Betsafe to szwedzki bukmacher, który wciąż nie otrzymał polskiej licencji na zakłady wzajemne. Gdyby tak się stało, to Betsafe mógłby zaoferować nowym graczom bonus powitalny. W obecnej sytuacji bonus Betsafe nie jest dostępny dla typerów z Polski. Jak dokładnie wygląda sprawa z bonusem od Betsafe? O tym w dzisiejszym artykule.

Na chwilę obecną kwestię bukmacherów w Polsce reguluje ustawa hazardowa z 2017 roku. Dokument ten określa, który bukmacher może działać legalnie w naszym kraju. To operator, którzy otrzyma odpowiednią licencję od Ministerstwa Finansów. Betsafe takiej zgody nie posiada, a to sprawia, że jest nielegalnym bukmacherem w Polsce – tak samo jak bet365, bet-at-home czy Unibet.

Przed 2017 rokiem Betsafe był otwarty na Polaków i oferował dla nich kod promocyjny z bonusami na start. Sytuacja zmieniła się po nowelizacji ustawy hazardowej, która sklasyfikowała rynek na legalnych i nielegalnych bukmacherów. Firmy bez polskiej licencji znalazły się w rejestrze stron zakazanych, a dostęp do nich został zablokowany – taki los spotkał właśnie bukmachera Betsafe.

legalny bukmacher

Betsafe przed laty współpracował m.in. z Arturem Borucem i Robertem “Hardkorowym Koksem” Burneiką.

Betsafe bonus – czy jest legalny?

Dawniej nowi klienci mogli odebrać bonus Betsafe, który wynosił 100% lub 50% od depozytu do kwoty 500 lub 300 PLN. Pamiętamy również czasy, kiedy Betsafe oferował zakład bez ryzyka po rejestracji konta z kodem promocyjnym. To wszystko jednak jest już historią, bo aktualnie Betsafe bonus jest nielegalny. Dostęp do bukmachera Betsafe jest zablokowany, a co za tym idzie nie ma możliwości skorzystania z jego promocji.

Betsafe dodatkowo oferował bonusy dla stałych graczy. W ramach specjalnych ofert Betsafe można było bawić się w konkursy typerów, korzystać z freebetów i obstawiać za zakłady bez ryzyka. To bukmacher, który chętnie dawał coś ekstra z okazji wydarzeń sportowych np. turniejów Mistrzostw Świata, Euro lub Wielkiego Szlema w tenisa.

Co w zamian bonusu Betsafe?

Betsafe bonus nie działa, a więc zasadnym jest pytanie: co wybrać w zamian? W takiej sytuacji swoją uwagę możesz skierować w stronę legalnych bukmacherów w Polsce. Bukmacherzy z licencją mają równie dobrą ofertę, co Betsafe, a niekiedy nawet lepszą! Na pewno kwoty bonusów od najlepszych bukmacherów online są wyższe niż te, które niegdyś pozwalał zdobyć zagraniczny bukmacher Betsafe.

Polscy bukmacherzy w bonusie powitalnym oferują kilka kwot jednocześnie. Normą stało się, że użycie naszego kodu promocyjnego aktywuje kilka bonusów u tego samego bukmachera. W ten sposób na starcie możesz otrzymać freebet, zakład bez ryzyka, a także bonus od wpłaty.

Gdzie są najlepsze bonusy na start? Sprawdź proponowane przez nas bonusy, które zastąpią ci bukmachera Betsafe:

Bonus od STS

Już nie potrzebujesz bonusu Betsafe – skoro masz legalny dostęp do promocji STS. To jeden z najwyżej ocenianych bukmacherów w Polsce, który na start oferuje aż trzy bonusy. Wpisując nasz kod promocyjny: 1299PLN zakładając konto na sts.pl możesz grać łącznie za 1259 PLN. W skład bonusów powitalnych wchodzą: 29 PLN darmowy zakład, 30 PLN zakład bez ryzyka i 100% bonus od depozytu do 1200 PLN.

W jakiej kolejności otrzymasz bonusy? Najpierw pojawi się u ciebie freebet 29 PLN, a następnie po pierwszej wpłacie zyskasz możliwość zagrania bez ryzyka, a jednocześnie STS przyzna ci 100% od depozytu. Szczegóły bonusu STS znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/sts-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonus od Fortuny

Potrójny pakiet bonusów na start, to nie tylko domena bukmachera STS. Taką ofertę posiada również Fortuna – kolejny z legalnych bukmacherów. Kod promocyjny Fortuna: 2230PLN umożliwia ci odbiór bonusów o łącznej wartości 2230 złotych. Co to za bonusy? Freebet 20 PLN – przyznawany za rejestrację i weryfikacje, zakład bez ryzyka 210 PLN – zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon oraz bonus 100% do 2000 PLN – bonusowe pieniądze po obróceniu x4 depozytu.

Więcej o bonusie Fortuny piszemy na stronie: https://zagranie.com/fortuna-bonus/.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonus od Betfan

W Betfan bonus powitalny składa się nie z trzech, a dwóch gratyfikacji, co jest również imponującym wynikiem. Zwłaszcza, jeśli spojrzymy na łączną kwotę bonusów, która sięga 3100 złotych! Wszystko za sprawą naszego kodu promocyjnego do Betfan: 3100PLN. To hasło, które umożliwia ci na początku zagranie zakładu bez ryzyka do 100 PLN – jeśli nie trafisz kuponu z kursem min. 1.14, to otrzymasz cashback. Dodatkowo można zdobyć również trzy kolejne bonusy od trzech kolejnych wpłat – po 10% od depozytu. Następnie po zrobieniu obrotu – wygrana kwota zostaje pomnożona x10, co pozwala powiększyć swój stan posiadania.

Sprawdź dodatkowe informacje o bonusie Betfan: https://zagranie.com/betfan-bonus/.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 50 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł FREEBET: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Oczywiście bonusy powitalne oferują również inni bukmacherzy np. forBET, Betclic, Totolotek, PZBUK, eWinner, Superbet i LV BET.

Bonusy dla Polaków w UK

Betsafe nie działa w Polsce, ale funkcjonuje m.in. w Wielkiej Brytanii, gdzie znajduje się liczna Polonia. Czy w takiej sytuacji będąc w UK możesz odebrać bonus Betsafe? Tak, bo angielscy bukmacherzy pozwalają na rejestrację Polakom mieszkającym na Wyspach. W angielskiej wersji Betsafe, jeśli przebywasz w Wielkiej Brytanii możesz otrzymać na start bonus 100% do 25 funtów/euro.

Jaki bukmacher poza Betsafe oferuje bonusy dla Polonii? To STSbet, który po to wszedł do UK, by przede wszystkim oferować zakłady dla Polaków. Odbierając nasz kod bonusowy STSbet każdy nowy klient może odebrać bonus na zakłady sportowe o wartości 40 funtów.

stsbet

W Wielkiej Brytanii dla Polaków otwarty jest również jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na świecie, czyli bet365. Kod bonusowy: BONUS100 gwarantuje u tego “buka” bonus 100% do 100 funtów. Inny ze znanych operatorów, czyli Unibet za kod promocyjny daje cashback do 40 GBP.

W Anglii działa również Betsson, czyli bukmacher wywodzący się z tej samej firmy, co Betsafe.

Czy Betsafe bonus jest legalny?

Nie, bonusy od Betsafe nie są legalne w Polsce, ponieważ bukmacher ten nie posiada polskiej licencji na zakłady bukmacherskie.

Jaki bonus wybrać zamiast Betsafe?

Każdy polski bukmacher oferuje bonus na start. Korzystając z naszych kodów promocyjnych najlepszy bonus powitalny odbierzesz w STS, Fortunie, Betfan, Betclic i forBET.

Czy Betsafe działa w UK?

Tak, Betsafe działa w Wielkiej Brytanii. Przebywając w Anglii można skorzystać z oferty tego bukmachera.

Zaloguj się aby dodawać komentarze