Barys Nur-Sultan wróciło wreszcie na zwycięską ścieżkę? Gramy KHL po 213 PLN!

Zawodnicy Barysa KHL

Spartak zawiódł wczoraj na całej linii, tym bardziej, gdy pojawiła się okazja 6 vs 3 pod koniec meczu, bo stołeczni wyjechali na lód z empty net przy grze z przewagą dwóch zawodników. Szkoda, ale jesteśmy coraz bliżej przełamania w KHL i mam nadzieję, że stanie się to dzisiaj. Tym razem omówię spotkania odbywające się na wschodzie, a więc w Nur-Sultanie oraz w Ufie. Liczę na emocjonujący wtorek z hokejem na lodzie, zapraszam do lektury!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sprawdź koniecznie kod promocyjny do Superbet!

Barys Nur-Sultan – Dynamo Mińsk: typy i kursy bukmacherskie (23.11.2021)

Barys jest niestety negatywną niespodzianką tego sezonu KHL. Zajmują odległe 10. miejsce w konferencji wschodniej i to powoduje, że nie mogą być pewni play-off w tych rozgrywkach. Problemem wydaje się być trener Yuri Mikhailis, który co chwilę rotuje składem i nie potrafi znaleźć odpowiednich ustawień dla swojej drużyny. Niedawno zostało sprowadzonych dwóch nowych graczy, którzy mają podnieść poziom przede wszystkim w ataku, ale jedynie Lindey Vey jest wykorzystywany. Ciekawy jestem jakie rozwiązanie znajdą włodarze projektu w Nur-Sultanie i trzeba oczekiwać za chwilę powrotu Andreia Skabelki, który został wyrzucony z Lokomotivu Jarosław za negatywne wyniki. Białorusin w Barysie świętował duże sukcesy i być może jest to klucz do lepszej gry gospodarzy? Czekamy na wiążące decyzje.

Dynamo także nie może uznać ostatniego okresu do udanych. Jeżeli spojrzymy na tabelę, to widzimy praktycznie same przegrane w tym miesiącu. Przerwa reprezentacyjna negatywnie wpłynęła do podopiecznych Craiga Woodcrofta i Kanadyjczyk szuka rozwiązań, które pozwoliłyby, aby jego ekipa wreszcie zwyciężała. Na ten moment są nad kreską, ale konferencja zachodnia wyrównała się na tyle, że każdy może wskoczyć na ósmą lokatę. Teraz Żubry czeka krótka seria spotkań wyjazdowych i należy dać z siebie maksimum, aby poprawić swoją pozycję. Brak gości w top 8 na koniec kampanii będzie sporym rozczarowaniem, szczególnie dla fanów z Białorusi. Jak Dynamo poradzi sobie w stolicy Kazachstanu?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Barysa Nur-Sultan zakończyło się zwycięstwem 4:3 z Severstalem Czerepowiec
 • Barys Nur-Sultan znajduje się na 10. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 26 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 5 zwycięstw i 9 porażek
 • Ostatnie spotkanie Dynama Mińsk zakończyło się porażką 1:2 z Sybirem Nowosybirsk
 • Dynamo Mińsk znajduje się na 1. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 42 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 9 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Dynama Mińsk 6:5
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Barysa Nur-Sultan, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Jedni i drudzy potrzebują jak tlenu punktów, dlatego uważam, że możemy się spodziewać szarpanego meczu. Przede wszystkim liczę na wiele kar po obu stronach, co pozwoli na łatwiejsze zdobywanie goli. W kierunku bramek też pójdę i zaproponuję over 4.5 trafień w regulaminowym czasie. Jeżeli przypomnimy sobie ostatnie bezpośrednie starcie, to padł tam wynik aż 6:5. Tym razem na taką strzelaninę nie liczę, ale być może wtorkowy pojedynek zbliży się do tego wyniku. W DNA Żubrów jest ofensywne podejście do spotkania, które często kończy się łapaniem kar i gospodarze mogą to wykorzystać. Nie mniej jednak stać oba kluby na pokrycie overa.

Powyżej 4.5 goli w czasie regulaminowym

hokej

Saławat Jułajew Ufa – Torpedo Niżny Nowogród: typy i kursy bukmacherskie (23.11.2021)

Chwilę później rozpocznie się rywalizacja w stolicy Baszkirii pomiędzy miejscowym Saławatem Jułajew Ufa, a Torpedo Niżny Nowogród. Gospodarze blisko byli wywiezienia punktów z Moskwy. Brakowało szczęścia, ponieważ pojawiły się szanse, ale fart sprzyjał tym razem Dynamo. Nie ma co się smucić, ponieważ ich sytuacja na wschodzie jest dobra, a poza tym pozostało jeszcze kilka kolejek tej kampanii KHL. Wreszcie wracają na swoje lodowisko, gdzie czują się dobrze i przy wsparciu kibiców zawsze jest łatwiej wrócić na zwycięski tor. Śladów po koronawirusie już nie ma i całe szczęście, ponieważ to wypacza poniekąd wyniki. Saławat Jułajew w ostatnim czasie mierzyło się z Torpedo w Niżny Nowogrodzie i tam świetnym występem popisał się Sakari Manninen. Czy stać go na powtórkę w domowym meczu?

Przyjezdni musieli zagrać spotkanie back-to-back z Bars Kazań. Dla nikogo nie jest to łatwa sytuacja, jeżeli dzień po dniu ponownie wyjeżdżasz na lód. Co by nie mówić, goście spisali się wtedy bardzo dobrze i urwali oczko faworytowi. Jest to jednak kropla w morzu potrzeb, ponieważ Torpedo jest na zachodnie pod kreską play-off i warto zbudować serię, która pozwoli nieco odskoczyć bezpośrednim rywalom w walce o awans na przedłużenie kampanii. Problemem ekipy z Niżny Nowogrodu jest tradycyjnie defensywa, ponieważ tracą bardzo dużą liczbę goli. Starają się nadrabiać to atakiem, ale nie zawsze im to wychodzi. Przyjezdni przyjechali do Ufy, aby przełamać złą klątwę, która towarzyszy im tutaj podczas ostatnich pojedynków. Czy w stolicy Baszkirii wreszcie sięgną po zwycięstwo?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Saławat Jułajew Ufa zakończyło się porażką 1:3 z Dynamo Moskwa
 • Saławat Jułajew Ufa znajduje się na 3. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 42 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 8 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie Torpedo Niżny Nowogród zakończyło się porażką 2:3 z Bars Kazań
 • Torpedo Niżny Nowogród znajduje się na 9. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 32 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 zwycięstwa i 8 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Saławat Jułajew Ufa 2:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Saławat Jułajew Ufa, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Takie zespoły jak Saławat Jułajew charakteryzuje to, że nie grają dwóch słabszych meczów pod rząd. Okej, nie dali rady w Moskwie, ale uważam, że szczególnie na własnej tafli postarają się wrócić do serii wygranych. Torpedo to zespół bardzo chimeryczny w tym sezonie, który potrafi raz zagrać świetnie, aby za chwilę ponieść porażkę. W mojej opinii ekipa z Ufy poradzi sobie z przeciwnikami nawet w czasie regulaminowym. Ostatnie oba kluby mierzyły się w Niżny Nowogrodzie i górą byli dzisiejsi gospodarze. H2H również wyraźnie pokazuje, że przyjezdni nie najlepiej czują się w stolicy Baszkirii. Mam nadzieję, że Sakari Manninen i jego koledzy znów kolokwialnie mówiąc, odpalą i nie dadzą większych szans Torpedo. Ważne będzie łapanie jak najmniej kar, bo przeciwnicy to wykorzystają.

Saławat Jułajew Ufa zwycięstwo w czasie regulaminowym

Superbet KHL na 23.11.

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze