W lipcu dla ostatniego na placu boju daliśmy 200 PLN – warto brać udział w Bitwie Typerów na naszej dyskusyjnej grupie! Osoby z drugiego miejsca również zostały nagrodzone.

Nadchodzi pierwszy sierpnia, więc czas na kolejną edycję! Pierwsza i druga była udana, więc od teraz będziemy robić nie jeden, a aż dwa Battle Royale w miesiącu – pierwszy rusza pierwszego dnia miesiąca, a drugi szesnastego.

Wchodźcie do gry dołączając do naszej Grupy Zagranie na Facebooku

Codziennie na grupie będzie ukazywał się post na rozgrywkę w naszym Battle Royale. Zadaniem gracza jest podanie jednego typu na dany dzień – zawsze będzie narzucony, minimalny kurs. Musisz wystartować od pierwszego dnia, żeby walczyć o nagrody. Nie można wejść do gry po zakończeniu pierwszego dnia rozgrywki.

Startujemy z mnożnikiem na poziomie 1,50, jednak co dwa dni zadanie będzie coraz trudniejsze, bo wymogi kursowe będą wzrastać o 0,05. Wybór zdarzeń tylko z oferty legalnych bukmacherów.

Główną nagrodą dla wygranego jest 150 PLN (po 50 PLN do forBET, Totolotka oraz Fortuny). Jeżeli nie masz tam jeszcze konta, to możesz założyć z naszymi kodami promocyjnymi, które dają wyższe, ekskluzywne bonusy na start.

Post zawsze będzie ukazywał się o północy, aby użytkownicy lubujący się w nocnym obstawianiu także mieli swoje okazje na typy. Poza tym daje to każdemu możliwość wzięcia udziału w grze, wchodząc na grupę o dowolnej porze dnia. Bądźcie uczciwi, bo Wasze propozycje będą weryfikowane.

➡️Zdarzenia z danego dnia

➡️Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę

➡️W konkursie udział bierze tylko jeden komentarz od danego użytkownika

➡️Konkurs 18+

Sprawa jest prosta – trafiłeś swoją propozycję, to przechodzisz do następnego dnia rywalizacji. Pudło? Niestety, w tym miesiącu wygrana nie jest dla Ciebie, ale bądź gotów na następną edycję!

Każdy kto odpadnie w ostatniej rundzie (co najmniej po 14 dniach gry) otrzyma 60 PLN. Natomiast jeżeli nie załapiesz się do żadnej z powyższych grup, a utrzymujesz się na placu boju już minimum osiem dni, to dostaniesz nagrodę pocieszenia w wysokości 30 PLN do bukmachera.

Wchodźcie do gry dołączając do naszej Grupy Zagranie na Facebooku