W sezonie 2017 na Zagranie ukazywały się analizy i typy na żużel. Od 2018 roku nadal będę pisał ekspertyzy i propozycje kuponów na czarny sport, ale teksty będą ukazywać się na zaprzyjaźnionym portalu Bukmachersko.pl.

Przejdź na TYPY ŻUŻEL na Bukmachersko

Od początku istnienia portalu zajmuję się na Zagranie analizami, typami oraz publicystyką na sporty walki oraz żużel. Od sezonu 2018 nadal będę śledził dla Was wyścigi po owalu oraz pisał ekspertyzy z gotowymi propozycjami kuponu, jednak w przypadku wyścigów motorowych już nie na stronie Zagranie, tylko Bukmachersko. Każdy kto śledzi portal od samego początku, ten wie czego może się spodziewać po moich analizach. Wszystkich czytelników zainteresowanych żużlem zapraszam do śledzenia Bukmachersko, ponieważ teraz to właśnie tam będę dzielił się swoimi przemyśleniami na temat rozgrywek żużlowych.

Czego możecie się spodziewać po typach na żużel na Bukmachersko? Główne analizowane rozgrywki to Speedway Ekstraliga, która cieszy się coraz większą popularnością. Z pewnością wartości tej lidze dodaje fakt, że telewizja czyni starania, aby pokazywać każde spotkanie. Na dzień 27 kwietnia 2018 roku, kiedy piszę ten tekst, na Bukmachersko uzyskaliśmy czysty profit na typowaniu polskich rozgrywek żużlowych w tym sezonie na poziomie 282,42 PLN. Mam nadzieję, że zawsze tak będzie, a suma tylko urośnie. Z pewnością to właśnie na Ekstraligę będę kładł największy nacisk. Dodatkowo możecie sporadycznie oczekiwać typów z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej, a może nawet drugiej ligi.

Tak jak na Zagranie każda runda Speedway Grand Prix była brana pod uwagę, tak też będzie na Bukmachersko. Rywalizacja o indywidualne mistrzostwo świata i Speedway Ekstraliga to zdarzenia, które najczęściej będę analizował. Dodatkowo w trakcie sezonu możecie oczekiwać ekspertyz na ligę szwedzką, angielską oraz mniej popularne zawody indywidualne.

Jak będzie różnica pomiędzy typami na żużel na Zagraniu, a na Bukmachersko? W przypadku samych propozycji to żadna, ponieważ to nadal ja będę pisał o czarnym sporcie. Zagranie jest jednak bardziej nastawione również na publicystykę oraz dłuższe, ekskluzywne treści. Bukmachersko jest stricte nakierowane na typy, więc teksty będą związane wyłącznie z analizą pod daną propozycję. Typerzy z pewnością nie będą zawiedzeni. Jeżeli jesteś fanem czarnego sportu, to warto śledzić analizy na Bukmachersko. Jeżeli jeszcze nie znasz tej dyscypliny, to czas najwyższy, abyś również mógł przeżywać emocje związane z wyścigami po owalu, bo jest warto!