Nowy tydzień rozpoczynamy od wizyty w Chinach, gdzie przed nami dokończenie 10. kolejki tamtejszej Super Ligi. Omówimy sobie rywalizację beniaminków oraz starcie starych wyjadaczy, a więc Shenzen z Beijing Guoan. Czy klub z Pekinu ponownie będzie górą? Zapraszam do lektury!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Meizhou Hakka – Chengu Rongcheng: typy i kursy bukmacherskie (11.07.2022)

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że beniaminkowie w Super Lidze radzą sobie całkiem nieźle. Żaden z klubów nie znajduje się aktualnie w strefie spadkowej, a jeden z nich walczy o mistrzostwo kraju. Jeżeli spojrzymy sobie na wyniki Meizhou Hakka to są one bardzo pozytywne i mało kto spodziewał się tak wysokiego miejsca w tabeli. Ewentualna wygrana dzisiaj pozwoli im wskoczyć na piątą pozycję, co byłoby małą niespodzianką. Formalni gospodarze przede wszystkim nie przegrywają i na swoim koncie mają tylko jedną porażkę. To powoduje, że nawet remis jest dobrym wynikiem, który pozwala myśleć o coś więcej niż środek tabeli. Po drugiej stronie barykady mamy innego beniaminka chińskiej ekstraklasy, który na podziale punktów zna się, jak nikt inny. Sześć remisów z rzędu zostało wreszcie przełamane i wygrana nad Tianjin Jinmen Tiger będzie istotna w kwestii utrzymania się w elicie. Taki jest też cel formalnych gości, którzy zrobią wszystko, aby pozostać w Super Lidze. Czy dzisiaj zrobią krok w odpowiednią stronę?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 06:04.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Meizhou Hakka w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Beijing Guoan
 • Meizhou Hakka znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 14 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie 3 zwycięstwa, 5 remisów i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Chengu Rongcheng w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Tianjin Jinmen Tiger
 • Chengu Rongcheng znajduje się na 14. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 1 zwycięstwo, 6 remisów i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 0:0
 • Cztery spotkania, które odbyły się pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 2 remisami i 2 wygranymi Chengdu Rongcheng

Co obstawiać?

Jaka by to nie była liga, to rywalizacja dwóch beniaminków zawsze przynosi spore emocje, ponieważ zazwyczaj oba kluby walczą o utrzymanie bądź o większe cele. W tym przypadku nie pozostało mi nic innego, jak zaproponować rzuty rożne. Zarówno formalni gospodarze, jak i goście są overowi w ten element gry. Prześledźmy statystyki pod tym względem: Meizhou Hakka: 3, 6, 8, kornerów w ostatnich rywalizacjach, a Chengu Rongcheng: 4, 5, 8. Ich ostatnie bezpośrednie starcie zakończyło się jedynie 6 kornerami i mam nadzieję, że tym razem licznik tych stałych fragmentów gry przekroczy linię 8.5. Zachęcam do skorzystania z bonusów w BETFAN!

Betfan
1.60
Powyżej 8.5 rzutów rożnych

Zagranie grupa

Shenzhen – Beijing Guoan: typy i kursy bukmacherskie (11.07.2022)

Przenosimy się do drugiego meczu, gdzie Shenzhen podejmie Beijing Guoan. Formalni gospodarze wreszcie się przełamali i sięgnęli po zwycięstwo z Cangzhou. Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu muszą radzić sobie bez swoich największych gwiazd, a więc Romaina Alessandriniego oraz Franka Acheamponga. Szczególnie tego drugiego piłkarza brakuje, który brał ciężar gry swojego zespołu na barki. Niestety atak nie jest teraz najmocniejszą stroną Shenzhen i rywale to wykorzystują. Dzisiaj trudno będzie o jakiekolwiek punkty, ponieważ czeka ich rywalizacja z Beijing Guoan. Formalni goście mają ostatnio dziwny schemat rozgrywania spotkań. 0:0, 2:1, 0:0, czyli w ten poniedziałek można spodziewać się wysokiego rezultatu. Nie wiem, czy to jest spowodowane, ale najważniejszym faktem jest brak przegranej, która przydarzyła im się jedynie w pierwszej kolejce tego sezonu. Ekipa z Pekinu radzi sobie bardzo dobrze w tej kampanii Super Ligi. Czy ich passa zostanie podtrzymana?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 06:04.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Shenzhen w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Cangzhou
 • Shenzhen znajduje się na 9. miejscu w lidze z dorobkiem 13 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie 4 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Beijing Guoan w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Meizhou Hakka
 • Beijing Guoan znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 16 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 4 zwycięstwa, 4 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Beijing Guoan 4:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 2 remisami i 3 zwycięstwami Beijing Guoan

Co obstawiać?

Idę w stronę faworytów, ponieważ tak jak wspomniałem wyżej, nie zaznali oni smaku porażki prócz pierwszej kolejki i od tamtej pory regularnie sięgają po zwycięstwa i remisy. Shenzhen przełamało się na tle słabego Cangzhou i jestem zdania, że bez swoich gwiazd Romaina Alessandriniego oraz Franka Acheamponga nie poradzą sobie z takim przeciwnikiem, jakim jest Beijing Guoan. Pobieram sobie typ, który mówi o tym, że klub z Pekinu nie przegra, a w meczu ujrzymy minimum dwa trafienia. Tę linię tak naprawdę mogą pokryć formalni goście, ale liczę na to, że outsiderzy też się nieco dołożą do overa. Ostatnia ich rywalizacja zakończyła się pewną wygraną formalnych gości, nie mam nic przeciwko, aby to się powtórzyło. Na sam koniec sprawdź proszę kod promocyjny w BETFAN!

Betfan
1.63
Beijing Guoan nie przegra + powyżej 1.5 gola w meczu

BETFAN baner

11.07. Chiny BETFAN

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze