Bet365 to zagraniczny bukmacher, jeden z największych na świecie. W Polsce kod promocyjny bet365 jest nielegalny i niedostępny. W przeszłości bukmacher ten działał na terenie Rzeczpospolitej, ale nowe prawo uniemożliwia mu dalsze oferowanie zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Kod promocyjny bet365 z terenu Polski jest zablokowany. Jaki kod użyć zamiast bet365? O tym napiszemy w dalszej części artykułu.

Bukmacherzy online na zasadach specjalnych programów partnerskich oferują dedykowane kody promocyjne. Tak robią legalni bukmacherzy i zagraniczni operatorzy, w tym bet365. Użycie kodu promocyjnego w wielu przypadkach pozwala zyskać lepszy bonus powitalny. Tak było w bet365 do 2017 roku. Kod promocyjny bet365 dawał szansę atrakcyjniejsze oferty powitalnej. Wszystko uległo zmianie, gdy w życie weszła nowelizacja ustawy hazardowej, która sklasyfikowała firmę bet365 jako nielegalnego bukmachera. W konsekwencji bet365 zamknął polskie konta i wycofał się z Polski.

Bet365 to bukmacher, który na rynku zakładów online działa od 2001 roku. Szacuje się, że operator ten posiada około 50 milionów zarejestrowanych klientów. Bet365 to bukmacher z najwyższymi raitingami wśród graczy z całego świata. Główne rynki działalności bet365 to Wielka Brytania, Włochy, a także USA i Ameryka Południowa.

Kod promocyjny bet365 – czy legalny w Polsce?

Bet365 nie posiada polskiej licencji, a więc jest nielegalnym bukmacherem w naszym kraju. Strona internetowa bet365 znajduje się w rejestrze domen zakazanych, a to sprawia, że niemożliwym jest wejście do serwisu tego bukmachera. Od razu zaznaczamy, że wszelkie próby gry u tego bukmachera są nielegalne i grożą karą grzywny.

legalny bukmacher

Tak jak bet365 jest nielegalny, tak i nielegalny jest kod promocyjny bet365. Czy kiedyś się to zmieni? Tylko i wyłącznie, jeśli bet365 zdobędzie licencję od polskiego Ministerstwa Finansów. Jak na razie jednak nic nie zapowiada tego, żeby bet365 wystosował taki wniosek do polskich władz.

Kody promocyjne od legalnych bukmacherów

Szkoda czasu na oglądanie się na bet365, bo w Polsce bukmacherzy zrobili tak duży postęp, że spokojnie można obstawiać za ich pośrednictwem. Normą stało się, że legalni bukmacherzy przyznają nowym graczom kody promocyjne. W większości przypadków specjalny kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji konta. Są jednak wyjątki, bo w Totolotku kod bonusowy wpisujemy po rejestracji.

Bonusy z kodami promocyjnymi od polskich bukmacherów naprawdę mogą robić wrażenie. U największych operatorów otrzymać można aż trzy bonusy za nasz kod o wartości kilkunastu set złotych!

bonusy

Oto nasze kody promocyjne do legalnych bukmacherów:

  • STS kod promocyjny: 1299PLN
  • Fortuna kod promocyjny: 1145PLN
  • Betfan kod promocyjny: 3100PLN
  • Betclic kod promocyjny: 550PLN
  • LVBET kod promocyjny: 1500PLN
  • eWinner kod promocyjny: 655PLN
  • forBET kod promocyjny: 2350PLN
  • PZBUK kod bonusowy: 300PLN
  • Totolotek kod promocyjny: 574PLN

Poniżej zaprezentujemy trzy najlepsze kody promocyjne, z których najchętniej korzystają nasi użytkownicy:

STS kod promocyjny na bonusy 1259 PLN

Idealną alternatywą dla kodu promocyjnego bet365 jest STS kod promocyjny. Ten największy polski bukmacher pozwala odebrać nowym graczom aż trzy bonusy na zakłady sportowe: freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka 30 PLN i bonus 100% do 1200 PLN. Wpisując nasz kod: 1299PLN na starcie otrzymasz darmowy zakład, a następnie po pierwszej wpłacie możliwość zagrania bez ryzyka i bonus 100%.

STS wyrósł na lidera zakładów bukmacherskich w Polsce, dlatego jego kod promocyjny jest tak oblegany przez nowych typerów. STS zachęca do siebie dobrą ofertą, a także dodatkowymi możliwościami jak oglądanie meczów „na żywo” w STS TV i cash out.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 280 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1549zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 280 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna kod promocyjny na bonusy 1145 PLN

Równie często co kod promocyjny STS wykorzystywany jest kod promocyjny Fortuna. To kolejny z wielkich legalnych bukmacherów w Polsce, który za wpisanie hasła: 1145PLN przyznaje darmowy bonus 20 PLN, zakład bez ryzyka 125 PLN i bonus 100% do 1000 PLN.

W Fortunie łącznie można odebrać 1145 złotych i to wszystko za rejestrację z naszym kodem promocyjnym. Jeśli chcesz otrzymać darmowy bonus, to pamiętaj, aby po rejestracji zweryfikować konto. Następnie robiąc pierwszą wpłatę będziesz mógł postawić ubezpieczony zakład do 125 PLN, a także spełniając obrót depozytem – otrzymasz bonus 100%.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic kod promocyjny na bonusy 550 PLN

Kod promocyjny w Betclic: 550PLN, to sposób na zdobycie najwyższego zakładu bez ryzyka w Polsce. W ramach tej oferty będziesz mógł zagrać do 550 PLN bez ryzyka – bo jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki.

Betclic, tak jak bet365, też był zagranicznym bukmacherem, ale w 2018 roku otrzymał polską licencję i już działa legalnie. Nowi klienci rejestrujący konto w Betclic obstawiają pierwszy kupon bez ryzyka – nikt nie oferuje większego bonusu cashback na start. Dodatkowe atrakcje w Betclic to transmisje live, mobilna aplikacja i cash out.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kody promocyjne u bukmacherów w UK

Bet365 nie działa w Polsce, ale to nie oznacza, że nie można z niego korzystać w innych państwach. Kod promocyjny bet365 obowiązuje m.in. dla graczy przebywających w Wielkiej Brytanii. Wpisując kod: BONUS100 można odebrać bonus 100% od wpłaty do 100 funtów.

W Anglii kod bonusowy oferuje również STSbet (polski odpowiednik STS) za który można otrzymać bonus 50% od stawki do 40 funtów. Unibet z kolei daje bonus cashback o wartości 40 funtów.

Dodatkowe oferty dla graczy w UK posiadają bukmacherzy Betsafe i Betsson.

Czy kod promocyjny bet365 jest legalny?

W Polsce kod promocyjny do bet365 jest niedostępny, bo bukmacher ten jest nielegalny.

Jakie kody promocyjne na zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce?

W Polsce można korzystać z kodów promocyjnych u legalnych bukmacherów takich jak STS, Fortuna, Betclic, Betfan, forBET i Totolotek.

Czy w Wielkiej Brytanii bet365 jest legalny?

W UK bet365 jest legalnym bukmacherem, u którego działa kod promocyjny na bonus powitalny.