Jeżeli szukasz bukmachera, który na start zaoferuje dużą dawkę dodatkowych środków… to BETFAN bonus jest dla Ciebie, bo z kodem promocyjnym 3050PLN uzyskasz dodatkowo właśnie aż do 3050PLN. Z kolei jeżeli szukasz zakładów sportowych, które mają fajną ofertę na stałe… to także BETFAN jest dla Ciebie, bo po przyjaznych warunkach podwyższa wygrane o 14% lub nawet 20%!

➡️➡️➡️ WCHODZĘ I SPRAWDZAM ⬅️⬅️⬅️

BETFAN bonus z naszym kodem, czyli granie bez ryzyka!

Zacznijmy od jednej z najbardziej lubianych promocji przez graczy w ostatnim czasie, czyli zakładzie bez ryzyka! Od razu trzeba zaznaczyć, że BETFAN bonus na cashback dostępny tylko i wyłącznie po użyciu kodu promocyjnego – 3050PLN – i nie znajdziecie tego w standardowej ofercie bukmachera.

Zatem przejdźmy do warunków, bo jak wiadomo tego typu bonusy, także w BETFAN, wiążą się z regulaminem, który u każdego bukmachera jest inny. Aby zakwalifikować się do udziału w zakładzie bez ryzyka wymagana jest minimalna wpłata na poziomie 20 PLN. Cashback dotyczy pierwszego zakładu u bukmachera, który musi spełnić warunki – co najmniej trzy zdarzenia oraz kurs akumulowany 2,5.

BETFAN z warunkami bonusu na zakład bez ryzyka

Każdy, kto zetknął się z zakładem bez ryzyka ten wie, że tutaj istotną kwestią jest to, co się dzieje z przegraną stawką kuponu – czasami będzie to zwrot na depozyt, a czasami jak w przypadku BETFAN, środki bonusowe. Jednak niewątpliwie wadą cashbacku u omawianego bukmachera jest fakt, że nawet wygrana znajdzie się nie na koncie depozytowym, ale właśnie jako bonus w BETFAN. No ok, ale co dalej? Wymagany jest:

  • 5-krotny obrót
  • Co najmniej trzy pozycje na kuponie
  • Minimalnym kursem łączny 2,0
  • Pojedyncze zdarzenie musi mieć co najmniej mnożnik na poziomie 1,2
  • Termin na wykonanie obrotu to 30 dni

Nie ma się co oszukiwać, ale porównując BETFAN bonus w postaci zakładu bez ryzyka do konkurencji, nie wypada to najlepiej. Chociaż z drugiej strony – mamy dodatkowy cashback do najwyższej kwoty od wpłaty na rynku, to nie ma co narzekać. Na koniec warto jeszcze zaznaczyć, że zwrot z zakładu bez ryzyka powinien pojawić się do 48 godzin.

Zagranie bonus w BETFAN

BETFAN bonus od depozytu – o co chodzi?

Większość bukmacherów proponuje w swojej ofercie na start dodatkowe środki od wpłaty. Pierwsze na co jako gracze zwracamy uwagę to kwota, a BETFAN bonus w tym aspekcie to aż 3000 złotych, co musi robić wrażenie! Zawsze powtarzam, że często ważniejszą kwestią jest regulamin i warunki wykorzystania tego typu promocji. Nie ma co ukrywać, ale u omawianego bukmachera może to się wydawać dosyć skomplikowane i na wysokim poziomie trudności. Jednak po przeanalizowaniu sytuacji, wcale nie musi być takie straszne. Teraz postaram się Wam wyjaśnić bonus od depozytu w BETFAN i dlaczego – mimo wydawałoby się na pierwszy rzut oka fatalnych warunków – jest on w porządku. Dla porównania sprawdź nasz ranking bonusów bukmacherskich legalnych zakładów sportowych w Polsce.

Na samej stronie u bukmachera znajdziemy proste wytłumaczenie w pięciu krokach z czym się je BETFAN bonus.

Pięć kroków bonusu w BETFAN

Jednak dla większości pewnie nic to nie będzie mówić, dlatego postaram się tutaj wyjaśnić o co chodzi. Na początek, tak jak w przypadku zakładu bez ryzyka, aby cieszyć się bonusem od BETFANa wymaga jest minimalna wpłata na poziomie 20 złotych.

Już drugim krokiem jest obrót… ale chwila, jeszcze bez dodatkowych środków na koncie? Tak, w BETFAN aby otrzymać bonus potrzebny jest obrót wpłaconej gotówki. Jednak od razu mogę uspokoić, że nie stawia on wygórowanych warunków, bo jest to zaledwie jednokrotny obrót po kursie minimalnym kuponu 2,0.

Po zrealizowaniu wymogu z drugiego kroku na naszym koncie w BETFAN znajdzie się już bonus od depozytu.. ale w kwocie równowartej 10% wpłaty. Od razu tutaj też uspokajam, że przed przeniesieniem tych środków na depozytową część wszystko się wyrówna i będzie tak, jak powinno być – czyli docelowo 1000 złotych od jednej wpłaty.

Po kolei, bo przed graczem teraz najtrudniejszy krok, ponieważ obrót kwoty bonusowej w BETFAN. Prędzej wspominałem, że warunki są często uwłaczające, ale mogą być też przyjazne. No i niestety porównując do innych bukmacherów nie mogę wyróżnić tutaj BETFANa. Należy dokonać 5-krotnego obrotu, a do tego wymogi kuponowe nie będą leżeć każdemu, ponieważ trzeba grać na zakładzie co najmniej trzy zdarzenia z kursem akumulowanym minimum 2,00.

Warunki obrotu bonusem w BETFAN

Kto już będzie na końcu obrotu, to dochodzimy do prędzej wspomnianej kwestii – przy przenoszeniu w BETFAN bonusu na konto depozytowe bukmacher mnożny sumę razy 10, dzięki czemu w praktyce gracz ma 100% od wpłaty. Na koniec jeszcze jedna ważna kwestia przy tej promocji, bo termin, który wynosi 50 dni od momentu aktywacji bonusu do gry.

W sumie, z tytułu bonusu od depozytu w BETFAN można liczyć aż na 3000 złotych, ponieważ dodatkowe środki uzyskuje się za każdą z trzech pierwszych wpłat (po 1000 złotych każda).

Trzy depozyty bonusowe w BETFAN

No i nie zapominajmy, że 3000 złotych to podstawowa oferta w BETFAN, natomiast dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka w wysokości 50 złotych dostępny dla naszych czytelników z kodem promocyjnym 3050PLN.

BETFAN bonus… a dodatkowe 20% do wygranych kuponów!

Mamy już za sobą omówiony bonus na start w BETFAN. Jednak to nie koniec atrakcji. Nawet napiszę więcej – najlepsze przed nami! Tak jak dodatkowych środków dla nowych użytkowników nie mogę wyróżnić na tle konkurencji, tak szczerze promocja bukmachera pod tytułem „Bez podatku” w mojej opinii jest obecnie najlepszą na rynku.

O co chodzi w tej promocji? Tym razem warunki są naprawdę przyjazne. Wygrana na naszych kuponach może być wyższa o 14% albo nawet o 20%! Tego typu akcje bukmacherzy stosują, bo gracze je bardzo lubią (tu przeczytasz więcej o podatku oraz podwyższaniu wygranej o 14%). Jednak warunki związane z kuponem, które trzeba spełnić potrafią być nienajlepsze. W mojej opinii nie ma to miejsca w przypadku BETFAN. Bonus w postaci wyższej wygranej jest bardzo prosty. Chcąc mieć +14% do zakładu wystarczą dwie pozycje oraz kurs minimalny na poziomie 2,0. Natomiast w przypadku +20% wymagane są co najmniej cztery zdarzenia oraz mnożnik 4,0. Promocja dotyczy wszystkich zdarzeń i o każdej porze tygodnia czy dnia, co nie jest regułą przy tego typu akcjach. Jeżeli BETFAN bonus na start nie zachęca aż tak bardzo do założenia konta, to można wskazać właśnie na tę promocję pod nazwą „Bez podatku”.

Stali gracze i BETFAN bonus, czyli promocje bukmacherskie

Tak jak w każdym bukmacherze, tak w BETFAN bonusy nie kończą się na ofercie powitalnej o czym już wspominałem prędzej pisząc o fakcie, że w tych zakładach sportowych można podwyższać wygraną o 14% czy nawet 20%. To nie wszystko, ponieważ jeden z nowszych podmiotów na rynku przy okazji ważniejszych wydarzeń w sporcie tworzy dedykowane promocje. To wszystko w ramach tak zwanego Radaru 365. W związku z tym gracze mogą liczyć na dodatkowe bonusy w BETFAN.

Przykład z inauguracji sezonu w Lidze Mistrzów, gdzie bukmacher proponował zakład bez ryzyka po określonych warunkach na mecze we wspomnianych rozgrywkach ze zwrotem połowy stawki. Akcja trwa zaledwie jeden dzień, ale to nic straconego, bo kolejna okolicznościowa promocja pojawia się zazwyczaj maksymalnie co kilka dni, także warto śledzić stronę zakładów sportowych i oczekiwać nowych bonusów do wykorzystania.

Radar 365 bonusem w BETFAN na okolicznościowe wydarzenia

Nie sposób nie wspomnieć też o możliwości cash-outu, czyli wypłaty przed zakończeniem wszystkich zdarzeń na kuponie. Co prawda tego typu promocja pojawia się już u zdecydowanej większości operatorów, ale mimo to warto pochwalić BETFAN za posiadanie także takich opcji.