Ostatnie dni stały przede wszystkim pod znakiem wielkiej afery związanej z meczem Ninjas in Pyjamas vs Anonymo i oczywiście samym organizatorem turnieju Flashpoint. Po licznych zawirowaniach ostatecznie ostatnia mapa została rozegrana ponownie, jednak cała sprawa zostawia wielki ślad niekompetencji na ekipie Flashpoint, która swoimi błędami doprowadziła do sytuacji bez wyjścia. Cała społeczność Counter Strike przez ten czas licznie wyrażała swoje niezadowolenie wobec działań organizatorów, a decyzja o ponownym rozegraniu meczu spotkała się z ogromną falą wsparcia w stronę Anonymo, a także potężnym hejtem w stronę organizatorów turnieju. Ostatecznie NiP wygrało powtórzony mecz wynikiem 16:14, w rezultacie czego dziś Anonymo będzie kontynuować swoją walkę w dolnej drabince. Wczorajsza transmisja meczu na kanale Izaka zebrała rekordową publiczność, w kluczowym momencie meczu na streamie było nawet 100 tysięcy widzów, co z pewnością daje dodatkową motywację Anonymo na dzisiejsze spotkanie!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku
Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Hyenas – Anonymo
19.05.2021 r. Godz. 15:00

Szczerze mówiąc, chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Anonymo najpierw po zaciętej walce wygrywa spotkanie z NiP, jednocześnie zaskakując większość esportowej społeczności, jednak już kilkanaście godzin po zakończonym spotkaniu organizacja Ninjas in Pyjamas składają protest, w wyniku którego zapada decyzja o powtórzeniu spotkania, a przynajmniej jego trzeciej mapy. Decyzja organizatorów spotkała się z oburzeniem zarówno kibiców, jak i po prostu profesjonalnych graczy, którzy na Twitterze wyrażali swoje wsparcie dla Anonymo i rozczarowanie i oburzenie wobec niekompetencji Flashpointa. Jest to pierwszy raz w historii Counter Strike, gdzie mecz został powtórzony już po jego zakończeniu. We wczorajszej powtórce Anonymo co prawda ostatecznie przegrało wynikiem 16:14, jednak według mnie to NiP i Flashpoint są największymi przegranymi tej sytuacji.

Nie mniej jednak to Anonymo musi teraz walczyć w dolnej drabince, a tam czeka już na nich ekipa Hyenas, czyli były skład organizacji North. W swoim pierwszym spotkaniu przeciwko FPX nie pokazali oni zbyt wiele, przegrywając dosyć szybko obydwie mapy, nie stanowili oni zbyt dużego zagrożenia dla drużyny Styko. Zawodnicy nie rozgrywali praktycznie żadnych oficjalnych spotkań od dłuższego czasu, zatem trudno jest tu wyciągnąć jakieś wnioski z samych statystyk obydwu ekip, dlatego też nie będę tutaj przytaczał danych na temat rozegranych map czy spotkań. W przypadku tego typu zdaje się trochę bardziej na własne przeczucie, jednak każdy, kto oglądał grę zarówno jednej, jak i drugiej drużyny wie, kto jest tutaj faworytem.

Hyenas nie potrafili walczyć jak równy z równym z FunPlus Phoenix, natomiast Anonymo raz pokonało NiP, a następnie przy powtórzonym spotkaniu przegrali 16:14, rozgrywając tym samym pełną długość regulaminowego meczu. Pokazuje to, że niezależnie czy przeciwnicy mieli problemy techniczne w pierwszej grze, czy też nie, Anonymo jest w stanie rywalizować z każdą drużyną na świecie, co może tylko dobrze świadczyć na nadchodzące mecze. Hyenas nie są rywalem takiego kalibru jak NiP, jednak to oni teraz stoją na drodze Polaków, bo przypominamy, że przegrany tego spotkania pożegna się z turniejem bardzo szybko.

Według mnie typ na zwycięstwo Anonymo w tym meczu nie jest typem czysto patriotycznym, a po prostu jest najbardziej logiczną opcją. Hyenas w obecnym składzie rozegrali bardzo mało spotkań i brak właśnie tego elementu zgrania było bardzo dobrze widać w ich starciu z FPX. Anonymo natomiast jest maksymalnie zmotywowane, żeby pokazać całemu światu, że Flashopoint naprawdę okradł ich ze zwycięstwa z NiP i będą w tym turnieju walczyć tak długo jak to tylko możliwe. Grają oni CS-a na naprawdę najwyższym poziomie, wczorajszy mecz pokazywał to świetnie, emocje zabrały co prawda kilka cennych rund, jednak do dzisiejszego meczu powinni podejść już z chłodną głową i celną ręką. Anonymo są w tym momencie lepszą drużyną niż Hyenas, mieli czas, żeby wypracować lepsze zgranie pomiędzy sobą i ich gra podczas ważnych spotkań jest po prostu bardziej przekonująca! Co mogę powiedzieć więcej, to już czas, to już pora, Anonymo na majora!!

forBet
1.46
Anonymo wygra spotkanie

Baner grupy typerskiej facebook

 

DBL Poney – Astralis
19.05.2021 r. Godz. 18:00

DBL Poney zdecydowanie są czarnym koniem w każdym swoim starciu, jednak już w meczu z Vitality pokazali, że każda drużyna powinna się ich chociaż trochę obawiać. Oczywiście rozkład sił i przewidywań nie uległ zmianie i ciągle to Astralis jest bardzo wyraźnym faworytem tego spotkania, jednak Francuzi już nie raz pokazali, że nie boją się nawet najgroźniejszych przeciwników i nigdy nie powinniśmy z góry spisywać ich na porażkę. Duńczycy w ostatnim starciu z OG pokazali co prawdę wytrzymałość i prawdziwą siłę, jednak po zmianach w składzie ciągle wiele osób nie jest przekonanych do ich występów. Jak więc moim zdaniem będzie wyglądać to spotkanie i co najlepiej typować?

Według mnie tutaj również kursy są bardzo zawyżone, i pomimo tego, że oczywiście Astralis jest tutaj faworytem, tak jednak kursy na ich zwycięstwo są bardzo niskie i nie opłaca się nawet nad tym zdarzeniem zastanawiać. Przede wszystkim skupię się jednak na pierwszej mapie, która powinna być wyborem właśnie DBL Poney. Francuzi najczęściej decydują się na wybór mapy Nuke i wygrywają na niej 76% swoich rozegranych spotkań, co jest po prostu fenomenalnym wynikiem! Moim zdaniem to właśnie na tej mapie NBK z ekipą pokazą pełnie swoich możliwości i to tutaj będziemy świadkami wyrównanej walki. W Forbet znalazłem bardzo fajny handicap rundowy w stronę właśnie DBL na pierwszej mapie. Według mnie jest ich stać nawet na wygranie tej mapy, jednak do Ako mała podpórka będzie jak znalazł.

Ten mecz moim zdaniem będzie bardzo ciekawy do oglądania, bo tak jak pisałem, DBL potrafi sprawiać niespodzianki, a Astralis nie jest jeszcze w swojej wyjątkowo dobrej formie i z pewnością widzę tutaj pewne elementy, które mogą pozwolić Francuzom na nawiązanie walki. Głównym atutem DBL jest oczywiście Nuke, dlatego też na pierwszej mapie skupiłem się w przypadku wyboru typu, jednak również w perspektywie całego meczu uważam, że możemy być świadkami wyrównanego, a co za tym idzie po prostu interesującego spotkania!!

forBet
1.73
Pierwsza mapa handicap DBL(+4,5)

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

 

Kupon Forbet Esport 19.05.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze