fot. Norbert Barczyl/pressfocus

Wczoraj udało się nam trafnie wytypować wyniki spotkań drugiej rundy turnieju Blast Premier Spring Showdown, chociaż nie brakowało nam emocji! Dziś po raz kolejny będziemy mogli oglądać dwa mecze, jednak ja zdecydowałem się przeanalizować tylko jeden nich, ten późniejszy. Dodatkowo zajmiemy się tym nieco niższym poziomem gry w postaci ESEA Premier, gdzie występuje polska ekipa AGO! Rozstrzał dosyć szeroki, ale najważniejsze jest to, żeby trafnie przewidzieć przebieg spotkania, prawda? Obydwa mecze będą decydowały o tym, kto awansuje do kluczowego meczu eliminacji, także z pewnością będziemy widzieć wielkie zaangażowanie po obydwu stronach! Co więc typuję?

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe BETFAN)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Gambit – Furia
17.04.2021 r. Godz. 18:30

Zaczynamy oczywiście od turnieju większej rangi, czyli Blast Premier Spring Showdown! Dla obydwu drużyn to przedostatni krok przed awansem do głównego turnieju jednak z racji na format rozgrywek tylko jedna z drużyn będzie mogła tego dokonać, druga natomiast zostanie z niczym. Do domu pojechali już zawodnicy Astralis, Vitality, OG, Liquid, zatem niespodzianek było co niemiara. Tym razem faworytem jest oczywiście Gambit, chociaż wygrana Furii z pewnością nie byłaby większym zaskoczeniem niż porażka Vitality przeciwko 9Z. Brazylijczycy są w naprawdę dobrej formie i moim zdaniem nie będzie to łatwa przeprawa dla Rosjan. Jak wyglądały ostatnie występy obydwu drużyn?

Jeśli szukamy na szybko podobieństwa pomiędzy tymi ekipami, to na pierwszy rzut oka pojawia się fakt, że obydwie ekipy wygrały cztery na pięć ostatnio rozgrywanych spotkań, a ich jedynymi oprawcami byli zawodnicy Heroic. Duńczycy pokonali bowiem najpierw Furię w półfinale ESL Pro League, by w finale przeciwko Brazylijczykom odnieść sukces. Poza tym Gambit jest ciągle w bardzo wysokiej formie i nie pozwala sobie na żadne wpadki, czego przykładem był mecz z NASR, gładko wygrany przez ekipę Sh1ro. Dziś jednak o wiele trudniejszy rywal, bo Furia ma ambicje na bycie najlepszą drużyną na świecie. Żeby tego jednak dokonać, muszą dziś to pokazać w meczu z obecnym liderem rankingu.

Szczerze mówiąc na początku nie byłem przekonany, co dokładnie typować w tym meczu. Gambit jest oczywiście w niesamowitej formie i mało która drużyna na świecie była w stanie ostatnio ich zatrzymać, jednak Furia również dominuje swoich rywali, a ostatnie starcie tych ekip zakończyło się dopiero na trzeciej mapie. Spodziewam się również dziś wyrównanego i zaciętego spotkania, pełnego dzikich akcji i zmian tempa. Furia gra bardzo agresywnie i często drużyny grające przeciw nim są zadziwione szybkością, z jaką Brazylijczycy poruszają się po mapie! Gambit również czasami ma szalone pomysły, które się jak najbardziej odpłacają, zatem z pewnością będziemy świadkami ciekawego meczu!

Osobiście wybieram tutaj over zabójstw Arta, zawodnika Furii. Jest on ostatnio w naprawdę wybitnej dyspozycji i szczerze mówiąc dziwię się, że Betfan wystawił na niego tak niską linię, czyli 36,5 eliminacji na pierwszych dwóch mapach. Brazylijczyk swój ostatni słabszy mecz miał przeciwko FPX na samym początku kwietnia, a od tego momentu wyróżnia się na tle gry swojego zespołu, bardzo często otwierając tabelę. Jeśli dorzucimy do tego moje przewidywania co do długości i zaciętości map, tak otrzymujemy idealny typ na to spotkanie. Art w obecnej formie wyrasta na prawdziwego lidera Furii i jestem pewny, że w meczu z tak trudnym rywalem da z siebie 100%. Wrzucam ten typ na kupon i lecimy dalej!

Betfan
1.83
Art powyżej 36,5 eliminacji (1&2 mapa)

Baner grupy typerskiej facebook

Ex-Winstrike – AGO
17.04.2021 r. Godz. 19:00

Przechodzimy teraz do drugiego spotkania, które teoretycznie jest rozgrywane na o wiele niższym poziomie, tak jednak stawka tego meczu jest niesamowicie wysoka. Zwycięzca tego starcia będzie mógł walczyć w finale o bezpośredni awans do kolejnego sezonu ESL Pro League!!! Dla polskiej drużyny z pewnością byłoby to wielkie osiągnięcie, jednak na razie przed nimi pierwszy trudny rywal w postaci Ex-Winstrike! Czy według mnie Polacy mają szansę na pokonanie Rosjan?

Dla bukmacherów faworytem i to dosyć wyraźnym jest tutaj ex-Winstrike, chociaż ja nie mogę się z tym zgodzić i nie mówię tego tylko z perspektywy polskiego kibica. Ostatnie starcie pomiędzy tymi zespołami w pierwszej rundzie fazy play-off zakończyło się co prawda zwycięstwem Rosjan, jednak dopiero po dogrywce na trzeciej mapie!! Nie można mówić o bardziej wyrównanym spotkaniu! Dodatkowo po przegranej AGO tylko poprawiało swoją grę, wygrywając trzy kolejne mecze z rzędu w dolnej drabince. Według mnie czeka nas bardzo wyrównany mecz i nie można tutaj bezpośrednio wskazać lepszej drużyny.

Ex-Winstrike po wygranej z AGO odbiło się od górnej drabinki i po porażce przeciwko Saw spadło z powrotem do jej dolnej części. Widzimy więc, że są oczywiście w niezłej formie, jednak nie są oni dominatorami, którzy są nienaruszalni. Kursy natomiast wskazują, jakby ekipa El1ana byłą co najmniej dwa poziomy nad Polakami. Mają oni oczywiście swoje mocne punkty, jak na przykład mapa Overpass, jednak na szczęście mapa ta jest zwyczajowym pierwszym wykluczeniem AGO. Kolejny argument na korzyść Winstrike wypada więc z dyskusji. Co więc ostatecznie dziś typuje?

Szczerze mówiąc, kurs na zwycięstwo AGO jest bardzo atrakcyjny i jeśli szukacie czegoś do singla, to ta opcja wydaje się być naprawdę świetna. Ja dziś jednak gram AKO, dlatego oczywiście idę w nieco niższe kursy, a jako uzupełnienie kuponu idealnie wpasowuje się wygranie przynajmniej jednej mapy przez AGO, a więc taka połowiczny triumf. Jak pokazał poprzedni pojedynek, AGO ma bardzo mocnego Traina, a Winstrike nie może pozwolić sobie na wykluczenie tej mapy, bo wtedy zostawiliby otwarte Inferno, na którym po prostu nie potrafią grać. Polacy natomiast są bardzo dominujący na trainie, gdzie wygrywają 67% swoich ostatnich meczów. Według mnie kurs jako dodatek do AKO jest świetny, a zdarzenie bardzo mało ryzykowne! Naprzód AGO!

Betfan
1.47
AGO wygra przynajmniej jedną mapę

Zgarnij bonus w BETFAN!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
  6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Betfan kupon esport 17.04.2021 r.