Wczoraj udało się zaliczyć plusa w chińskiej Super Lidze, mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie i omówimy sobie dwa spotkania z grupy mistrzowskiej. Najbardziej interesować mnie będzie postawa Beijing Guoan, które otrzymało ostatnio sporą lekcję futbolu. Czy podopieczni Slavena Bilica wyciągnęli wnioski? Zapraszam do lektury!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny do Fuksiarza znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/fuksiarz-kod-promocyjny-i-bonus/

Beijing Guoan – Shenzhen: typy i kursy bukmacherskie (22.12.2021)

Nie tak kibice z Pekinu wyobrażali sobie występy swoich ulubieńców w grupie mistrzowskiej. Udało się w pierwszym meczu pokonać osłabione Guanghzou FC, ale im dłużej trwa sezon, tym wyniki są po prostu gorsze. Porażę z Shandong Taishan można naturalnie wziąć na klatę, ale pogrom dokonany przez inny zespół z Kantonu już nie. O walce o mistrzostwo nie ma już mowy, ale azjatyckie puchary są jeszcze z zasięgu i formalni gospodarze zrobią wszystko, aby tego dokonać. Ich dzisiejszym rywalem będzie niezwykle ambitna ekipa Shenzhen, które rozkręca się z każdym dniem. Jest to drużyna, która oczywiście ma problemy finansowe, ale jak na razie nie przekładają się one na osiągane wyniki na boisku. Wszyscy piłkarze występują w barwach tego klubu i starają się o jak najlepsze rezultaty. Udało się wreszcie wygrać i sięgnąć po komplet punktów, który pozwala jeszcze myśleć o podium chińskiej ekstraklasy. Czy formalni goście pójdą za ciosem?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 18:23.

Co obstawiać?

Uważam, że będzie to interesujący pojedynek od bramki do bramki, dlatego zaproponuję tutaj rzuty rożne. Oba zespoły bardzo chętnie grają do przodu i chcą zdominować przeciwnika. Zarówno Beijing Guoan, jak i Shenzhen walczą o podium Super Ligi i nikt na moment nawet nie ustąpi. Liczę na minimum 10 rzutów rożnych w tej rywalizacji.

Fuksiarz
2.05
Powyżej 9.5 rzutów rożnych

grupa

Guangzhou FC – Shanghai Port: typy i kursy bukmacherskie (22.12.2021)

Nieco później rozpocznie się spotkanie pomiędzy klubem z Kantonu a drużyną z Szanghaju. Formalni gospodarze przeżywają spory kryzys finansowy oraz kadrowy. Przypomnijmy, że w barwach tego zespołu nie obejrzymy takich graczy jak Paulinho, Talisca, Elkeson, Goulart. Wszyscy wyjechali z Chin, ponieważ Guanghzou FC jest po prostu niewypłacalne. Nie mniej jednak są piłkarze, którzy wierzą, że właściciel postawi ten projekt na nogi i za chwilę wróci do normalnego funkcjonowania. Nie było finansów, aby zorganizować nawet treningi przed wznowieniem sezonu i jest to widoczne w grze ekipy z Kantonu. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie Shanghai Port, które pod względem wypłacalności jest jak najbardziej na plus. Gwiazdy nie narzekają na włodarzy i to dobra wiadomość dla chińskiej ekstraklasy. Formalni goście nie mogą jednak skorzystać ze słabości Guanghzou FC i wydaje się, że większych szans na mistrzostwo tutaj nie ma. Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe i do ostatniej kolejki należy walczyć. Czy kolejny krok wykonają w tę środę?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 18:23.

Co obstawiać?

Strona dominującą powinni być faworyci i pójdę w kierunku ich rzutów rożnych. Guangzhou FC ma swoje problemy i jakoś stara się o nich zapomnieć, ale to więcej jakości piłkarskiej jest po stronie Shanghai Port. Dodatkowo formalni goście są podrażnieni po przegranej z przyszłym mistrzem Shandong Taishan i będą chcieli wrócić na zielone tory. Mam nadzieję na sporą ilość kornerów.

Fuksiarz
1.35
Shanghai Port powyżej 4.5 rzutów rożnych

22.12. Fuksiarz Chiny

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze