Siatkarskie mistrzostwa świata nabierają rozpędu! Już dziś będziemy świadkami kilku kolejnych konfrontacji. Najciekawiej zapowiadają się te, które są związane z pojedynkiem Argentyny i kadry Italii. Albicelestes zmierzą się z Holendrami i to już o godzinie czternastej, a kwadrans po dwudziestej pierwszej do rywalizacji przystąpią Włosi z Turkami. Są to dwa najciekawsze spotkania, które zostaną rozegrane w poniedziałek. Dlatego też to ich opisania się podejmuję. W pierwszym wskazanie tego, kto zwycięży jest trudniejsze, choć nie można ot tak skreślać Turków. Nim rozpiszę się więcej na temat tych gier, dodam, że kupon stawiam dla odmiany w Superbecie.

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Argentyna vs Holandia: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (29.08.2022 r.)

Po pierwszych meczach w grupie F prowadzą Holendrzy. Z kolei Argentyńczycy plasują się na trzecim miejscu, tracąc oczko do drugiego Iranu i dwa do dzisiejszych przeciwników. „Pomarańczowi” pewnie ograli Egipt, a Albicelestes ulegli Irańczykom po kapitalnym spotkaniu, które zakończyło się tie-breakiem. W pierwszych konfrontacjach znacznie lepiej zaprezentowali się Holendrzy, a Argentyńczycy wyglądali, jakby z akcji na akcję poszukiwali albo nowych rozwiązań, albo ustabilizowania formy w płaszczyznach, które akurat przed momentem zapewniły punkty.

Dlatego też nie dziwi, że to Holendrzy są faworytami dzisiejszej konfrontacji. Choć pamiętajmy, że patrząc od 2018 roku, to te drużyny mierzyły się ze sobą pięć razy i o raz częściej triumfowali przedstawiciele Albicelestes. Za chwilę przedstawię szczegółowe statystyczne porównanie związane z tymi kadrami, a na razie przypomnę, że w każdej chwili możesz sprawdzić, jak idzie nam typowanie siatkarskich spotkań, nie tylko tych, które odbywają się w ramach obecnych mistrzostw świata. A także nawiążę do tego, że kupon stawiam w Superbecie, u którego masz świetny BONUS do wykorzystania.

Statystyki warte uwagi przed meczem Argentyny z Holandią na mistrzostwach świata:

 • Od 2018 roku kadry te mierzyły się ze sobą pięć razy i trzykrotnie wygrywali Argentyńczycy.
 • Patrząc na to, jakimi wynikami kończyły się ich wyniki, to należy wspomnieć, że dwukrotnie mieliśmy mecze kończące się w trzech setach, raz w czterech, a dwukrotnie po tie-breaku.
 • W czerwcu tego roku Argentyna z Holandią mierzyła się trzykrotnie w oficjalnych grach i najpierw dwukrotnie zwyciężali Albicelestes, kolejno do: jednego i zera, a później Holendrzy po tie-breaku.
 • Patrząc na wyniki ich ostatnich pięciu gier należy zauważyć, że Argentyńczycy mają rekord: P – P – P – W – W, a Holendrzy: W – P – P – P – P.
 • Analizując ich grę w pierwszej kolejce mistrzostw świata, Holendrzy zaprezentowali się dużo lepiej w każdej płaszczyźnie gry.
 • Najmocniejszymi stronami Holendrów jest serwis, gra z kontry i w ataku, a słabością utrzymywanie stabilnej formy przez całe spotkanie, a także gra punktowym blokiem. Z kolei Argentyńczycy najlepiej radzą sobie w ataku, a dużo słabiej w przyjęciu i blokowaniu akcji.
 • Więcej gwiazd światowego formatu występuje po argentyńskiej stronie siatki, a Holendrzy w dużej mierze są uzależnieni od indywidualnych popisów gwiazdy jaką jest Nimir Abdel-Aziz.
 • Bardziej utytułowanym zespołem, w tym na mistrzostwach świata są Argentyńczycy, którzy i tym razem są typowani do znalezienia się w ćwierćfinale, a nawet w półfinale zawodów. Z kolei spełnieniem snów Holendrów będzie awans do najlepszej ósemki turnieju.
 • Argentyńczycy plasują się na 8. pozycji w światowym rankingu FIVB, a Holendrzy na 13. lokacie.

Interesujące typy związane z meczem Argentyny z Holandią na mistrzostwach świata

Patrząc na to, jakiej klasy są to zespoły oraz co zaprezentowały w pierwszej kolejce, sądzę, że zdobędą więcej niż 182 punkty. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.90, z resztą tyle samo, co oznaczenie, że ugrają łącznie mniej oczek. Jednak miejmy na uwadze, że jeżeli Holendrzy dziś znów wygrają za trzy punkty, to awansują do kolejnej rundy, a dla reprezentacji Albicelestes jest to dosłownie ostatni moment, by jeszcze nawiązać walkę o awans do kolejnej rundy. Jeżeli dziś ponownie przegrają za trzy oczka, to do konfrontacji z Egiptem mogą przystępować jako już do meczu tylko o honor. Przypomnijmy, że Irańczycy na dziś mają o oczko więcej od nich w tabeli, a do tego, że zagrają z jedną z najsłabszych drużyn tego turnieju i z pewnością po konfrontacji z Egiptem będą mieli już pięć oczek.

Analizując ich dyspozycje, kusi postawienie na to, że będziemy mieli cztery lub pięć setów, na co mamy kurs odpowiednio ustabilizowane na poziomach: 2.45 i 3.10. Jednak wolę się nie podejmować tego wskazania, gdyż nie chcę zanadto ryzykować. I właśnie, skoro mówimy o bezpiecznych typach, to dodam, że takim jest, choćby to, że zostanie rozegrany czwarty set. Jednak w tym przypadku znacząca jest wycena, gdyż wynosi raptem 1.42. Polecam Ci postawić na to wskazanie dopiero wtedy, kiedy chcesz przy jego pomocy podbić kupon. Sądzę, że jest to bezpieczniejsze wskazanie niż to „mówiące”, czy zostanie rozegrany tie-break. Kurs na „nie” został ustabilizowany na poziomie 1.33, względem aż 3.00 na „tak”, ale w tym przypadku nie można wykluczyć żadnej możliwości.

Moje typowanie związane z meczem Argentyny z Holandią na mistrzostwach świata

Analizując powyższe składowe, sądzę, że pewni możemy być tylko tego, że czeka nas emocjonujące spotkanie. Obie drużyny mają o co grać, co dodatkowo podkręca atmosferę przed meczem. I mimo, że to Holendrzy są wyżej klasyfikowani, tak sądzę, że to Argentyńczycy zatriumfują. Już w pierwszym meczu pokazali, że potrafią powalczyć jak równy z równym z Iranem, mimo, że momentami jeszcze brakowało np. koncentracji przy dokończeniu niektórych akcji. Jednak pamiętajmy też o tym, że im więcej gier, tym większe „obycie z boiskiem”.

Superbet
1.53
Argentyna zwycięży w meczu: TAK

Poza tym Argentyńczycy niejednokrotnie udowadniali, że są tzw. drużyną turniejową, czyli że rozpędzają się z meczu na mecz. Z kolei Holendrzy są uzależnieni od Nimira Abdel-Aziza, a tym razem czeka go bardzo trudna przeprawa, gdyż praktycznie w pojedynkę będzie się konfrontować z jedną z najlepszych drużyn na świecie. Dlatego też mimo, że lubię oglądać Holendrów w akcji, stawiam na to, że zwycięsko z tej konfrontacji wyjdą Albicelestes. Kurs na ich triumf został ustabilizowany na poziomie 1.53 w Superbecie, co w sam raz daje ładny kurs na podbicie kuponu.

Włochy vs Turcja: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu
(29.08.2022 r.)

Kilka godzin później rozpocznie się pojedynek reprezentacji Italii z Turkami. Sytuacja w grupie E prezentuje się w taki sposób, że po pierwszej kolejce liderami są dzisiejsi goście, a na drugim miejscu plasują się gospodarze tego spotkania. Obie reprezentacje bardzo pewnie zwyciężyły w swych pierwszych grach, dzięki czemu mają po trzy oczka na koncie. Za nimi z zerowym dorobkiem kolejno na trzeciej i czwartej pozycji plasują się kadry Kanady i Chin. Od siebie przyjrzę się konfrontacji na szczycie tej grupy, ponieważ wedle wielu siatkarskich ekspertów ma to być najciekawsze spotkanie. Wszystko za sprawą tego, jakie umiejętności prezentują obie reprezentacje. Jednak to nie wszystko, co łączy te zespoły. A co jeszcze? O tym za chwilę.

Statystyki warte uwagi przed meczem Włochów z Turkami na mistrzostwach świata:

 • Przed drugą kolejką w grupie E Turcy znajdują się na pierwszym miejscu, a Włosi plasują się na drugiej lokacie.
 • W pierwszym meczu Turcy ograli Chińczyków, a Włosi Kanadyjczyków do zera, choć bardziej wyrównane sety były w konfrontacji Italii.
 • Wspomniane reprezentacje mierzyły się cztery razy w oficjalnych grach, co prezentują statystyki ze strony Superbetu. Trzykrotnie i to ostatnio z rzędu lepsi okazywali się Włosi.
 • Za każdym razem ich konfrontacje kończyły się po trzech setach, z tymże tylko raz (w 2010 r.) zwyciężyli Turcy.
 • Patrząc na bilans ich ostatnich pięciu gier, to w przypadku Włochów mamy następujący rekord: W – P – P – W – W, a w przypadku Turków: W – P – W – P – W.
 • Patrząc na pierwsze mecze tych drużyn, każda z nich zaprezentowała się znakomicie w praktycznie każdym elemencie gry.
 • Jedyne, co jest różnicą to to, że Turcy spokojniej prezentowali się przy kontratakach i w nerwowych momentach, a Włosi pokazali się, jak zespół, który jeszcze nie wszedł na najwyższe obroty.
 • Włosi na mistrzostwach świata zdobyli srebrny medal – w 1978 r., a także trzykrotnie złoty – w 1990, 1994 i 1998 roku. Z kolei Turcy na siatkarskim mundialu mężczyzn zajmowali kolejno: 15. miejsce w 1966 roku i 19. lokatę w 1998 roku.
 • Jeżeli chodzi o światowy ranking FIVB, to Italia plasuje się na szóstej pozycji, mając na koncie 336 punktów, a ich dzisiejsi przeciwnicy znajdują się na szesnastej lokacie, gdzie mają tyle samo oczek, co zespół za nimi (Kanada), czyli 191.

Interesujące typy związane z meczem Włochów z Turkami na mistrzostwach świata

Pierwszym tego typu wskazaniem jest, że te reprezentacje zdobędą łącznie więcej niż  171 oczek, na co mamy kurs na poziomie 1.90. Obie mają o co grać i bardzo wątpliwe jest, by znowu ich rywalizacja zamknęła się w trzech setach. Mimo, że każda z drużyn chciałaby wygrać najlepiej za trzy punkty, tak niewykluczone jest, że doczekamy się tie-break’a. Wszakże obie kadry prezentują również podobny poziom. Kolejnym z tego typu wskazań jest, że postawienie na to, w ilu dokładnie setach zakończy się spotkanie.

Najniżej wycenianą wartością jest, że w trzech, na co mamy 1.95, lecz wspominałem już o tym dlaczego wątpię, byśmy się tego doczekali. Bardziej realne są typy, że będą cztery partie lub tie-break, na co mamy kursy ustabilizowane odpowiednio na poziomie 2.75 i 4.40. Ostatnim typem, który jest interesujący, lecz nie stawiam na niego z racji wyższej wyceny innego, „mówi”, że Turcja wygra co najmniej seta, na co mamy kurs 1.65. To jest typ z gatunku tych, które warto postawić dopiero wtedy, kiedy chcesz wykorzystać bonusy, jakie otrzymujesz po zarejestrowaniu konta w Superbecie z naszym kodem promocyjnym.

Moje typowanie związane z meczem Włochów z Turkami na mistrzostwach świata

Powyżej opowiedziałem już o meczu i możliwych typach do wejścia, więc nadszedł czas, by przedstawić swoją propozycję. Od siebie gram to, że po prostu zostanie rozegrana czwarta partia. Reasumując: obie drużyny prezentują podobny poziom, mają o co grać, a do tego po obu stronach siatki zobaczymy gwiazdy światowego formatu. Więcej po stronie Italii, lecz nie można z miejsca dyskredytować Turków. Kurs na „moje” zdarzenie został ustabilizowany na poziomie 1.80, co w sam raz podbija kupon. Dzięki temu uzyskuję kurs całkowity na poziomie 2.75. Są to nie tylko dwa realne, ale nawet bezpieczne typy.

Superbet
1.80
Zostanie rozegrany czwarty set: TAK

Propozycja kuponu:

Superbet, siatkówka, dzień 4, MŚ

fot. LiveMedia/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze