Po emocjach związanych z europejskimi pucharami startujemy z 5. kolejką Bundesligi! Na początek hit (oczywiście żartuje), w którym to Schalke podejmie Mainz. Königsblauen w roli faworyta zmierzą się z drużyną Sandro Schwarza. Czy gospodarze podtrzymają zwycięską passę? Amine Harit powtórzy swój występ z Paderborn? Jak co piątek staram się znaleźć typ z wysokim kursem. Dzisiaj próbujemy ustrzelić wartość 3.90, w którym widzę value. Mój punkt widzenia na temat tego spotkania znajdziecie w poniższym tekście, zapraszam do lektury!  

3000 PLN w bonusie od depozytu + 50 PLN zakład bez ryzyka + 20% do wygranych!

Sprawdź ofertę BETFAN!

Kod promocyjny: 3050PLN

Skuteczność typów na 1. Bundesligę : 15/25

Profit/strata w typach na 1. Bundesligę: +23 PLN

Schalke 04

Trzeba przyznać, że przyjemnie ogląda się ostatnie mecze Schalke. Zespół prowadzony przez Davida Wagnera powoli łapie wiatr w żagle. Znaczącą poprawę było widać już w starciu z Bayernem Monachium, w którym to sędzia tego spotkania nie odgwizdał dwóch ewidentnych rzutów karnych dla Königsblauen. Kolejne rywalizacje z Herthą BSC oraz z Paderborn to już dominacja dzisiejszych gospodarzy. W poprzednim sezonie, szczerze mówiąc niechętnie oglądałem mecze Schalke, po prostu nie były one interesujące. Zapewne wiele sympatyków Bundesligi się ze mną zgodzi. W nowej kampanii ma być jednak inaczej i bardziej ofensywny styl ma powoli wprowadzać były szkoleniowiec Huddersfield. Kadra, jaką dysponuje, ma potencjał na europejskie puchary. Czy drużyna Davida Wagnera odniesie dzisiaj kolejne zwycięstwo?

Baner - skubiemy bukmachera

Amine Harit- pogubiony talent Schalke

Jednym z zawodników, którym przyjrzę się dzisiaj bliżej, jest Amine Harit. Piłkarz ten jest wychowankiem Nantes i do Schalke przybył w 2017 roku. Pomimo młodego wieku był już z reprezentacją Maroka na Mistrzostwach Świata w 2018 roku. W tym samym czasie został ogłoszony najlepszym młodym piłkarzem Bundesligi. Nie wszystko jednak przebiegało jak w bajce. Jak sam przyznaje, najgorszym momentem w jego życiu było spowodowanie śmiertelnego wypadku samochodowego w mieście jego rodziców. Potem pojawiło się również wykluczenie z reprezentacji. Czuł się pokrzywdzony, gdy stał się kozłem ofiarnym za negatywne wyniki osiągane przez Schalke. Pojawiło się kasyno i inne wybryki. Nie pomagało mu to w dalszym rozwoju. Gdy w maju tego roku na świat przyszło jego dziecko, zrozumiał, że musi dojrzeć i zmienić wiele w swoim życiu. Pojawienie się Davida Wagnera w Gelsenkirchen było strzałem w 10. Z pewnością już teraz wiele mu zawdzięcza a przecież cały sezon przed nimi. Dwoma trafieniami w poprzedni weekend odwdzięczył się za zaufanie, co widać na załączonym obrazku.

1. FSV Mainz 05

Drużyna prowadzona przez Sandro Schwarza w końcu odniosła zwycięstwo. Co prawda nie jest to wielkie osiągnięcie, ponieważ pokonany został klub ze stolicy Niemiec. Hertha BSC jest na ten moment najgorszym zespołem w stawce. Mainz już pod koniec poprzedniego sezonu kulał, lecz ostatecznie zdecydowano przedłużyć kontrakt z młodym szkoleniowcem. Czy była to słuszna decyzja? Nowa kampania dopiero się rozpoczęła i kto wie, być może 16. drużyna niemieckiej ligi z czasem złapie swoją formę. Na ten moment przyjdzie im się zmierzyć z rozpędzonym Schalke. Jak wygląda gra Mainz na wyjazdach, każdy o tym wie. Czy na Veltins Arena uda im się dzisiaj sprawić niespodziankę?

Stichpunkte:

 • Ostatnie spotkanie Schalke zakończyło się zwycięstwem 5:1 z Paderborn
 • Schalke znajduje się na 6. miejscu w lidze z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Mainz zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Herthą BSC
 • Mainz znajduje się na 16. miejscu w lidze z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 porażki
 • Ostatnie starcie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Mainz 3:0
 • 5 ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Schalke, zakończyły się 5 zwycięstwami gospodarzy

Co obstawiać?

Tak jak pisałem na początku, na jedyne piątkowe spotkanie Bundesligi proponuje singla z wysokim kursem. Zapewne wiele osób pójdzie w stronę Schalke, które powinno pewnie pokonać Mainz. Zgadzam się z tym, ponieważ Veltins Arena wybitnie nie leży gościom. Do tego na wyjazdach prezentują się bardzo słabo. Czysta 1 do ako jest dobrym wyborem. Ja celuje w bramkę Amine Harita. Widać, że zawodnik ten odzyskał pewność siebie. Być może po części to zasługa nowego trenera Davida Wagnera, który mu po prostu zaufał. Kurs na jego gola jest atrakcyjny, a przy Guido Burgstallerze i innych mniej uzdolnionych technicznie piłkarzy ma duże szanse na powtórzenie sukcesu z Paderborn. Wierzę w niego jak jego szkoleniowiec Schalke!

Zdarzenie: Schalke 04 vs 1. FSV Mainz 05

Typ: Amine Harit strzeli gola

Kurs: 3.90

ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 PLN!

 • Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera z kodem: 3050PLN
 • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 50 PLN przy kursie całkowitym kuponu na poziomie przynajmniej 2.20 i dwóch zdarzeniach.
 • Kupon obstawiony z salda głównego.
 • Zwrot wyniesie maksymalnie 5 złotych.  Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne. Obrót bonusem
  wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce bonusowej przez 30 dni. Czas na obrót wynosi 30 dni.
 • Bonus zostanie dodany w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu

Kupon na Bundes 20.9 BETFAN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!