Mamy dziś wiele spotkań tenisowych w turniejach pokazowych, stąd też pomyślałem o kolejnych dwóch propozycjach, które mają spore szanse powodzenia. Ponownie spoglądam ku Stanom Zjednoczonym, tym razem w obydwu przypadkach skupimy się na rywalizacji w rozgrywkach męskich. Zapraszam do lektury i komentowania typów!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN ,aby otrzymać:

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce do 625 PLN!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Roberto Cid Subervi – Evgeny Karlovskiy, 17.06.2020 godz. 18:30

Dzisiaj kolejne pojedynki pokazowe w Stanach Zjednoczonych, tym razem „na rozkład” biorę pojedynek dwóch zawodników spoza tego kraju. Rakiety skrzyżują Roberto Cid Subervi pochodzący z Dominikany – 219 rakieta świata oraz Rosjanin – Evgeniy Karlovskiy, który plasuje się na 249 pozycji w rankingu ATP. Są to zawodnicy znani już szerszemu gronu ekspertów tenisowych, postaram się przybliżyć ich sylwetki.

Rosjanin to zawodnik opierający swoją grę na potężnym serwisie oraz szybkim kończeniu akcji. Nie może być jednak inaczej przy takich warunkach fizycznych, mierzy 191 cm wzrostu, co w przypadku tenisistów jest jednym z lepszych wyników. Słabiej porusza się jednak po korcie, a gdy serwis nie daje poczucia pewności, zaczyna mieć spore kłopoty ze swoją grą, dlatego jego miejsce, w trzeciej setce rankingu ATP. Evgeny Karlovskiy to zawodnik 25-letni, który nigdy jeszcze na koniec sezonu nie był wyżej, niż jest obecnie, jest więc to dla niego najlepszy sezon w karierze, pewnie szkoda dla niego, że przerwany w taki sposób. Rosjanin cały ten czas występuje jednak w turniejach pokazowych, najpierw w swoim kraju, gdzie toczył pojedynki z półamatorami, gdzie co ciekawe większość pojedynków przegrał! Po zmianie otoczenia nie jest lepiej. W Stanach Zjednoczonych podtrzymuje słabą dyspozycję z okresu pandemii. Evgeny Karlovskiy stoczył tutaj sześć pojedynków, gdzie tylko w jednym z nich potrafił zwyciężyć.

Roberto Cid Subervi, podobnie jak Rosjanin, rozgrywał najlepszy swój sezon w karierze do czasu zawieszenia rozgrywek. Na koniec żadnego z sezonów nie był wyżej, niż jest obecnie. Reprezentant Dominikany od dłuższego już czasu przebywa w Stanach Zjednoczonych i od kwietnia rozgrywa tutaj spotkania pokazowe. Po wynikach jego spotkań widać jednak, że jest w o wiele lepszej dyspozycji od swojego przeciwnika. Roberto większość spotkań wygrywa, a zwycięstwa z Koepferem, Eubanksem czy ze swoim dzisiejszym rywalem to dobitnie pokazują. Mimo swojego pochodzenia Roberto specjalizuje się w grze na kortach twardych, tytuły zdobyte w ubiegłym sezonie w turniejach ITF w Memphis oraz w Fayetteville to potwierdzają, turnieje odbywały się właśnie na kortach twardych.

Mecze bezpośrednie

Tak jak wspomniałem już wyżej, panowie skrzyżowali rakiety raptem tydzień temu, był to ich jedyny pojedynek.

10.06.2020, turniej pokazowy Stany Zjednoczone (korty twarde), Roberto Cid Subervi – Evgeny Karlovskiy 6:3 6:1.

Co typuję?

Tydzień temu reprezentant Dominikany oddał zaledwie cztery gemy, dzisiaj może nie mieć dużo więcej litości. Tym bardziej że w okresie pandemii Rosjanin kompletnie nie radzi sobie ze swoją grą i chyba lepiej dla niego byłoby skupić się na konkretnym treningu, niż przegrywać kolejne pojedynki w spotkaniach pokazowych. Typuję tutaj zwycięsto Cida.

Typ: Roberto Cid Subervi wygra

Kurs: 1,38

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Ulises Blanch – Mackenzie McDonald, 17.06.2020 godz. 23:30

Tym razem pojedynek dwóch Amerykanów – Ulises Blanch`a oraz Mackenzie McDonald`a. Doświadczenie i ogranie czy może młodość? Czy treningi z Hubertem Hurkaczem pomogą w zwycięstwie? O tym przekonamy się już dzisiaj.

Zacznijmy od młodszego z Amerykanów – Ulises Blanch to aktualnie 240 rakieta światowego rankingu, na koniec żadnego z rozegranych jak do tej pory sezonów nie plasował się wyżej. Podobnie jak wspomniana już dwójka rozgrywa najlepszy sezon w karierze i pewnie żałuje, że rozgrywki zostały zawieszone z powodu pandemii. W tym sezonie zdobył już jeden tytuł singlowy w turnieju ATP Challenger Tour rozgrywanym na kortach twardych w hali w miejscowości Ann Arbor. Jak większość Amerykanów z niższych miejsc w rankingach od kilku dobrych tygodni występuje w turniejach pokazowych, większość spotkań wygrywa, jednak w większości z rywalami z niższej półki, gdy przychodzi mu się zmierzyć z zawodnikami z podobnego lub wyższego poziomu, po prostu schodzi z kortu pokonany. Tak jak miało to miejsce już trzykrotnie w pojedynkach z Mackenzie Mcdonald`em. Czy dzisiaj będzie podobnie?

Mackenzie McDonald odbywał ostatnio sesje treningowe z nadzieją polskiego tenisa – Hubertem Hurkaczem, który to pochwalił się wspólnym zdjęciem na portalu społecznościowym. Może to świadczyć o wysokiej formie zawodnika ze Stanów Zjednoczonych. Wydaje się, że Hubert wskoczył już na tak wysoki poziom, że treningi z o wiele słabszym rywalem mogłyby nie mieć większego sensu. Mackenzie, podobnie jak Ulises, występuje w spotkaniach pokazowych w Stanach Zjednoczonych już od wielu tygodni. Z o wiele lepszym skutkiem. Z 15 rozegranych pojedynków przegrywał zaledwie trzy razy, trzykrotnie ograł również Blancha, oddając mu zaledwie jednego seta. Mackenzie McDonald to zawodnik, który plasował się już w pierwszej setce rankingu ATP i zapewne po wznowieniu rozgrywek będzie chciał możliwe jak najszybciej tam wrócić. Wydaje się być zawodnikiem, który ma do tego potencjał, który dostrzegł również Hubert Hurkacz oraz jego sztab trenerski, wybierając go jako partnera do swoich treningów.

Mecze bezpośrednie

Tak jak już wcześniej wspomniałem, obaj zawodnicy spotkali się trzykrotnie podczas spotkań pokazowych w Stanach Zjednoczonych. Były to ich jedyne pojedynki. Wszystkie z nich wygrał starszy z Amerykanów, Mackenzie Mcdonald, tylko w jednym z nich stracił seta, poniżej szczegółowe wyniki.

28.05.2020, turniej pokazowy Stany Zjednoczone (korty twarde), Mackenzie Mcdonald – Ulises Blanch 6:3 6:7(6) 6:1;

1.06.2020, turniej pokazowy Stany Zjednoczone (korty twarde), Mackenzie Mcdonald – Ulises Blanch 6:1 7:5;

5.06.2020, turniej pokazowy Stany Zjednoczone (korty twarde), Mackenzie Mcdonald – Ulises Blanch

6:3 6:2.

Co typuję?

Skoro powiedzenie do trzech razy sztuka się nie sprawdziło, to w moim przekonaniu nie sprawdzi się również przy czwartym podejściu. Wszystko przemawia za starszym z Amerykanów, doświadczenie, ogranie, pojedynki bezpośrednie, potencjał oraz aktualna dyspozycja. Mackenzie Mcdonald jest dla mnie zdecydowanym faworytem pojedynku, dlatego też proponuję zagranie go w opcji zwycięstwa wraz z typem na reprezentanta Dominikany, jak również w osobnym typie, na zwycięstwo bez straty seta, który również ma w moim odczuciu spore szanse powodzenia.

Typ: Mackenzie Mcdonald wygra/ Mackenzie Mcdonald wygra 2:0

Kurs: 1,48/2,10

Cashback – zasady:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze