Aron Baynes pogromcą Jastrzębi? Gramy o 344 PLN

kupon triple

Wjeżdżamy z NBA na pełnej. Dzisiejszej nocy 6 spotkań i kolejna szansa na wygraną. U nas znajdziecie trzy propozycje typów z oferty PZBUK. Zapraszam do analizy i do udziału w dyskusji. Lecimy!

Odbierz pakiet powitalny w PZBuk!

Bonus od depozytu do 500 PLN + 100 PLN w punktach + voucher 1500 PLN!

Załóż konto z kodem: 600PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Skuteczność typów NBA w tym sezonie: 26/45

Profit: -463 PLN

 

Zdarzenie: Milwaukee Bucks-Chicago Bulls

Typ: Handicap -8,5 pkt Milwaukee Bucks

Kurs: 1.55

Nie sposób nie zacząć od sytuacji, która miała miejsce w ostatnim meczu Chicago Bulls. Coby White tak o nim chciałem kilka słów powiedzieć, bo nawet zastanawiałem się, czy nie dać na młodziaka overu za poprzedni popis. Coby osiągnął rekordowy wynik w postaciu siedmiu trójek w czwartej kwarcie przeciwko dobrze spisującym się w tym pojedynku Knicks. Dlaczego więc finalnie nie typuję młodego Byczka? Uważam, że to będą pojedyncze eksplozje w jego wykonaniu. Chłopak ma ogromny potencjał, ale by grać regularnie na takim poziomie, potrzebuje jeszcze doświadczenia i większej pewności siebie. Na Bucks może to nie wystarczyć, dlatego idziemy w stronę handicapu. Gracze Milwaukee idą jak burza, mając na koncie 7 zwycięstw i 3 porażki w tym tylko jedna z nich jest na ich parkiecie, po pamiętnej dogrywce z Miami Heats. Gospodarze przystępują do dzisiejszej bitwy osłabieni brakiem Chrisa Middletona, który z powodu kontuzji uda wypada na ok 3-4 tyg. Jednak kontuzja Chrisa nie stawia ich na przegranej pozycji i nadal jesteśmy zdania, że Kozły wygrają. Mając w składzie MVP zeszłego roku Giannisa, który obecnie gra na poziomie 29,7 punktów, 14,3 zbiórek i 6,8 asyst, a przy tym drużynę poukładaną i pełną jakości wygrana minimum 9 punktami powinna być w ich zasięgu.

Zdarzenie: New York Knicks – Dallas Mavericks

Typ: Handicap -3,5 pkt Dallas Mavericks

Kurs:1.50

Nadszedł czas rewanżu Kristapsa, który po raz pierwszy zagra w Madison Square Garden jako przyjezdny z Dallas. Była drużyna Łotysza jak widać, na razie sobie nie radzi. Knicks nie potrafią złapać rytmu i nawet mimo dobrych momentów takich jak w spotkaniu w Chicago nie są w stanie zagrać na pełnej koncentracji przez 48 minut. Szczerze z roku na rok coraz bardziej jest mi szkoda ich fanów, którzy tak bardzo spragnieni są sukcesu. Nadzieją dla nich ma być młody R.J Barrett, który zresztą był ostatnio obiektem naszej analizy, jednak trzeba dać czas NY, bo w końcu to zupełnie odnowiona drużyna. Przechodząc do dzisiejszych gości, to myślę że, pomimo ostatniej porażki przyjeżdżają w roli faworyta. Mavericks po trzydniowym maratonie w końcu mogli złapać oddech i dobrze przygotować się na to starcie. My idziemy handicap -3,5, po pierwsze właśnie z racji wypoczęcia, a po drugie z racji jakości, którą mają goście. Doncic gra jak natchniony kręcąc średnio 28 pkt, 9 asyst i 10 zbiórek, zaś Porzingis średnio 18 pkt, ok 8 zbiórek i 2,4 bloku na mecz.

Zdarzenie: Phoenix Suns–Atlanta Hawks

Typ: A.Baynes powyżej 13,5 pkt

Kurs: 1.60

Pamiętacie jak ostatnio dałem over 7,5 asyst Rubio po kursie 2.20? Od tamtego czasu kurs na Hiszpana spadł i kręci się w granicy 1.7. Zastanawiałem się więc czy dziś ponownie dać Rickiego, lecz coś mi mówi, że ostatnie spotkanie z Lakers, w którym rozegrał 38 min, może sprawić, że dziś zobaczymy go w mniejszym wymiarze minut. Nadal na pewno jest to dobre value i warto go obserwować, ale ja tym razem odpuszczę i skupie swoją uwagę na Centrze Suns. Podczas gdy Ayton jest zawieszony, to Aron odgrywa pierwsze skrzypce w strefie podkoszowej. Baynes obecnie gra na poziomie 16.2 pkt kontynuując dobrą dyspozycję z mistrzostw świata. Swoją drogą fani Celtics zapewne muszą tęsknić, gdy widzą Australijczyka grającego na takim poziomie. Podkoszowy co pojedynek spędza ponad 20 minut i według mnie jest idealnym dopełnieniem gospodarzy, gdyż nie tylko świetnie broni, ale także coraz więcej rzuca za trzy punkty. Wystarczy tylko spojrzeć w statystyki: 4/6 z Lakers i w sumie 20pkt, 2/4 z Nets i 14 pkt. Gramy więc powyżej 13,5 pkt po kursie 1.60 z oferty PZBUK.

Powodzenia!

Więcej na temat bonusów w PZBuk -> https://zagranie.com/pzbuk-bonus/

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Konto w PZBuk

Konto na Typomanii- jeszcze nie ❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i walcz o świetne nagrody!