Weekend bez UFC weekendem straconym? Nic bardziej mylnego! Już za kilka godzin rozpocznie się gala Babilon MMA, a jutro pod nieobecność amerykańskiego giganta, inna organizacja zza oceanu, czyli Bellator, ma w planie wykorzystać okazję i zwrócić na siebie uwagę! W pojedynku wieczoru naprzeciwko siebie staną Ryan Bader i Valentin Moldavsky, zaś co-main eventem będzie starcie między Bensonem Hendersonem i Islamem Mamedovem. Tym samym w dwóch najciekawszych walkach 273. edycji Bellatora zobaczymy konfrontację USA vs Rosja.

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dzisiaj gramy w Superbet! Zarejestruj się z naszego kodu promocyjnego i zdobądź bonusy na start!

Ryan “Darth” Bader vs Valentin Moldavsky

Zapomniana waga

Ryan Bader stara się wycisnąć ze swojej kariery maksymalnie, ile się da! Darth od początku 2019 roku dzierży pas mistrzowski wagi ciężkiej, który otrzymał, wygrywając turniej organizacji Bellator. W finale Bader zmierzył się wówczas z Fedorem Emlianenko, którego pokonał w zaledwie 35 sekund! Po tym triumfie tylko jednokrotnie bronił swojego pasa! Pojedynek ten odbył się również w 2019 roku, z Cheickiem Kongo. Niestety, ze względu na popełnienie faulu ta walka nie została rozstrzygnięta. Później Bader rywalizował w kategorii półciężkiej, w której pokonali go obecny mistrz Vadim Nemkov czy też w ostatnim czasie Corey Anderson. Obaj zawodnicy zwyciężali z Darthem przed czasem. Nemkov potrzebował na to 8 minut, natomiast Anderson… niecałą minutę. Pomiędzy wspomnianymi porażkami Bader odniósł w formule MMA jedno zwycięstwo z o 5 lat starszym od siebie Lyoto Machidą. Od tamtej pory minęło 2,5 roku i w końcu doczekaliśmy się kolejnej obrony pasa kategorii ciężkiej w wykonaniu Dartha. Jaką formę Ryana Badera zobaczymy w nadchodzącym starciu? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, natomiast trzeba przyznać, że ostatnia porażka z pewnością mocno go zabolała.

Chcesz więcej informacji ze świata sportów walki?

Wejdź na https://zagranie.com/analizy-boks-mma/

Co tydzień znajdziesz tam analizy i omówienia najciekawszych wydarzeń MMA i nie tylko!

Fedor i spółka

Tym razem naprzeciwko gwiazdy amerykańskiej organizacji stanie pochodzący z Rosji Valentin Moldavsky. Rosjanin ma 29 lat i jest aż o 9 lat młodszy od obecnego mistrza! Moldavsky od początku swojej zawodowej kariery, czyli od 2015 roku, walczy dla największych światowych organizacji. W Bellatorze stoczył jak dotąd 6 walk, z czego 5 wygrał przez decyzję. W ostatniej walce mierzył się z Timem Johnsonem. Zawodnicy wobec nieobecności mistrza rywalizowali o tymczasowy pas wagi ciężkiej. Moldavsky jest klubowym kolegą wspomianego wyżej Vadima Nemkova i tym samym Fedora Emelianenki, który także pełni funkcję trenera w klubie Stary Oskol. Trzeba przyznać, że Cesarz zbudował wokół siebie zawodników, którzy w tym momencie pukają do ścisłej czołówki światowego MMA. Obecny rezultat starć zawodników ze Starego Oskola z Ryanem Baderem wynosi 1:1. Choć na porażkę, jakiej doznał Fedor, należy spojrzeć z przymrużeniem oka, gdyż w ostatnich latach – kolokwialnie mówiąc – odcinał on kupony od swojej kariery.

Konfrontacja

Co ciekawe, wspomniani reprezentanci “Fedor Teamu” preferują podobny styl walki. Obaj są mistrzami w bojowym sambo w swoich kategoriach. Zarówno Moldavsky, jak i Nemkov są bardzo mocni na płaszczyźnie parterowej i mają na swoim koncie sporo poddań – choć Moldavskiemu jeszcze ta sztuka się w Bellatorze nie udała. Rosjanin lubuje się we wszelakich haczeniach i umęczaniu swoich rywali. Moldavsky wydaje się być bardzo szybkim zawodnikiem, jak na kategorię ciężką. Bardzo dobrze kontroluje on swoich rywali i notorycznie straszy ich próbami poddań w parterze. Nie boi się wymian, a w ostatniej walce sprawdził się na dystansie 25 minut i przegrał tylko jedną rundę. Obstawiam, że Moldavsky pójdzie w ślady swojego klubowego kolegi i pokona Badera, który jest już u schyłku swojej kariery. Styl walki jakim dysponował Nemkov ewidentnie nie leżał Baderowi i podobnie może być w konfrontacji z Moldavskym.

Superbet
3.00
Moldavsky wygra przez decyzję

kupon na Bellator 273

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze