Fot. Allili Mourad / PRESSFOCUS

Wczoraj, po raz pierwszy podczas tegorocznej Wielkiej Pętli szczęście się do nas uśmiechnęło i mogliśmy cieszyć się z wygranego kuponu. Dziś przed nami pierwsza w wyścigu jazda indywidualna na czas, a więc i spora szansa na wygranie kolejnego zakładu. Dziś naszym partnerem jest TOTALbet. Przypominam o możliwości zgarnięcia bonusu. W tym celu należy wykorzystać nasz kupon promocyjny. A teraz zapraszam na typowanie!

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Etap 5: Change – Laval Espace Mayenne (27 km)

Dzisiaj obejrzymy pierwszą w tegorocznej edycji wyścigu Tour de France jazdę indywidualną na czas. Kolarze rozpoczną rywalizację w miejscowości Change a zakończą w Laval Espace Mayenne. Trasa jest całkowicie płaska, co sprzyja zawodnikom specjalizującym się w klasycznych czasówkach. Nad takimi właśnie się dzisiaj pochylimy. Przejdźmy do analizy.

Thomas De Gendt vs Victor Campenaerts

Rywalizacja dwóch Belgów, którzy na czas jeździć potrafią dosyć dobrze. Thomas De Gendt jest jednak zawodnikiem, który mniej kojarzy się z jazdą indywidualną na czas niż jego rywal. Peleton zna raczej Belga z umiejętności skutecznego zabierania się w ucieczki. W ten właśnie sposób zawodnik ekipy Lotto Soudal odniósł wiele zwycięstw. Lista jego sukcesów jest dosyć długa. Do największych z całą pewnością należy zajęcie trzeciego miejsca w Giro d’Italia 2012. Oprócz tego 34-latek wygrywał pięć etapów Volta Ciclista a Catalunya, dwa etapy Tour de France, dwa etapy Paryż-Nicea oraz po jednym odcinku Giro i Vuelty. Przy jego nazwisku widnieje liczba 16 zwycięstw. Co ciekawe – nigdy nie zwyciężył na etapie jazdy indywidualnej na czas. Jego dzisiejszy rywal, a zarazem rodak – Victor Campenaerts – jest zawodnikiem mniej utytułowanym, o mniejszym stażu w peletonie, ale z całą pewnością o większych sukcesach w jeździe indywidualnej na czas. Do jego największych sukcesów należą: zajęcie trzeciego miejsca w mistrzostwach świata właśnie w tej specjalności (2018), etap Giro d’Italia, etap Tirreno-Adriatico oraz odcinek Baloise Belgium Tour. W swojej karierze zanotował osiem tryumfów, z czego sześć podczas czasówek, co wiele mówi o tym zawodniku. Porównajmy więc bezpośrednie starcia w czasówkach obu zawodników, które miały miejsce w ostatnim czasie. W tym sezonie panowie mogli się mierzyć w czasówce podczas Paryż-Nicea. Na tym etapie Campenaerts był 30., a De Gendt 27. W zeszłorocznych mistrzostwach Belgii górą był już jednak zawodnik grupy Team Qhubeka NextHash. Zajął drugą pozycję, podczas gdy De Gendt był czwarty. W Giro d’Italia 2020 mieliśmy dwie jazdy indywidualne na czas. Pierwsza z nich padła łupem De Gendta (4. vs 12.), a druga Campaneartsa (2. vs 14.). Warto jednak zaznaczyć, że pierwsza z nich była bardziej pagórkowata, a te pasują De Gendtowi. Na płaskich lepiej wypada Campenaerts.

Co obstawiać?

Moim zdaniem lepszy na tym etapie okaże się Victor Campenaerts. Dlaczego? Przede wszystkim uważam, że jest lepszym czasowcem od Thomasa De Gendta, co pokazuje ich lista sukcesów. Campenaerts jest specjalistą od tej dziedziny, podczas gdy De Gendt po prostu dobrze sobie w niej radzi. Drugi powód to trasa dzisiejszego etapu. Jest ona płaska, co sprzyja właśnie Campeneartsowi. Thomas De Gendt lepiej radzi sobie na czasówkach pagórkowatych. Kurs na zwycięstwo tego pierwszego wynosi 1.50. Zachęcam do zapoznania się z opiniami użytkowników na temat TOTALbet, a następnie postawienia zakładu. A tymczasem jedziemy dalej!

Zdarzenie: kto lepszy? Thomas De Gendt vs Victor Campenaerts

Typ: Victor Campenaerts

Kurs: 1.50

grupa 40

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Stefan Bissegger vs Stefan Kung

Starcie dwóch Szwajcarów, starcie dwóch Stefanów, starcie dwóch specjalistów od jazdy indywidualnej na czas. Przyjrzymy się im zaczynając od Stefana Bisseggera. Jest to młody, 22-letni zawodnik ekipy EF Education-Nippo, który dopiero w dwóch ostatnich sezonach dał się poznać jako jeden z najbardziej perspektywicznych czasowców w stawce. Na swoim koncie ma obecnie trzy zwycięstwa: etap Tour de l’Ain, etap Paryż-Nicea oraz odcinek tegorocznego Tour de Suisse. W jeździe indywidualnej na czas również ma kilka ciekawych wyników, ale do tego przejdziemy w dalszej części. Jego dzisiejszy rywal – Stefan Kung jest kolarzem bardziej doświadczonym, a także bardziej utytułowanym. W swojej sześcioletniej karierze w zawodowym peletonie zdołał zanotować aż 20 zwycięstw. Wśród największych sukcesów 27-latka należy wymienić: trzy etapy Tour de Romandie, dwa etapy Tour de Suisse, dwa odcinki BinckBank Tour, trzecie miejsce w mistrzostwach świata w jeździe indywidualnej na czas w 2020 roku oraz pięciokrotne mistrzostwo Szwajcarii w tej specjalności. Spójrzmy teraz jak wyglądały bezpośrednie starcia obydwu zawodników w ostatnich czasówkach. Na etapie jazdy indywidualnej na czas rozpoczynającej tegoroczny wyścig Tour de Suisse, zwycięstwo zaliczył Stefan Kung. Jego rywal uplasował się lokatę niżej, tracąc do Kunga cztery sekundy. W prologu Tour de Romandie lepszy okazał się Bisseger, zajmując piątą pozycję. Kung był 14. Podczas jazdy na czas na piątym etapie tego samego wyścigu ponownie górą był młodziak (2. vs 15.). Siódmy etap Tour de Suisse to jednak przewaga Kunga (10. vs 77.). Przejdźmy więc do podsumowania.

Co obstawiać?

Trzeba uczciwie przyznać, że jest to para dosyć wyrównana, jednak uważam, że lepszy okaże się tutaj Stefan Kung. Zawodnik grupy Groupama-FDJ jest bardziej doświadczony na dużych imprezach, a także posiada większe doświadczenie w jeździe indywidualnej na czas. Chociaż Bisseggerowi zdarzało się wygrywać z Kungiem w tym sezonie to jednak mam przeczucie, że to ten drugi zostanie zwycięzcą tego pojedynku. Kurs na zwycięstwo Stefana Kunga w tej parze wynosi 1.90 i ładnie podbija kurs. Postawimy. Na koniec zachęcam do zapoznania się z pozostałą ofertą zakładów bukmacherskich TOTALbet. Zieloności!

Zdarzenie: kto lepszy? Stefan Bissegger vs Stefan Kung

Typ: Stefan Kung

Kurs: 1.90

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.) Kliknij i sprawdź pozostałe bonusy w TOTALbet!
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

Zaloguj się aby dodawać komentarze