Belg nowym cesarzem Japonii. Czy Wout van Aert zgarnie medal w Tokio?

Fot. Jeep Vidon / PRESSFOCUS

Nie zdążyły jeszcze opaść emocje po zakończonym w niedzielę Tour de France a tymczasem w sobotni poranek rozpoczynamy kolarskie ściganie na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. O 4:00 polskiego czasu ruszy wyścig ze startu wspólnego mężczyzn. Kto zostanie nowym mistrzem olimpijskim i przez najbliższe lata będzie stawać do rywalizacji w złotym kasku? Zapraszam do analizy i wspólnego typowania!

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wyścig ze startu wspólnego mężczyzn (234 km)

Trasa olimpijskiego wyścigu ze startu wspólnego mężczyzn liczyć będzie aż 234 kilometry i prowadzi z Musashinonomori Park do Fuji International Speedway. Profil trasy jest niezwykle wymagający – organizatorzy zaplanowali aż cztery wymagające podjazdy. Będą to: Doushi Road (4,3 km, 6,2%), Kagosaka Pass (2,2 km, 4,8%), Fuji Sanroku (14,5 km, 6%), Mikuni Pass (6,8 km, 10,1%). Kluczowym momentem wyścigu będzie wspinaczka pod Mikuni Pass. Jest to najtrudniejszy z zaplanowanych na trasie podjazdów a jego szczyt znajduje się 32 kilometry przed metą. Jestem skłonny pokusić się o stwierdzenie, że to właśnie tam rozstrzygną się losy olimpijskiej rywalizacji. Kto przetrwa tę górę, weźmie udział w końcowej rozgrywce. Dzisiaj gramy z TOTALbet. Przypominam o możliwości zgarnięcia bonusu. W tym celu należy wykorzystać nasz kod promocyjny. A teraz przejdźmy do propozycji typu.  

Wout van Aert – miejsce 1-3

Osoby, które śledziły Tour de France oraz moje artykuły doskonale znają postać Belga. Dla tych, którzy jednak pierwszy raz stykają się ze światem kolarstwa, pozwolę sobie przypomnieć sylwetkę tego kolarza. Wout van Aert to 26-letni Belg, który dopiero od niedawna na poważnie ściga się na szosie. Wcześniej jego główną domeną było kolarstwo przełajowe, w którym to odnosił ogromne sukcesy, między innymi czterokrotnie zdobywając tytuł mistrza świata. Od kilku sezonów kolarz ekipy Team Jumbo-Visma łączy starty w przełajach z kolarstwem szosowym. W tę dyscyplinę kolarstwa również wdarł się przebojem i właściwie od razu zaczął osiągać świetne wyniki. To jego największych dotychczasowych sukcesów na szosie należą: sześć wygranych etapów w Tour de France, zwycięstwa w klasykach Mediolan-San Remo, Amstel Gold Race, Gandawa-Wevelgem i Strade Bianche oraz drugie miejsce w zeszłorocznych mistrzostwach świata ze startu wspólnego. To, co wyróżnia tego kolarza na tle innych zawodników to niespotykana w dzisiejszych czasach wszechstronność. Idealnie obrazuje to jego występ w zakończonym w niedzielę Tour de France. Belg wygrał w tegorocznej edycji trzy etapy i każdy z nich posiadał inną charakterystykę. Zwyciężał na trudnym górskim etapie prowadzącym dwukrotnie przez Mont Ventoux, wygrywał jazdę indywidualną na czas, a na koniec dołożył zwycięstwo po sprincie z peletonu. Taka wszechstronność jest w dzisiejszych czasach niezwykle niespotykana.

I właśnie na tej wszechstronności chciałbym oprzeć swój dzisiejszy typ. Wydaje się, że jest to trasa, która faworyzuje Wouta van Aerta. Mamy na niej wymagające podjazdy, które Belg może przetrwać, ale ostatnie ponad 30 kilometrów to teren mniej wymagający. Moim zdaniem najprawdopodobniejszy scenariusz jest taki, że kluczowym momentem wyścigu będzie podjazd pod Mikuni Pass. Jest to najcięższa góra na trasie, a z jej szczytu do mety pozostaje 32 kilometry stosunkowo łatwego terenu. Ten podjazd zredukuje peleton do kilku lub kilkunastu osób, które później wspólnie dojadą do mety. Jeżeli Belg przejedzie ten podjazd razem z faworytami (a jest to bardzo prawdopodobne) i razem z grupką dotrze do finiszu to jego umiejętności sprinterskie powinny wystarczyć, jeżeli nie na zwycięstwo to na pewno na podium, bowiem wśród zawodników, którzy są w stanie przetrwać górę brakuje kolarzy szybszych od Belga. Wout van Aert jest moim faworytem w tej rywalizacji.

grupa 40

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Co obstawiać?

Pytanie jest następujące: “czy Wout van Aert jest faworytem do medalu w wyścigu ze startu wspólnego?”. Moja odpowiedź brzmi: “tak”. Moim zdaniem trasa tegorocznego wyścigu olimpijskiego bardzo faworyzuje Belga. Jest on zawodnikiem, który potrafi poradzić sobie na trudnych i wymagających podjazdach, a jednocześnie ma umiejętność skutecznego zafiniszowania, co pokazał podczas zakończonego w zeszłą niedzielę Tour de France, gdzie rywalizował jak równy z równym z góralami, jak i ze sprinterami. Jeżeli van Aert przetrwa podjazd pod Mikuni Pass, którego szczyt znajduje się 32 kilometry przed metą i razem z pozostałą grupą dojedzie do mety to jest faworytem nie tylko do medalu, ale także do zwycięstwa. Kurs oferowany przez TOTALbet na medal dla Belga wynosi 2.37 i daje nam podwojenie. Na koniec zachęcę do zapoznania się z opiniami innych użytkowników o bukmacherze TOTALbet oraz sprawdzenia pozostałej oferty bukmacherskiej. Życzę powodzenia i zieloności!

Zdarzenie: IO kolarstwo szosowe, wyścig – top3

Typ: Wout van Aert

Kurs: 2.37

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.) Kliknij i sprawdź pozostałe bonusy w TOTALbet!
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/goto/totalbet-regulamin/

Zaloguj się aby dodawać komentarze