Zakłady bukmacherskie Betsson w internecie pojawiły się w 2002 roku. Bukmacher ten sukcesywnie wchodził na kolejne rynki europejskie i światowe. Betsson skupiał się nie tylko na zakładach bukmacherskich, ale również innych formach gier hazardowych takich jak kasyno i pokera online. Jak działają zakłady bukmacherskie Betsson w Polsce? Czy są legalne? Jakie opinie ma Betsson? Wszystko to znajdziesz w naszej recenzji!

Zakłady bukmacherskie Betsson – czy są legalne?

W Polsce, żeby mieć możliwość oferowania zakładów bukmacherskich – najpierw trzeba otrzymać licencję od Ministerstwa Finansów. Aby tak się stało trzeba spełnić szereg wytycznych, które zapisane są w ustawie hazardowej z 2017 roku. Czy Betsson posiada polską licencję? Nie! To bukmacher zagraniczny, który nie ma koncesji od Ministra Finansów, dlatego w Polsce jest nielegalny. Dostęp do Betsson jest zablokowany, bo bukmacher ten znajduje się w rejestrze domen zakazanych.

legalny bukmacher

Zakłady bukmacherskie Betsson w Polsce są zakazane, a próby korzystania z nich przy obejściu prawa mogą skutkować konsekwencjami prawnymi np. karą grzywny.

Przed nowelizacją ustawy hazardowej w 2017 roku Betsson w Polsce miał się całkiem dobrze. Zakłady bukmacherskie Betsson przed Euro 2016 reklamował m.in. były selekcjoner reprezentacji Polski, Jacek Gmoch. W poprzednich latach w bannerach reklamowych Betsson pojawiała się również znana modelka, Joanna Krupa. Bukmacher ten sponsorował również m.in. polskiego siatkarza, Piotra Gruszkę i siatkarkę, Agatę Mróz.

nielegalni bukmacherzy

Betsson zakłady bukmacherskie – kod promocyjny i bonus

Polscy typerzy są przyzwyczajeni, że na początku w zakładach bukmacherskich mogą wpisać kod promocyjny i odebrać bonus na start. Niestety, nie ma takiej możliwości w Betsson, bo to nielegalny operator. Korzystanie z promocji w zakładach bukmacherskich Betsson jest niemożliwe z terytorium Rzeczpospolitej. Możesz to robić przebywając w innym kraju np. w Wielkiej Brytanii – tam bonus od Betsson obowiązuje i jest dostępny.

Świat jednak nie kończy się na zakładach bukmacherskich Betsson, bo w Polsce nie brakuje legalnych firm, które również oferują bonusy powitalne. Zakładając konto z naszym kodem promocyjnym można odebrać lepsze niż w standardzie bonusy na zakłady bukmacherskie. Więcej informacji o aktualnych bonusach znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/.

W zakładach bukmacherskich Betsson nie masz co liczyć na kod promocyjny i bonus – dlatego sprawdź legalnego bukmachera.

Betsson zakłady bukmacherskie – oferta

Betsson oferował zakłady bukmacherskie na ponad 30 dyscyplin sportowych. W ofercie tego szwedzkiego “buka” był zakłady przedmeczowe i “na żywo”. Oczywiście z czasem Betsson wprowadził również e-sport i sporty wirtualne.

Oferta Betsson znana jest nie tylko z zakładów bukmacherskich, ale również szeroko pojętych gier hazardowych. Betsson słynie z dobrego oprogramowania do pokera online, a także kasyna i kasyna “na żywo”. To operator, który kompleksowo obsługuje wiele produktów hazardu w internecie.

Wracając do zakładów bukmacherskich, to Betsson dodatkowo oferował transmisje live, mobilną aplikację na Android i iOS oraz funkcje takie jak rozliczenie wcześniej kuponu (cash out).

Betsson zakłady bukmacherskie – opinie

Jakie są opinie o zakładach bukmacherskich Betsson? Do czasu, gdy ten operator działał w Polsce typerzy chwalili go za dobrą ofertę, wysokie kursy i liczne bonusy. Betsson nigdy nie należał do polskiej i europejskiej czołówki, ale to rozpoznawalna marka z ugruntowaną pozycją na rynku.

Opinie o Betsson na chwilę obecną byłyby zdecydowanie lepsze, gdy bukmacher ten uzyskał licencję od Ministerstwa Finansów. W branży chodzą słuchy, że operator ten stara się o polską koncesje i jest w kontakcie z polskim Ministerstwem. Jeśli Betsson otrzyma zgodę na legalną działalność w Polsce – poinformujemy was o tym!

Co wybrać zamiast zakładów bukmacherskich Betsson? Nasze TOP 3 bukmacherów

Oferta Betsson w Polsce jest niedostępna i nie wiadomo, kiedy to się zmieni (i czy w ogóle). Nic jednak nie stoi w miejscu, bo legalni bukmacherzy rozwijają skrzydła i oferują zakłady sportowe na europejskim poziomie. Polski rynek stał się bardziej konkurencyjny, a legalni operatorzy standardami przypominają najlepszych “buków” w Europie.

Poniżej przedstawiamy nasze TOP 3 zakładów bukmacherskich w Polsce:

STS zakłady bukmacherskie

STS to bukmacher numer jeden w Polsce, który notuje największe obroty. Zakłady bukmacherskie STS są bogate w sporty, typy i kursy, a dodatkowo oferują specjalne produkty takie jak Betgames. W STS znajdziesz wszystkie narzędzia, które oferują światowi operatorzy np. wiele transmisji “na żywo” oraz cash out.

Nasi użytkownicy dają STS-owi najwyższą notę w rankingu bukmacherów online. Jeśli zostałeś przekonany do tego bukmachera, to wpisz podczas rejestracji nasz kod promocyjny: 1299PLN, a otrzymasz 29 PLN freebetu, 30 PLN zakładu bez ryzyka i 100% do 1200 PLN bonusu od wpłaty.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie Fortuna odniosły sukces nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Słowacji i Rumunii. To świadczy o tym, że operator ten daje typerom produkt naprawdę wysokiej jakości. W Polsce gracze przyzwyczaili się do tego, że w Fortunie mogą znaleźć najlepsze kursy na zakłady, a oferta pre-match i live jest równie bogata, co u światowych gigantów.

Fortuna stanowi bezpośrednie zaplecze dla STS-a. To firma o dobrych opiniach i atrakcyjnych bonusach. Na start za nasz kod: 2230PLN otrzymasz darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720PLN

Kod rejestracyjny
2720PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic zakłady bukmacherskie

Betclic to bukmacher zagraniczny, ale z polską licencją. To firma, która tak jak Betsson wywodzi się ze Szwecji. Zakłady bukmacherskie Betclic charakteryzują się dobrymi kursami, wieloma transmisjami w Betclic TV i sprawnym narzędziem cash out.

W Betclic można wybrać jeden z trzech kodów promocyjnych na bonus powitalny. Najwyższą promocję zapewnia kod: 550PLN, za który otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 PLN.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze