażę się, że pierwszą mapę wygra Spirit, jak i w momencie gdy to drużyna Yekindara będzie prowadzić, za każdym razem druga mapa będzie kluczowa w tym pojedynku. Drużyna Virtus.pro jest faworytem w tym spotkaniu, i to w takich momentach powinno się ujawnić. Dodatkowo ich przygotowanie taktyczne na Inferno czy Duscie jest widoczne w meczach przeciwko rozmaitym rywalom, i mam nadzieję, że będzie widoczne i dziś. Forbet daje nam możliwość stawiania różnego rodzaju handicapów mapowych i rundowych, ja stawiam na handicap -2,5 w kierunku Virtus.pro na drugiej mapie i mam nadzieję, że popularne białe niedźwiedzie dziś pokażą, dlaczego to oni powinni awansować do kolejnej rundy!

 

Spirit – Virtus.pro
24.11.2020 r. Godz. 16:30
Typ: Handicap rund w drugiej mapie: Virtus.pro (-2,5)
Kurs: 2.36 

 

ForBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

Kupn esportowy

Zaloguj się aby dodawać komentarze