O ile w dwóch wcześniejszych analizach szukałem jakichś niespodziewanych rezultatów, które były okraszone wyższymi kursami, tak w tym artykule i najnowszym kuponie, postanowiłem zaufać tym, którym bukmacherzy dają większe szanse na odniesienie zwycięstwa. W porównaniu do wczorajszych propozycji nie zmieniły się jednak dwie kwestie – po pierwsze: mecze ponownie będą rozgrywane w ramach imprez rangi ATP Challenger Tour, a po drugie: znów będziemy się emocjonować rywalizacją w grze podwójne! 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2120PLN, aby otrzymać:

2050 PLN od depozytu + 50 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet

Tomislav Brkic / Ante Pavic – Guillermo Garcia-Lopez / Roberto Ortega-Olmedo

Jeśli chcielibyśmy znaleźć parę z najdłuższym stażem, która wspólnie walczy o rankingowe punkty na poziomie ATP Challenger Tour, to Tomislav Brkic i Ante Pavic wygraliby ten “plebiscyt”. albo na pewno znaleźli się w ścisłej czołówce. Bośniak wraz z Chorwatem pierwsze wspólne mecze rozegrali w 2017 roku, kiedy to jeszcze obaj bardziej specjalizowali się w singlu, niż w deblu. Przez ponad dwa lata zdążyli ze sobą rozegrać prawie 80 spotkań i wygrać osiem turniejów. Co ciekawe – dla każdego z nich największym argumentem jest świetny i wręcz atomowy serwis, choć korty twarde czy halowe nie są ich ulubionymi. Najlepiej czują się na mączce, przez co bukmacherzy na środowy mecz z parą Guillermo Garcia-Lopez / Roberto Ortega-Olmedo wystawili stosunkowo wyrównane kursy. Piszę wyrównane, bowiem w innych warunkach należało się spodziewać niższego współczynnika na ich wygraną. Poniekąd rozumiem asekurację bukmacherów, bo Brkic wraz z Paviciem w warunkach halowych grają najrzadziej, ale w końcu mowa o tenisistach bardzo ogranych we wspólnych startach i będących kilka zwycięstw od TOP 100 (Brkic jest 107., a Pavic 109.). Przy zajmowaniu takiego miejsca nie ma przypadku, a fakt, że obaj cierpliwie budowali tę pozycję przez wiele miesięcy w ATP Challenger Tour, a nie jednym wyskokiem w głównym cyklu, tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że to jest właściwy typ. Charakterystyka rywali z Hiszpanii zupełnie nie pasuje do szybkich kortów w Quimper – Garcia-Lopez to specjalista od kortów ziemnych, w hali w singlu ma bilans 63-88, a w deblu 17-32. Znowu Ortega-Olmedo woli hard, niż mączkę, ale ze względu na swoje kiepskie warunki fizyczne (168 centymetrów wzrostu) z wiadomych przyczyn nie odnajduje się pod dachem – w singlu 30-32, w deblu 9-10.

Podsumowując: jest to typ, w którym przede wszystkim kieruję się zgraniem Brkicia i Pavicia (nawet kosztem rzadszych występów w hali), ale przede wszystkim czysto deblowymi umiejętnościami. Przystosowanie do danej nawierzchni jest jednym, ale jeśli para nie wykazuje inklinacji do gry podwójnej, to nawet na ulubionych kortach nie będzie w stanie zagrozić solidnym rywalom w postaci bośniacko-chorwackiego duetu.

Nasz typ: Brkic / Pavic wygrają
Kurs: 1.49

Andre Goransson / Christopher Rungkat – Emilio Gomez / Goncalo Oliveira

Mecz, w którym faworyci do zwycięstwa mogą być tylko jedno. Andre Goransson i Christopher Rungkat bardziej to para, która bardziej niż o seryjnym wygrywaniu meczów w turniejach ATP Challenger Tour bardziej myśli o tym, aby jak najszybciej wygrzebać się z tych rozgrywek i “zaczepić się” o główny cykl. Obaj tenisiści pod koniec ubiegłego roku rozpoczęli długotrwałą współpracę i już zdążyli zanotować jeden finał. Zarówno Goransson (114. na świecie), jak i Rungkat (98. rakieta deblowego rankingu) grają tylko w rozgrywkach deblowych, co powoduje, że ich parcie na szkło jest większe niż w przypadku singlistów dodatkowo szukających szczęścia w grze podwójnej. W tej analizie więcej miejsca poświęcimy ich rywalom, czyli parze Emilio Gomez / Goncalo Oliveira. Jest to duet, który można byłoby uznać za groźny na kortach ziemnych (chociaż Gomez aspektami deblowymi nie grzeszy), ale na pewno nie na hardzie. W ogóle z Oliveirą jest dziwna sytuacja, bo to 99. deblista świata, który jednak od kilku dobrych miesięcy nie potrafi znaleźć partnerów na swoim poziomie. Trudno mi mówić co z tego wynika, ale nikt z Challengerowej czołówki nie chce z nim grać. Jak na tym wychodzi? Pokazują to wyniki – na ostatnie 10 meczów wygrał tylko trzy. Portugalczyk zawodzi także w singlu, dlatego nie sądzę, aby przełamać udało się przeciwko tak solidnej parze, dla której korty twarde to prawdziwa mekka – Goransson na tej nawierzchni: 56-29; Rungkat: 218-87. Spodziewam się jednostronnego spotkania.

Nasz typ: Goransson / Rungkat wygrają
Kurs: 1.61

Antonio Sancic / Tristan Weissborn – Marcos Giron / Bradley Klahn

Antonio Sancic i Tristan Weissborn nie mogli sobie wymarzyć lepszego startu sezonu, jak wygranie turnieju ATP Challenger w Rennes. Dla obu to fajny start 2020 roku, ale nie jakiś ogromny sukces, bowiem obaj w przeszłości przez dłuższy czy krótszy okres z powodzeniem rywalizowali w rozgrywkach ATP. W ostatnich miesiącach znaleźli się w dołku, wypadli poza TOP 100, a teraz – wspólnymi siłami – chcą wrócić tam, gdzie ich miejsce. A moim skromnym zdaniem ich miejsce jest przynajmniej w TOP 60 i w turniejach głównego cyklu. Chorwat i Austriak po wygraniu turnieju we Francji przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, gdzie czeka ich kilka startów na kortach twardych. Już w pierwszej rundzie czeka ich stosunkowo trudne zadanie, bo na ich drodze staną solidni i doświadczeni, ale jednak singliści – Marcos Giron i Bradley Klahn. Obaj w swojej karierze zanotowali kilka niezłych wyników w grze podwójnej, ale całokształt ich kariery jest jasny – najpierw singiel, później debel. Nie spodziewałbym się po nich jakiegoś wybuchu formy. Szczególnie w deblu i szczególnie w meczu, w którym ich rywalami będą faworyci do wygrania całej imprezy w Newport Beach.

Nasz typ: Sancic / Weissborn wygrają
Kurs: 1.45

Zagranie bez ryzyka w forBET do 50 PLN!

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2120PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 50 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00

Konto w forBET  ✅

Konto na Typomanii – jeszcze nie❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!

SNL_prizes_jan20_r4-768x1395