Dzisiaj przed naszą reprezentacją decydujący mecz o awans na zaplecze elity hokeja na lodzie. W Tychach od kilku dobrych dni rozgrywane są Mistrzostwa Świata dywizji IB i Polska zmierzy się z Japonią o bilet do dywizji IA. Dobrą wiadomością jest przyjazd Arona Chemielewskiego, który w piątek świętował po raz trzeci tytuł z Trzyńcem w czeskiej Extralidze. Czy napastnik ten będzie lekiem na zło w naszej grze z przewagą zawodnika? Przekonajmy się, zapraszam do lektury!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska – Japonia: typy i kursy bukmacherskie (01.05.2022)

Kto oglądał dotychczasowe mecze reprezentacji Polski, to może stwierdzić, że styl, w jakim sięgnęliśmy po trzy zwycięstwa w Tychach, nie był przekonujący. Całe szczęście, że nie są to skoki narciarskie i punkty rozdaje się za wyniki, a nie za wrażenia prezentowane na lodzie. Problemem hokeistów Roberta Kalabera jest przede wszystkim PP. Co prawda z Serbią udało nam się strzelić gola w grze z przewagą jednego zawodnika, ale jest to zdecydowanie najsłabsza reprezentacja na turnieju rozgrywanym w naszym kraju i nie jest to żaden odnośnik formy, czy też umiejętności. Takich sytuacji mieliśmy multum w spotkaniach z Estonią, czy też Ukrainą i w meczu z Japonią będzie to kluczem do sukcesu.

Szkoleniowiec reprezentacji Polski w wywiadzie udzielonym po ostatnim meczu, mówił, że cieszy się z przyjazdu Arona Chemielewskiego, który w piątek świętował trzeci tytuł zdobyty z Trzyńcem w Czechach. Jeden dzień przerwy na tych Mistrzostwach Świata dywizji IB był właśnie przeznaczony na grę w przewagach i wkomponowanie Arona do formacji, która będzie wyjeżdżać na lód w specjalnych sytuacjach. Forma napastnika reprezentacji Polski jest bardzo dobra i oglądając jego spotkania klubowe u naszych południowych sąsiadów, to był jednym z najbardziej wyróżniających się graczy starego/nowego mistrza Czech. Brakuje tego ostatniego podania, aby przygotować akcje pod strzał do pustej bramki i liczymy mocno na naszą gwiazdę.

Zagranie hokej

Skupmy się może jeszcze chwilę na naszych niedzielnych rywalach, którzy te Mistrzostwa Świata przechodzą jak burza. Do tej pory sięgnęli po pewne wygrane z Serbią i Ukrainą i może nieco Estonia napędziła strachu Japończykom, bo z 4:1 zrobiło się nagle 5:5, ale mieli wszystko pod kontrolą i zasłużenie notowali komplety punktów. Oczywiście przed rozpoczęciem turnieju w Tychach Azjaci byli stawiani obok Polski w roli faworyta do awansu do dywizji IA i jak na razie z niej się wywiązują. Świetny turniej rozgrywają Hirano oraz Hitosato, którzy są liderami w punktacji kanadyjskiej i na tę dwójkę musimy szczególnie uważać. Słabszą stroną Japonii jest jednak defensywa i siedem straconych goli to doskonale potwierdza. Czy przyjezdni spowodują dzisiaj w naszych serach smutek?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 09:42.

Co obstawiać?

Pierwsze myśli są zazwyczaj najlepsze i od kilku dni miałem w głowie typ na gola Arona Chmielewskiego. Na ten moment jest to nasz najlepszy hokeista, który ma sporo doświadczenia wyniesionego z zagranicznych tafli i jego przyjazd z pewnością podbuduje naszych kadrowiczów. Sama jego obecność jest już znacząca a jego zmiany kluczowe przede wszystkim w ofensywie. Wyżej wspomniałem, że Robert Kalaber wkomponuje go do linku specjalnego w sytuacji PP i mam nadzieję, że swoją dobrą formę z Trzyńca przełoży na lód w Tychach. Defensywa Japonii nie jest wcale murem nie do pokonania i Estonia, czy Ukraina to przecież pokazały. Kluczowa będzie współpraca Arona Chmielewskiego z Patrykiem Wronka, bo jest to w mojej opinii najlepszy asystent w kadrze. Ten duet może przysporzyć Japonii wiele problemów i mam nadzieję, że świeżo upieczony mistrz Czech pokaże swoją klasę i da nam awans do zaplecza elity. Gramy w Superbet, dlatego zachęcam Cię do skorzystania z kodu promocyjnego u tego bukmachera!

Superbet
2.55
Aron Chmielewski strzeli gola (razem z dogrywką)

Polska hokej Superbet 01.05.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze