Asseco Resovia Rzeszów – Aluron CMC Warta Zawiercie: typy, kursy, zakłady | 16.05.2023

Asseco Resovia Rzeszów vs Warta Zawiercie, sezon 2022/2023, 5. mecz o brązowe medale

Obydwa zespoły znają się, jak łyse konie. Już w samych play – off’ach grali ze sobą czterokrotnie w tym sezonie! I to bynajmniej nie mówimy o sytuacji, kiedy jeden zespół wygrał pierwsze dwa mecze, a drugi team kolejne. O tym, jak nieprzewidywalna jest ich rywalizacja najlepiej świadczy ostatnie spotkanie. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów prowadzili już dwa do zera, by finalnie okazać się słabszymi od zawiercian po tie – breaku… Dlatego też dziś przedstawię swoją propozycję typu na spotkanie, które jest zarazem i bardzo wyrównane, i szalenie intensywnie rozbudzające wyobraźnię kibiców. Wszak i jedni, i drudzy mają takie same szanse na znalezienie się na najniższym stopniu podium.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN!

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Asseco Resovia Rzeszów – Aluron CMC Warta Zawiercie: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (16.05.2023 r.)

Już czterokrotnie zdążyłem informować o tym spotkaniu na przestrzeni ostatnich kilkunastu dni. Wszystkie te materiały są dostępne, a przez to proste do odnalezienia w zakładce TYPY: Siatkówka. Nawiązuję do sekcji, która należy, tj. stanowi część całości opatrzonej nazwą TYPY Dnia. Dlatego też tym razem pisząc zapowiedź meczu skupię się wyłącznie na przedstawieniu informacji dotyczących ich sobotniej, tj. ostatniej konfrontacji. A ona była pełna zwrotów akcji; mimo tego, że niczego takiego nie zapowiadały dwa pierwsze sety. Wszak rzeszowianie wygrywali w nich wysoko, bo za każdym razem uzyskiwali w sumie 6-punktową przewagę na zakończenie seta.

Mimo, że przyjezdni prowadzili już dwa do zera, to gospodarze się nie poddali i do gry wrócili w wielkim stylu! Piszę tak, bo w trzeciej odsłonie nie tylko okazali się lepszymi od przeciwników, ale także dokonali tego w zaskakującym stylu, bo wygrali aż do 17-stu! Czwarty set był najbardziej wyrównaną partią w tamtym spotkaniu, ale i tak zakończył się triumfem zawiercian. Gracze Warty w opisywanej odsłonie zwyciężyli do 23 oczek, a w tie – breaku wygrali do 9 punktów. Dzięki temu pokazali, że zawsze są w stanie walczyć do końca, jak równy z równym. Czy takimi słowy można opisać postawę rzeszowian? Ano nie, wszak to oni prowadzili już dwa do zera i wystarczyło wygrać raptem seta, by już w sobotę sięgnąć po brązowe medale.

PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów vs. Aluron CMC Warta Zawiercie

Kto wygra mecz?
ASSECO RESOVIA RZESZÓW 30%
ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 70%
27+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • ASSECO RESOVIA RZESZÓW
 • ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE

 

Tak się jednak nie stało i dlatego dopiero dziś poznamy brązowych medalistów PlusLigi sezonu 2022/2023. I tak naprawdę jest to jedynym pewnikiem dotyczącym tego, co może zdarzyć się w tym meczu. Wszak o brązowe krążki gra się do trzech zwycięstw, a stan rywalizacji wynosi w chwili obecnej dwa do dwóch. Jednak zanim odwołam się do swojej propozycji typu, to nawiążę do indywidualnych popisów poszczególnych siatkarzy z obydwu drużyn. Spośród graczy Asseco Resovii Rzeszów najlepiej popisał się DeFalco – autor 18 punktów, a drugie „miejsce” w tej klasyfikacji zajął Bucki, który uzyskał w sumie 12 punktów. Trzecią „lokatę” wśród najlepiej punktujących wywalczyli kolejno: Kozamernik, Kochanowski oraz Piotrowski, którzy zdobyli po 9 oczek.

Natomiast odnośnie do postawy siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów, to najlepiej zaprezentował się duet Kwolek&Konarski. Każdy z nich w tamtym meczu zdobył po 21 oczek. Dwucyfrowy dorobek punktowy zdobyli jeszcze Kovacević jak i Szalacha, którzy zdobyli odpowiednio po: 16 oraz 12 oczek. Jako, że po raz enty to oni najlepiej się pokazali i znów to oni prowadzili swoje zespoły ku wygranej, to wydaje się, że znowuż nazbierają najwięcej oczek. Jakimi jeszcze słowy można zareklamować tę konfrontację? Ano takimi, że zawiercianie muszą poprawić grę w ataku, bo z tego elementu gry tracą masę punktów; a rzeszowianie zagrywkę.

 

Zagranie FB

 

Statystyki przed piątym meczem o 3. miejsce w PlusLidze między Asseco Resovią Rzeszów a Aluronem CMC Wartą Zawiercie:

 • W ostatnim ich spotkaniu rzeszowianie 2 pierwsze sety wygrywali do 19-stu, a kolejne zdobywali zawiercianie do: 17, 23 oraz 9 punktów.
 • Z Warty najlepiej spisał się Kwolek i Konarski, którzy zdobyli po 21 oczek. Natomiast trzecie „miejsce” zajął Kovacević z 16 punktami.
 • Natomiast z Asseco Resovii najlepiej w tamtym meczu poradził sobie DeFalco, który zdobył 18 oczek. Drugim najskuteczniejszym był Bucki z 12 oczkami.
 • W ostatnim ich spotkaniu zawodnicy Asseco Resovii wywalczyli w sumie 6 asów serwisowych, a siatkarze Warty zanotowali o jeden więcej.
 • Z kolei odnośnie do statystyki na temat bloku, to tu znacznie lepiej radzili sobie rzeszowianie, bo zdobyli z tego elementu gry 12, czyli o 3 więcej od zawiercian, oczek.
 • Siatkarze Warty Zawiercia popełnili łącznie 25 błędów, a gracze Asseco Resovii Rzeszów o 4 więcej.
 • W sumie zawiercianie byli w stanie zdobyć 103 punkty, z czego aż 62 oczka wywalczyli dzięki atakom. Asseco Resovia ugrała w sumie 99 punktów przy 50 ze skutecznej ofensywy.
 • Na serwisie zawiercianie mylili się w sumie 18-krotnie, a 11-krotnie w ataku. Natomiast u rzeszowian ten bilans wyniósł 22:3.
 • W sumie w ich ostatnich 6 meczach, Warta okazywała się zespołem lepszym aż 4-krotnie. Do tego w sumie od rzeszowian okazywali się o raz częściej lepszymi, a mierzyli się 19 razy.

Mój typ na piąty mecz o 3. miejsce w PlusLidze między Asseco Resovią Rzeszów a Aluronem CMC Wartą Zawiercie

Odnośnie do tego spotkania, to przedstawiałem już przeróżne typy, możliwości. Niestety w ostatnim czasie nie wchodziły mi ani double, ani single, w tym na spotkanie między tymi zespołami. Dziś wierzę w odwrócenie trendu wykorzystując jednocześnie kod promocyjny BETFAN-a do postawienia dzisiejszego singla. A co takiego stawiam u tego bukmachera w związku z piątym i de facto ostatnim spotkaniem o brązowe medale w PlusLidze w sezonie 2022/2023? Podejmuję się odważnego typu, ale uważam, że jak najbardziej logicznego. Dotyczy on tego, że Asseco Resovia Rzeszów zwycięży przed własną publicznością. Jednym powodem jest to, że wystąpią dziś w domu; drugą, że będą dążyli do odpowiedzi na komentarze ze strony fanów, którzy zaczęli sugerować, że nawet… po dwóch setach w ostatnim meczu rzeszowianie poczuli się nazbyt pewnie.

Asseco Resovia Rzeszów wygra/powyżej 182 pkt: TAK
Kurs: 2.45
Graj!

Do tego dochodzi fakt, że na dystansie sezonu to oni lepiej się prezentowali. Jednak mój typ składa się z dwóch części, a drugą jest, że zespoły na dystansie spotkania zdobędą więcej niż 182 punkty. Uważam to za prawdopodobne do wejścia z racji tego, co się działo w Rzeszowie choćby w play – off’ach. W końcu pierwszy ich mecz zakończył się dopiero po piątym secie. Drugie ze spotkań, co prawda skończyło się po trzech setach wysoką wygraną Asseco Resovii; ale dziś będzie inaczej. Wszak to już na pewno ostatni mecz sezonu, więc nikt nie będzie „odstawiał ręki” w decydujących momentach z myślą, że jeszcze będzie czas do nadrabiania strat. Dlatego też wykorzystuję w BETFAN-ie zakład, który wskazuje i to, która drużyna wygra w meczu; i ile punktów zdobędą obydwa kluby.

Propozycja kuponu:

Kupon, Betfan, PlusLiga, mecz o 3. miejsce, Asseco Resovia Rzeszów vs. Aluron CMC Warta Zawiercie

fot. Tomasz Kudala/PressFocus

Bonus 200% do 450 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze