Hello ESL Pro League! Nasze ulubione rozgrywki w CS:GO trwają w najlepsze, a my wracamy z analizami do nich. Dzisiaj w grze m.in. Complexity i Spirit, czyli dwie drużyny, które zaliczyły dobry start w esportowej Lidze Mistrzów. Sprawdzimy również co u AVEZ. Te gra bardzo ładnego CS-a w ostatnim czasie, a dzisiaj w ramach Nine to Five 4 zmierzy się z Winstrike. Miło wreszcie móc powiedzieć o Polakach “faworyci”. Zapraszam do krótkiej lektury.

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Complexity – Team Spirit

Środa, 09.09.20 – 14:00

ESL Pro League to jedne z tych rozgrywek, na które czeka się wiele miesięcy. Emocjonują jak mało, które, co być może spowodowane jest przeładowanym terminarzem w świecie CS-a, a akurat te zmagania mają “to coś”. Oprócz tego obok ESL One Cologne, Intel Extreme Masters Katowice i Majorów mają największy prestiż. Esportowa Liga Mistrzów trwa w najlepsze, większość ekip ma za sobą już po dwa mecze, a dzisiaj o kolejne punkty powalczą reprezentanci Complexity i Team Spirit. Ci pierwsi zaliczyli naprawdę bardzo dobry start w rozgrywkach. Na inaugurację zmagań pokonali Astralis 2:0 i zrobili to w ładnym stylu. Duńczycy co prawda ulegli po dwóch dogrywkach (dwa razy 17:19), ale jednak gra Comp mogła się podobać fanom. 

W drugim meczu w ramach ESL Pro League, Complexity zmierzyło się z Ninjas in Pyjamas. Szwedzi, tak samo jak Duńczycy, musieli uznać wyższość europejskiej mieszanki. NiP również przegrało 0:2, więc na ten moment drużyna blameF’a może pochwalić się bilansem map 4:0. Co prawda połowa z nich wpadła na konto jego ekipy po dogrywkach, jednak nikt nie rozlicza formacji za styl, a za wyniki już tak. Dla porównania Team Spirit w swoim meczu otwarcia przegrało z fnatic 1:2, ulegając na drugiej i trzeciej arenie w dość słabym stylu. Po Rosjanach można było spodziewać się znacznie lepszej gry. Tą pokazali z kolei w starciu z Team Vitality. ZywOo i spółka byli w stanie oprzeć się Spirit tylko na jednej mapie, ale niewiele brakowało, żeby dzisiejsi rywale Complexity przegrali znowu całe starcie.

Na drugiej mapie potrzebna była dogrywka, żeby rozstrzygnąć zwycięzcę. Z kolei na trzeciej arenie Rosjanie wygrali ledwo 16:14. Ogólnie mogliby sprawiać dobrze wrażenie swoją grą, w końcu zwycięstwo na Vitality to nie byle co. Jednak stać ten zespół na więcej, a ich forma teraz jest bardzo chwiejna. W rywalizacji z Complexity nie spodziewałbym się zwycięstwa ze strony tej drużyny. Podobnie zresztą myślą bukmacherzy, jednak za nim przejdziemy do kursów, to sprawdźmy jeszcze statystyki. Bilans w ostatnich pięciu meczach obydwóch ekip jest podobny, a map pool statystycznie jest bardzo zbliżony. 

W teorii więc powinna decydować indywidualna forma, a także to, jak obydwóm ekipom się gra na siebie. W historii nie było jeszcze bezpośredniego starcia pomiędzy Complexity, a Team Spirit, więc trzeba się skupić na formie graczy. W tym wypadku po prostu lepiej wygląda Comp. blameF w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej formie, jego rating wynosi 1.28 i oglądając grę tej drużyny widać, że jest główną siłą rażenia. Po tym jak k0nfig dołączył do drużyny również możliwości i elastyczność tej ekipy zwiększyły się. Z kolei w Spirit dużo zależy od mira, który również ma najwięcej eliminacji na koncie. Rating 1.21 jest dobrym wynikiem, a do tego niewiele gorzej radzi sobie iDISBALANCE. Kurs na wygraną Complexity wynosi 1.52 i jest dość wysoki, biorąc pod uwagę możliwości obydwóch ekip. W przypadku Team Spirit jest to aż 2.53. Czy można spodziewać się jednostronnego meczu? Raczej nie. Jednak uważam, że Complexity ma większe szanse na zwycięstwo, szczególnie jeżeli blameF dobrze wejdzie w mecz. Dlatego dodaje wygraną tej ekipy do kuponu.

Moja propozycja: wygrana Complexity

Kurs: 1.52

Zagranie na esport

AVEZ – Winstrike

Środa, 09.09.20 – 21:00

Na swój kupon wybrałem również mecz AVEZ. Ośmiornice w ostatnim czasie grają dość ładnego, jak na polskie standardy, CS-a i widać, że byali coraz lepiej czuje się w tej ekipie. Sam zawodnik skarży się na to, że w warunkach domowych nie radzi sobie tak dobrze, jak np. na bootcampie, jednak i tak nie odstaje znacząco od reszty drużyny. AVEZ tę edycję Nine to Five zaczęło od dwóch wygranych. Ośmiornice najpierw rozprawiły się SG.pro, a później pokonały osłabione Team Secret. Pomimo tego, że w obydwóch meczach nasi rodacy byli faworytami, to można było mieć obawy co do formy Polaków.

Jednak ci pokazali, że wreszcie można spoglądać optymistycznie w przyszłość. AVEZ bezapelacyjnie jest jedyną ekipą, która na ten moment obok x-kom AGO radzi sobie jakkolwiek na arenie międzynarodowej. Reszta drużyn gra po prostu słabo i ma pojedyncze przebłyski. Pozostaje jedynie mieć nadzieje, że te Nine to Five będzie przełomem, a na razie zapowiada się na to. Polacy są faworytem w starciu z Winstrike, ale trzeba pamiętać, że te również ma bilans 2:0. Najpierw pokonało SJ 2:1, a później rozgromiło Nordavind 2:0. Jednak w międzyczasie przegrało z Heretics 0:2 w ramach innego turnieju. 

Za AVEZ przemawia nie tylko ostatnia forma drużyny i indywidualna gra zawodników, ale również pozostałe statystyki. W historii było tylko jedno stracie pomiędzy tymi ekipamj – w ramach kwalifikacji do FLASHPOINT. Wtedy Ośmiornice wygrały 2:1, więc teraz będzie dobra okazja na powtórzenie tego. Statystycznie też Polacy lepiej wyglądają jeżeli chodzi o map pool – mają lepszy procent zwycięstw aż na pięciu mapach! Z kolei tam, gdzie “wygrywa” Winstrike, nasi rodacy też nie radzą sobie najgorzej. Można więc optymistycznie patrzeć na ten mecz. Kurs na wygraną naszych rodaków wynosi 1.45 i dodaje go do kuponu obok zwycięstwa Complexity. Wtedy kurs całkowity to już 2.20. 

Moja propozycja: wygrana AVEZ

Kurs: 1.45

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

STS kupon EPL i NTF

Zaloguj się aby dodawać komentarze